Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Időben elváltva elég jól lehetett közlekedni! :lol: Amivel én voltam, a hátramenetet kivéve nekem nagyon bejött.

Ezt az idős dolgot nem értem... :lol:

Egyébként nem volt vele semmi bajom, tetszett nagyon. Csak egyszerűen nem lehetett annyira érezni azt a sokkal nagyobb nyomatékot. Illetve hazudok, mert kb. 50 és 130 között igen, de afölött ellustult. Alul meg szintén halvány, 1800 f/p alatt sokkal könnyebben lefulladt, mint az 1.6-osom. Végsebességben jelentősen lemaradt, azt hiszem, még a gyári érték közelébe se tudtam kerülni.

Link to comment
Megosztás:

Kérdezzetek... Én 1.7CDTI-vel mindent kipróbáltam - a töréstesztet is beleértve...

Más, mint a benzines, az tény, viszont elég dinamikusan lehet vele közlekedni. Kíváncsi vagyok, hogy az 1.9 mennyiben lesz más. Ott ugye a váltót is cserélték, ez még egy keveset dobni fog a dolgokon (talán)

Amúgy Vectrát próbáltam már az 1.9CDTI motorral, 6os váltóval, és elég meggyőző volt...

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak azon arövidszakaszon volt a popóm alatt a nyáron H Astra 1.7 cdti amíg a Hatlövetű eljött a CP -be vele.... nekem nem tetszett! Ahhoz képest, hogy az én 2.0 nyócvanlovasomnál majd 20 lóval erősebb kellett volna, hogylegyen nem lehetett különösebben érzékelni semmit! A motorja meg nyersebben forgott mint az enyémnek! Nem volt olyan kulturált járású!

Az 1.9 -et viszont szívesen kipróbálnám a 150 lótosat! Annak azt ismegbocsátanám, ha nem járna olyan szépen mint a mostanim!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak azon arövidszakaszon volt a popóm alatt a nyáron H Astra 1.7 cdti amíg a Hatlövetű eljött a CP -be vele.... nekem nem tetszett! Ahhoz képest, hogy az én 2.0 nyócvanlovasomnál majd 20 lóval erősebb kellett volna, hogylegyen nem lehetett különösebben érzékelni semmit! A motorja meg nyersebben forgott mint az enyémnek! Nem volt olyan kulturált járású!

Az 1.9 -et viszont szívesen kipróbálnám a 150 lótosat! Annak azt ismegbocsátanám, ha nem járna olyan szépen mint a mostanim!! :lol: :lol: :lol:

Há' mondom én. :D

Igaz, nekem a kulturáltságával nem volt gondom...ugyanis nem társalkodónőt kerestem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor felrakod a személyes galériádba, és utána beszúrod a linket.De szerintem 1Xűbb, ha feltöltöd egy webhelyre, aztán onnan csinálod mindezt.

nem akarok értetlenkedni, de mintha korábban ez egyerűbb lett volna...

mi az oka a bonyolításnak?

Link to comment
Megosztás:

http://web.tvnetwork.hu/boltiv97/DSC00326.JPG

ezért lett benzines, de jó áron jutottunk hozzá

de 11L eszik városban, amit picit soknak tartok, de hideg is van + klíma és csak 5km-es szakaszokra van beindítva a járgány...mellesleg nem is taposom neki, mert az még +2L lenne, ami már kicsit durva.. ::blink:

én szeretek vele váltani, de vmiért a 2-es kurvára kopog, és kemény..

Link to comment
Megosztás:

Jó estét mindenkinek!

Picit szégyellem magam, hogy az autóm megrendelése óta nem jelentkeztem, de... átvettem és egy hónap alatt sikerült 5000Km-t beletennem. Ha valaki nem emlékezne :blink: Astra Essentia 1.6 Twinport Easytronic Caravan. Szép hosszú neve van.

Nos a szalonba beérve örömmel vettem tudomásul, hogy hátul is tárcsafék van (Uhuhu!!). Hála az égnek nem lett igazad! Elég korrektül adták át, leszámítva az apróságot, hogy az ablakba mart alvázszámon a sav még picit csípte a kezem... Új autó. Sebaj, tankolás után Budapest - Keszthely túra az ismerkedés végett.

Bevallom ez az easytronic dolog meglepett egy picit. Hagyományos váltóhoz szokott jobblábam nehezen értette meg magát az elektronikával. Most már jól együtt működünk, de az egyes és kettes között azért még nagy a luk. Kifejezetten ránt az autó és lassú a váltás. Felsőbb sebességekben azonban hibátlan, mint egy 'igazi' automata. Utánrendelt tempomatom kifogástalan, talán picit kényelmetlen a gombok elhelyezése.

A sokat tárgyalt sebességfüggő centrálzár persze nem aktiválható, az ablakok sem szaladnak fel a távirányítótól, de csak elöl van el. ablak biztos emiatt.

Menetteljesítmény? Nem vagyok autóversenyző, nekem nagyon megfelel, 140-160 között még dinamikusan lehet gyorsítani. A motorfék viszont gyenge, manuális módban visszakapcsolva sem elég. Kanyarodni kiválóan tud, stabil, jól irányítható.

Fogyasztás. Mivel fedélzeti miegymásom nincs, a futott Km - tankolt liter arányból okoskodva most télen olyan 7.5 liter körül eszeget város - országút fele-fele aránynál. Ez picit messzebb van a gépkönyvi adatoktól, de semmi bajom nincs vele. A manuális vagy automata üzemmód tapasztalatom szerint nem befolyásolja jelentősen a fogysztást.

Komfort. Az utólag beépített - nem gyári - könyöktámasz egész egyszerűen piszok kényelmes. Jól beleférek a 190cm és a 110kg ellenére, négy fővel is jól boldogultunk. A csomagtérről annyit, hogy egy négy személyes ülőgarnitúra lazán befért (lehajtott hátsó sorral).

Nos az első 5000km után ennyi, még nyúzom egy picit, aztán jelentek.

Kellemes Karácsonyt, jó autózást mindenkinek!

Doki

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, és remélhetőleg még a héten én is H Astra tulaj leszek.

Azt a pédányt veszem meg, amivel Fbalázsnak volt egy kis kalandja.

Eredetileg G astrát akartam, de kipróbáltam, és onnan nem volt visszaút.

Ha a kezem közé kerül, leírom a tapasztalataim.

Link to comment
Megosztás:

Szépen szaporodnak a H astrások...Te milyet rendeltél? Motor, felszereltség?

1500km után a fogyasztásom szépen kezd beállni. A motor sem hangos ha bemelegszik...csak induláskor kerreg, ez még szokatlan. Pályán nem hallani. Csak 1-2 extrát sajnálok:( De elég kusza volt az egész extrarendeléses történet.

Link to comment
Megosztás:

1.9CDTI 150LE, Cosmo felszereltség pár plusz extrával. Pl. Sport csomag, pár Irmscher cucc, meg ilyenek.

Vectrát már próbáltam ezzel a motorral, Astrát eddig csak az 1.7 100Le-vel. Érdekes lesz :blink:

Mesélhetnél valamit a motortuning elképzelésekről is. :)

Link to comment
Megosztás:

No... Most hívtak - a változatosság kedvéért -, hogy a kocsit megnézhetem, viszont nincs okmányiroda, úgyhogy átadás csúszik januárra...

Hát fákk... így most picit át kell szerveznem a szilveszteri programot :)

menjünk próbáljuk ki a kéziféket...elvigyelek? :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

No... Most hívtak - a változatosság kedvéért -, hogy a kocsit megnézhetem, viszont nincs okmányiroda, úgyhogy átadás csúszik januárra...

Hát fákk... így most picit át kell szerveznem a szilveszteri programot :blink:

De már legalább nem csak az árajánlatban látod a géped! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem is van egy 1.6-os Enjoy 2005 október óta. Leírnám nektek, hogy miket cseréltek eddig gariba:

- bal hátsó lengéscsillapító

- csomagtartó zár

- jobb oldali elektromos tükör motor

- gyújtáskapcsoló

- műszercsoport

- mp3 rádió

11000km van benne, fogyasztását tekintve meg sem tudom közelíteni a megadottakat, nem megy le 7l alá hosszú távon sem.

Most már van benne BC is, még nem régóta, most is 7,5l-t mutat.

Link to comment
Megosztás:

Visszatértem vidékről.

Szóval az enyém egy 1.7-es 100 lovas CDTI, ötajtós lesz. Enjoy felszereltség+enjoy plus csomag, valamint pár apró extra. A klubtagok szerintem már elég sokan látták is, ez volt FBalázsnál, amíg nem jött a szarvas, meg az árok.

Jelenleg a szervizben pihen, vár arra, hogy rendbetegyék, de ott is sok a meló mostanában, úgyhogy csúszik a dolog. Január első-második hetére mondták, remélem addigra meg is lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.