Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Szia Calvados!

Okt. 6-án írtam az autóm remegéséről. Neked is 1.4-es autód van. Érzékelted-e ezt a problémát.

Köszi, ha van valami információd.

Lehet utólag felszereltetni gyári sárvédő gumikat. Jól néz ki és tovább tiszta marad az autó.

Link to comment
Megosztás:

Miért pont ez a tábla hátulra ?

Az éttermes linket nézted?

A nyáron volt szerencsénk itt vacsizni egyszer.

Yooo kis hely. Olyan Gump-os :(

Minden asztalon van egy álványon két rendszámtábla, egy kék mint az enyém, és egy piros a következő felirattal:

STOP FORREST STOP!

amikor minden o.k. nem kell pincér ...... kék tábla

Ha vmit szeretnél.......átfordítod pirosra és jön a pincér. :wink:

Ott vettem.

egyrészt emlék - jobb helye van itt mint a szekrény mélyén - másrészt meg a Forrest Gump egy alapmű... :usa2:

ú.h. RUN FORREST RUN!

Link to comment
Megosztás:

Az éttermes linket nézted?

A nyáron volt szerencsénk itt vacsizni egyszer.

Yooo kis hely. Olyan Gump-os :D

Minden asztalon van egy álványon két rendszámtábla, egy kék mint az enyém, és egy piros a következő felirattal:

STOP FORREST STOP!

amikor minden o.k. nem kell pincér ...... kék tábla

Ha vmit szeretnél.......átfordítod pirosra és jön a pincér. :wink:

Ott vettem.

egyrészt emlék - jobb helye van itt mint a szekrény mélyén - másrészt meg a Forrest Gump egy alapmű... :usa2:

ú.h. RUN FORREST RUN!

Aham, mánnn értem :D

Jópofa ez a táblás rendszer :(

Link to comment
Megosztás:

Boszinak:

Klímával, alapjáraton valóban érezni remegést főleg a kormányon. Ahogy a Totalcar/Népítéletben is irták páran: a kormányon erősen érezni a nagyobb útegyenletlenségeket. Inkább konstrukciós hibának tűnik, hogy nincs eléggé elszigetelve a kormánymű, mintsem egyedi esetnek.

Kíváncsi lennék egy pár hónapos autón is érezi ilyet, vagy csak az én 2004/06 évi modellemen....

Link to comment
Megosztás:

Boszinak:

Klímával, alapjáraton valóban érezni remegést főleg a kormányon. Ahogy a Totalcar/Népítéletben is irták páran: a kormányon erősen érezni a nagyobb útegyenletlenségeket. Inkább konstrukciós hibának tűnik, hogy nincs eléggé elszigetelve a kormánymű, mintsem egyedi esetnek.

Kíváncsi lennék egy pár hónapos autón is érezi ilyet, vagy csak az én 2004/06 évi modellemen....

De csak az 1.4-esnél?

Link to comment
Megosztás:

http://totalcar.hu/tesztek/zafirad!2

"Elkezdtem tolni neki, a Kadett 180-nál lemaradt. Bevártam, figyeltem, a vénség kilométereken át tartotta a 170-et. Mármint ennyit mutatott nálam az óra. A GPS-es ellenőrzés végül elmaradt, de igen kíváncsi lennék, hány százalék a csalás"

Idézett cikk hatására Bp. felé M7-M1 közös szakasz előtti bal kanyarban lévő sebesség visszajelzőnél Astra 160-at mutatott a tábla csak 149-et. Illetve 110-nél 102-t.

Ekkora eltérés (~7 %) normális? Ti is tapasztaltatok ilyet?

Link to comment
Megosztás:

"Idézett cikk hatására Bp. felé M7-M1 közös szakasz előtti bal kanyarban lévő sebesség visszajelzőnél Astra 160-at mutatott a tábla csak 149-et. Illetve 110-nél 102-t.

Ekkora eltérés (~7 %) normális? Ti is tapasztaltatok ilyet?"

Én is néztem azt a táblát és úgy vettem észre, hogy megegyezett a mutatóval (129)

Link to comment
Megosztás:

Idézett cikk hatására Bp. felé M7-M1 közös szakasz előtti bal kanyarban lévő sebesség visszajelzőnél Astra 160-at mutatott a tábla csak 149-et. Illetve 110-nél 102-t.

Ekkora eltérés (~7 %) normális? Ti is tapasztaltatok ilyet?

Sztem kb ennyit szoktak felfele csalni a km órák. Nekem is kb ilyesmi lehet a G-n. Én 130-nál néztem igaz nem GPS-el, vagy külső mérőeszközzel: a központi kijelző a kis trükkel a (2 órabeállító gombe 5 mp-ig benyomása) csak 122-t mutatott.

Link to comment
Megosztás:

Boszinak:

Klímával, alapjáraton valóban érezni remegést főleg a kormányon. Ahogy a Totalcar/Népítéletben is irták páran: a kormányon erősen érezni a nagyobb útegyenletlenségeket. Inkább konstrukciós hibának tűnik, hogy nincs eléggé elszigetelve a kormánymű, mintsem egyedi esetnek.

Kíváncsi lennék egy pár hónapos autón is érezi ilyet, vagy csak az én 2004/06 évi modellemen....

Klímával, nagy melegben alapjáraton sztem azért 1.6-on is érezni kéne kis remegést, főleg ha a rendes hűtőventi is bekapcsol nagyobb fokozatra....

Mindenesetre az 1.4-es G Astrán érezni ilyenkor remegést... Kb 20-25 foknál van az, hogy nem érezni már nagyon azt a kis plusz remegést, amit a klíma ad, de ugye ilyenkor már nincs terhelve annyira a hajtás a kompresszor által...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Utólag 15e volt, a kar, beszerelés, programozás.

Kár, hogy nem lehet a gyorsfűtést belerakni. Na mindegy. Gondoltam, hogy nem egyszerű, bár ez az Astra H majdnem olyan, mint a legó. :D Utólag bővíthető. :(

üdv.

g.

Szia Grep!

Ha jól értem összesen volt 15 rugó a tempomat... ?

Nekem pont a dupláját sikerült kikalkulálniuk...

Hol kerül ennyibe? hátha megérné elvinni...

Link to comment
Megosztás:

persze.

van autó, amibe kell beszerelni kapcsolót + kuplung kapcsolót, van amibe ki kell épiteni némi kábelt, és van ami nem hivatalos.

a hivatalos mindig drágább, és van számlád, aminek örülhetsz, és van ami számla nélküli, amindek nincs számlája, és örülsz, hogy a felét fizetted :( :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.