Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, h valaki meg tudná mondani h az 1.8 140Le Astra mennyit megy végsebességre?

Mert én úgy vettem észre, h 220-nál le van tíltva, vagy ez a vége és nem lehet tovább pirosba pörgetni?

Csak azért kérdezem, mert egyik ismerősöm állítja h neki a golf V többet megy!

szia.

z16xer óra szerint 210 et mutatott de nem tudom hogy állt a mutató a fordulatnál.mindez történt németországban :)

Link to comment
Megosztás:

Meg tudja nekem vki mondani, hogy az 1.6XER mennyit megy max. az egyes sebességi fokozatokban teljes kipörgetésig?

Igazából a 2., 3. és 4. sebességi fokozatban történő max. sebesség érdekelne!

Köszönöm!

50,98,140,180.kb.de így már rég nyúztam a kocsit.1.0 suzuki után volt próbálgatás.

Biztos hasznos a tanács csak nem tudom mire jó ez.

ha érdekel 200-nál a fedélzeti 20litert mutat.tempomat nélkül.

Link to comment
Megosztás:

50,98,140,180.kb.de így már rég nyúztam a kocsit.1.0 suzuki után volt próbálgatás.

Biztos hasznos a tanács csak nem tudom mire jó ez.

ha érdekel 200-nál a fedélzeti 20litert mutat.tempomat nélkül.

Köszönöm! Persze, hogy hasznos a tanács, mert nem áll szándékomban leellenőrizni, de kíváncsi voltam az értékekre! :D

Nagyon régen volt egy 1.3-as Swiftem, az 2. és 3. sebességi fokozatban tudta ugyanezt! Szinte nyúlott a motor, mint a rágó! :) Imádtam! :D

Visszatérve: Már kinőttem a kocsinyúzásból, éppen ezért érdekelt, hogy kb. hova kalibráljam az 1.6XER dinamikáját!

Kösz +1x!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! Persze, hogy hasznos a tanács, mert nem áll szándékomban leellenőrizni, de kíváncsi voltam az értékekre! :D

Nagyon régen volt egy 1.3-as Swiftem, az 2. és 3. sebességi fokozatban tudta ugyanezt! Szinte nyúlott a motor, mint a rágó! :) Imádtam! :D

Visszatérve: Már kinőttem a kocsinyúzásból, éppen ezért érdekelt, hogy kb. hova kalibráljam az 1.6XER dinamikáját!

Kösz +1x!

off

1.0swiftbe 1.3 váltó volt. 110 volt kettőbe.53 lóval.

szerintem a dinamika nem az amikor x fokozatban leszabályoz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne,hogy régebben olvastam valahol(csak nem tudom már,hogy hol),hogy a kilométeróráról a krómkarikát le lehet szedni és egy másik órára rárakni(gondolom ragasztani).Tud valaki nekem ebbe segíteni,hogy miként lehet ezt megoldani?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!

Alvázszám alapján meg lehet tudni az autó felszereltségét, és esetleg Valaki a fórumról tudna is nekem segíteni ebben?

Előre is köszi :-)

Szia!

Igen ,én a G Astrásoknál tudok : pl:uhuhu,Mc-elek és asszem TGabika is !Írj priv. üzenetet!

Ui:te az a nyegleo vagy? :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Igen ,én a G Astrásoknál tudok : pl:uhuhu,Mc-elek és asszem TGabika is !Írj priv. üzenetet!

Ui:te az a nyegleo vagy? :D

uhuhu itt is itt van, akkor ezúton is megkérem, ha tud, segítsen

opel astra h/sw 2005.03. Z17DTH

alvázszám: WOLOAHL3552126464

adatom ennyi, viszont az extrákkal nem teljesen vagyok tisztában

Ui: nem tudom, ki az az "AZ A nyegleo"? :lol: milyen témával kapcsolatban ismer(het)jük egymást? :D

Link to comment
Megosztás:

uhuhu itt is itt van, akkor ezúton is megkérem, ha tud, segítsen

opel astra h/sw 2005.03. Z17DTH

alvázszám: WOLOAHL3552126464

adatom ennyi, viszont az extrákkal nem teljesen vagyok tisztában

Ui: nem tudom, ki az az "AZ A nyegleo"? :lol: milyen témával kapcsolatban ismer(het)jük egymást? :D

Ja igen, és akkor még egy kérdés. Ilyen kijelző van az autóban:

http://kepfeltoltes.hu/110301/DSC07632_www...ltoltes.hu_.jpg

A BC gomb megnyomásakor "No Function", elképzelhető, hogy csak fel kell programozni, vagy nincs is benne, esetleg ez is felszereltség kérdése?

Bocsi a sok kérdésért, de láma vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Ja igen, és akkor még egy kérdés. Ilyen kijelző van az autóban:

http://kepfeltoltes.hu/110301/DSC07632_www...ltoltes.hu_.jpg

A BC gomb megnyomásakor "No Function", elképzelhető, hogy csak fel kell programozni, vagy nincs is benne, esetleg ez is felszereltség kérdése?

Bocsi a sok kérdésért, de láma vagyok :lol:

Ahogy mondod, csak fel kell programoztatni és akkor lesz benne minden... :D

(kb. olyan 3-6ezer HUF)

Link to comment
Megosztás:

Ui: nem tudom, ki az az "AZ A nyegleo"? :lol: milyen témával kapcsolatban ismer(het)jük egymást? :D

pl:"A futóművet nem értettük. Négyen voltunk ott (Papp Tibi, én, Tóth Zoli és Nyegleo), de mindannyian csak hümmögtünk: hogy a büdös francba csinálták, hogy képes rugózni és így kanyarodni is egyben?"

Idézet:innen!

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Akkor van fedélzeti komputerem is? Milyen jó, hogy két és fél éve meg van az autóm :D és most, hogy talán piacra megy, meg is tudom :lol::D:D

Igen írja a pillanatnyi fogyasztást,stopper,még megtehető km,eddig elfogyasztott üzemanyagot,átlag sebességet, átlag fogyasztást....remélem semmit sem hagytam ki!

Link to comment
Megosztás:

Igen írja a pillanatnyi fogyasztást,stopper,még megtehető km,eddig elfogyasztott üzemanyagot,átlag sebességet, átlag fogyasztást....remélem semmit sem hagytam ki!

Köszi szépen, akkor utána járok, hogy itt Baranyában mennyiért programozzák fel, gondolom csak szakszervíz jöhet szóba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.