Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Astra H kesztyűtartó ajtó nem zárodik ben hanem miután becsukom visszanyit.Van valami tippetek hogy mi lehet a gond?

köszi

Valószínűleg kiakadt a zárban a rugó, vagy megszorultak a pöckök, ki kell szedni és megnézni, így látatlanban nehéz megmondani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Astra H kesztyűtartó ajtó nem zárodik ben hanem miután becsukom visszanyit.Van valami tippetek hogy mi lehet a gond?

köszi

Nézd meg, hogy kinyitott állapotban ha meghúzod a nyitó kart, majd elengeded akkor két oldalt a záró "pöcök" kijön-e?

Az enyémbe elgyengült a rugó és nem, vagy nagyon lassan jött ki.

Sajnos szét kell szedni a fedő két részét (össze van "ragasztva", de óvatosan szét lehet feszíteni).

Én raktam bele új, erős rugót majd a két felet 2 komponensű epoxy gyanta ragaszóval összeragasztottam a benne lévő bordákon.

Vagy venni kell bontóba, de az megint ki tudja meddgi tart.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Astra H kesztyűtartó ajtó nem zárodik ben hanem miután becsukom visszanyit.Van valami tippetek hogy mi lehet a gond?

köszi

Nekem ezt egy 200-as érme miatt csinálta! :-) betettem a tartóba a százasok mellé és nem utána ugyanez volt, aztán egy pár perc bosszankodás után rájöttem! Ilyen ugye nem lehet, meg nem csúszott be semmi alulra a fedél alá, mert már az is viccelt meg egyszer-kétszer!

Módosítva : EnterEmber
Link to comment
Megosztás:

Párat szedtem már le de nem a kedvencem :) Nekem nem ilyen antennám van, hanem kicsit nagyobb a talpa, de a leszedése megegyezik.

Le kell hozzá szedni hátulról a tetőkárpitot hogy beérj rendesen, ehhez pedig a C oszlop borítását is le szoktam venni.

Nagyon óvatosan kell mozgatni a kárpitot mert könnyen megtörik.

Utána lecsavarod az anyát, majd széthúzod a kék kapcsolót ami a tetőhöz van rögzítve belülről...

Kb. ennyi a leszerelés, remélem segítettem valamit.

Találtam egy ilyet:

Astra Corsa Meriva Roof Aerial Rubber Gasket Seal

Írtam az eladónak, de még nem válaszolt.

Ha jó hozzá, akkor csak a tömítést cserélném.

Szerintetek jó?

Link to comment
Megosztás:

Készítettem egy ilyet a kis automba :D (H Astra kombi)

DPTP AutoBlock-nak neveztem el, de gyakorlatilag széles körben lehetne alkalmazni.
Az elve az, hogy egy beállított pin kódot megadva elvégzi a szükséges kapcsolásokat egy relé segítségével.

A nyákot sima vasalásos technikával készítettem szóval nem a legtökéletesebb, de azért nem rossz
A program funkcióról picit részletesebben:
Első bekapcsolásnál egy alapértelmezett pin kód állítódik be, lehetőségünk van ezt bármikor bármennyiszer megváltoztatni.
Ha végkép elfelejtenénk a pin kódot akkor van lehetőség default vissza állításra, melynél egy puk kódot kér a hardver.
Későbbiekben tervezem még továbbfejleszteni amely majd a riasztást fogja kiváltani...

Pár képet megosztok:

neogeo_2014-06-04%2015.25.54.jpg

neogeo_2014-06-05%2011.39.12.jpg

neogeo_2014-06-06%2018.26.18.jpg

Pici videó is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=QV09R6dxsmA

Természetesen ez még csak prototípus, de kiváloan működik már több mint 1 hónapja.

Teszteljük az én H Astra-mba és egy M5-os BMW-be...

Módosítva : don_peter
Link to comment
Megosztás:

Ma voltam opelszervizben fékolajat cseréltetni.vártam 45percet mire elkezdték,aztán tájékoztattak hogy mivel várnom kellett ezért kapok egy kis kedvezményt.olajat ők adták a számla 2395 ft-ról szólt,fékhatást is mértek.a munkadíjat elengedték :-)

Akkor mondhatni,hogy szinte jól jártál! :) Melyik Opel szerviz volt ez?

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam opelszervizben fékolajat cseréltetni.vártam 45percet mire elkezdték,aztán tájékoztattak hogy mivel várnom kellett ezért kapok egy kis kedvezményt.olajat ők adták a számla 2395 ft-ról szólt,fékhatást is mértek.a munkadíjat elengedték :-)

Tényleg olcsó, gyanúsan az.

Milyen fékfolyadékra cserélték le?

Link to comment
Megosztás:

Nyilvan DOT4-esre, amibol egy litert sem tudnek dragabban venni, mint ami a szamlan volt:

http://zsu.hu/webaruhaz/htmls/termekcsoport__Ken%C5%91anyagok__F%C3%A9kfolyad%C3%A9k__DOT+4

Mivel elengedtek a munkadijat, nyilvan nem draga, de az anyag ettol igen vastagon van szamolva.

KB 6000 ft volt az előzetes árajánlat ,a számlán 3960 a munkadíj amit le is minuszoltak belőle igy marad az anyagár

nekem megfelel ,rászántam 5-6000 ft-ot így örültem.végignéztem az egészet,5 éve is ott tették bele nagy baj nem lehet

Link to comment
Megosztás:

Nem olcso semmi, en csak a "gyanusan olcso" kitetelre reagaltam.

Egyebkent pl. szerviz 4+ -ban 60ezerert a Z17DTH vezermuszij csere gyari alkatreszekkel nem draga, foleg ezt nezve pl.:

http://www.opelcentrum.hu/aruhaz/motor/vezerles-keszletek/vezerles-keszlet-z17dtl-z17dth

Annak idején, nagyjából másfél éve én is szerviz 4+ -ban csináltattam és kb ennyit fizettem. De azért azt nem bántam volna ha a feszítőgörgőt nem húzzák túl... :( De lehet ez csak egyedi eset volt, nem figyeltek, stb. Pedig le van írva szaknyelvben Opeléknel: 60°-kal óramutató járásával ellentétesen kell elforgatni a feszítőt és 38Nm-rel kell lehúzni. Ennyi az egész.

Az Opelcentrum az egyik legdrágább alkatrészforrás, szerintem. Az áraikat szoktam nézegetni, de még soha vettem ott semmit, mert marha drága.

Ma voltam opelszervizben fékolajat cseréltetni.vártam 45percet mire elkezdték,aztán tájékoztattak hogy mivel várnom kellett ezért kapok egy kis kedvezményt.olajat ők adták a számla 2395 ft-ról szólt,fékhatást is mértek.a munkadíjat elengedték :-)

Melyik szerviz volt? Nem árulod el? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem olcso semmi, en csak a "gyanusan olcso" kitetelre reagaltam.

Egyebkent pl. szerviz 4+ -ban 60ezerert a Z17DTH vezermuszij csere gyari alkatreszekkel nem draga, foleg ezt nezve pl.:

http://www.opelcentrum.hu/aruhaz/motor/vezerles-keszletek/vezerles-keszlet-z17dtl-z17dth

Ha csak a vezérlést cserélik, akkor sem olcsó, a cromax-nál 46 ezer a gyári szett (kisker. áron). Vagyis simán elkérnek 20 ezret a szerelésért, ami meg reális, nekem is ennyit mondtak tavaly.

Ha ebben (szerviz 4+) a vízpumpa cseréje is benne van, akkor meg nem értem mi a hasznuk rajta.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak a vezérlést cserélik, akkor sem olcsó, a cromax-nál 46 ezer a gyári szett (kisker. áron). Vagyis simán elkérnek 20 ezret a szerelésért, ami meg reális, nekem is ennyit mondtak tavaly.

Ha ebben (szerviz 4+) a vízpumpa cseréje is benne van, akkor meg nem értem mi a hasznuk rajta.

Vizpumpa nincs benne, azt nem a vezermuszij hajtja a Z17DTH-n (nekem amugy meg gyari, 280ekm utan :) ).

En nem tudok a kisker arnal jobbat, 14ezerert pedig nemigen rakjak be megbizhato helyen, es akkor meg jarkalni is kell utana.

Link to comment
Megosztás:

Vizpumpa nincs benne, azt nem a vezermuszij hajtja a Z17DTH-n (nekem amugy meg gyari, 280ekm utan :) ).

En nem tudok a kisker arnal jobbat, 14ezerert pedig nemigen rakjak be megbizhato helyen, es akkor meg jarkalni is kell utana.

Sajnos egy márkaszerviz is csak akkor megbízható, ha már járt ott az ember. Én szerencsére találtam nem messze egy szerelőt, garancia utáni Opelekkel foglalkoznak többek között. Párszor voltam már náluk, még az előző autómmal is, és mindig elégedett voltam a munkájukkal. Emellett futóműben is profik.

Alkatrészről annyit, hogy jövő héten cserélek majd első tárcsákat meg betéteket. A Brembo készlet 34 ezer Ft lesz összesen. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Én is emiatt gondoltam, hogy elég olcsó volt. Nem sok márkakereskedés van az országban, ahol ingyen dolgoznak. :)

Hozta a csavaros csövet amit a kupak helyére tekert fel,majd hozta a gépet amiben az olaj volt összekötötte őket,kocsit emelte majd egyesével lelazitotta a csavarokat a féknél amikből lefolyt a régi olaj egy kis edénybe.az új olaj gondolom olyan olaj volt amit az opelekbe tesznek.

Számla tételes ,rajta van minden egység ,mi mennyibe kerül.igazán én se értettem a kedvezményt de nem ellenkeztem.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos egy márkaszerviz is csak akkor megbízható, ha már járt ott az ember. Én szerencsére találtam nem messze egy szerelőt, garancia utáni Opelekkel foglalkoznak többek között. Párszor voltam már náluk, még az előző autómmal is, és mindig elégedett voltam a munkájukkal. Emellett futóműben is profik.

Alkatrészről annyit, hogy jövő héten cserélek majd első tárcsákat meg betéteket. A Brembo készlet 34 ezer Ft lesz összesen. :icon1:

Lassan nekem is kell cserélni az első tárcsákat és betéteket.

Hol ennyi a Brembo? Ez is 280mm-eres? Ill. ez mennyivel jobb, mint a gyári? Gyári készletet találtam 33e-ért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.