Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem igenis hozzá tartozik a télhez a hó!

White Christmas Rulez!! Na de azon kívül nem bánom, ha nem kell a sok szerencsétlenkedő autóstól tartanom, mert besz@rtak a hótól meg a jégtől. Sajnos a nép jó része, ha hó van sem teszi fel a hógumit..vagy valami nagyon ócsót-nem drága..ami persze még mindig biztonságosabb, mint ha nyárival klözlekedne..Sileni meg a magyar terep nem igazán alkalmas..Persze régebben én is nagyokat kéziztem, ha volt hó, meg kiéltem magam míg a csajom 205-ös Cti-je megvolt-kis súly-nagy le..

Link to comment
Megosztás:

nos, nekem annyira nem hiányzik a hó... egyetlen egyszer kellett idén havat lapátolni, ami mellesleg estére el is olvadt. Karácsony legyen fehér, az ok. Ha van hó, nem zavar, de ha nincs, nem hiányolom, annyira nem hogy még téligumi sincs az autón, nem is volt. bár valamit kell majd tenni alá, gondolkozok valami olcsó használt téligumin is, ugyanis idén úgyfest, nagy tél már nem valószínű hogy lesz (egyesek szerint igen, szóval semmi sem kizárható), viszont a felniket vinném már fényeztetni, addig meg kerék kell az autó alá :unsure:

ha nincs hó, hát élvezzük a jó időt :huh:

kínai autó témáról van egy cikk a Totalcaron

de felhozhatnám még ide a másfél millió Ft-os Vertu Ascent mobiltelefon használhatatlan kínai másolatát, a Veptu-t... szánalmas.

még egy kis adalék BYD F8 vonalon...

íme hátulról:

http://index.hu/cikkepek/totalcar/magazin/...gdata/gp_rt.jpg

- voszi retinájának megóvása érdekében levettem linkre - velo -

Link to comment
Megosztás:

viszont szerintek jó minőségü.... nem ugy mint az a dolgozó lány alutec...

bár nem panaszkodom még, mert volt rosszabb felnim is, de nem erre az utakra készült.... meg fényeztetni sem egyszerü... viszont egyedi ugy ahogy :huh:

jól elkalandoztam :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.