Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

semmise...

lenne rá vevő, és nemtudom, hogy megéri e eladni vagy sem...

Úgy látom nemigen jött be neked ez az autó, hiszen akkor nem filóznál az eladásán....

De ha már ezen agyalsz és van rá vevő, akkor szerintem hajrá! ne félj az újtól...... :D

Link to comment
Megosztás:

pont ezaz... nem félek én az újtól, de mi legyen az?

Astra H ra nincs pénzem.

Corsa C nem annyira kellene.

Astra G a mostani, mindek cserélném le?

Vectra C ből csak szart tudnék venni.

Agila??? ne mááá.

nem maradt más...

Ahogy én ismerlek úgyis kupét vennél megint.... :D Egyet kell értsek a dilemmáddal... Ha lenne coupém én sem szívesen válnék meg tőle, főleg alternatíva nélkül...Ha lecserélném a helyedben akkor az említett listából csak a vectra c jöhetne szóba....A többi (bocs akinek olyanja van) visszalépés...Ha elégedett vagy vele és nincs sok bajod az azutóval szerintem tartsd meg... Plussz már beletettél néhány forintot...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Ma egy kis vizsga elötti reparálás volt a hátsó dobon, mert elég rozsda állapotban volt. Nagy megdöbb volt, amikor kiderült hogy a 6 éves hátsó dob tulajdonképpen rozsdamentesből van, csak a külső máladozó burkolata rohadós :D

Meg is reparáltuk gyorsan és egy pici tuningot is nyomattunk bele, illetve kijött belőle egy darab folytást előidéző cső darab.

Szóval még vagy 3 évet adok neki minimum. Addig biztosan nem lyukad ki.

DSC00465_resize.jpg

DSC00466_resize.jpg

DSC00468_resize.jpg

DSC00469_resize.jpg

DSC00470_resize.jpg

DSC00471_resize.jpg

DSC00472_resize.jpg

DSC00473_resize.jpg

DSC00474_resize.jpg

DSC00475_resize.jpg

Link to comment
Megosztás:

és fogadjunk, hogy meglepődtél, hogy semmi hangja se lett még ettől se?

a középső dob a hangtompitó. azt kell kivenni...

Nem, nem. Ha hangot akartam volna, akkor tuning rendszer. Nem ez volt a cél, csupán vizsga elötti dob csere lett volna, de meglepődtem, hogy mennyire jó állapotban volt a dob a rozsdahalom vaslemezek alatt, amiket gyárilag raknak rá, ki tudja minek.

A hangon hátsó dob nélkül valóban meglepődtem, hogy nélküle sem volt. Akár el is lehet róla hagyni a hátsódobot, semmt nem változtat a hangon. Valóban!

Én nem akarni hangos autót, mert manta hangos volt, de az altató egy hosszabb úton autópályán.

Észrevétel, hogy a folytás kivétele után, pörgősebb lett a járgány.

Link to comment
Megosztás:

Csinálj normális képeket :D

Amúgy hogy tetszik ? :D

Oké, megadom magam. Igazából mélykék színű, csak nem akartam hogy plágium legyen a dologból... :D

Még csak 180km-t mentem vele és egy napja van nálam, úgyhogy még nagyon az ismerkedés fázisában vagyok. Elsőre az jött le, hogy az ülése baromi kemény a Calibra után.

Link to comment
Megosztás:

Oké, megadom magam. Igazából mélykék színű, csak nem akartam hogy plágium legyen a dologból... :D

Még csak 180km-t mentem vele és egy napja van nálam, úgyhogy még nagyon az ismerkedés fázisában vagyok. Elsőre az jött le, hogy az ülése baromi kemény a Calibra után.

:D :D

Csinosítgatás ? Mit tervezel ?

Link to comment
Megosztás:

:D :D

Csinosítgatás ? Mit tervezel ?

Már kinőttem a spoileres korszakomból, úgyhogy az tutira nem lesz rajta, a középtávú tervek közt szerepel egy rendes fejegység a gyári CAR400 helyett, egy BC mert az sajnos nincs benne (akár a Futó Gabi féle is lehet), mivel aránylag könnyen belepasszítható a tempomat, úgyhogy sztem az is lesz benne, meg majd később valami szebb felni a mostani gyáriak helyett. Egyelőre ennyi, aztán majd ami még később eszembe jut.

Link to comment
Megosztás:

Gratula, nagyon szép darab.Honnan, és hogyan jutottál hozzá?Előző tulaj v.mi elszánt FUN volt, vagy csak tulaj?

Meglepő módon éppen Kecskemétről hoztam el, és egy kereskedésben állt, az előző tulaja pedig egy 50 éves olasz pali volt, valami Luigi akárki (megvan az olasz forgalmi fénymásolata).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.