Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem se áll jól a coupenak a sokküllös felni és a bordón lévő felni se tetszik.Amit NeedForSpeed belinkelt az elöbb az viszont nagyon jól néz ki és a gyári turbos felni is ütös.

van ennél sokkal sűrűbb küllős felni (superturismo) az sztem jól áll neki

Link to comment
Megosztás:

Szerintem se áll jól a coupenak a sokküllös felni és a bordón lévő felni se tetszik.Amit NeedForSpeed belinkelt az elöbb az viszont nagyon jól néz ki és a gyári turbos felni is ütös.

És erről mit gondolsz?

(tudom, hogy már volt... de egyszerűen nem tudok napirendre térni fölötte! :D :) :o)

:blink: :) Azért ezek a felnik is eléggé jól állnak a gépen!!! :lol: Nem?

qp01s.jpg

qp05s.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon elhamarkodtam a felni választást anno,ebböl már tanultam.A rial monte carlo amit Ákos is kinézet az nekem is tetszet csak nem volt 16os 5x110be.Én peremes felnit raknék a coupera.olyat amilyeneket mutattatok.Az a baj hogy sehol se igazán akarják rápróbálni az autóra a felnit mielött megveszed vagy ha mégis akkor meg gumi nélkül úgy meg nem mutat semmit ezért kénytelen vagy képek alapján felnit választani.Érdemes többet várni és drágább szebb felnit venni vagy várni hátha lesz használt jó állapotban,egy rossz felni választás elronthatja a kocsi összképét.

Link to comment
Megosztás:

nem, ez szett ár

de mondjuk én ennyiért (pontosan 854 euróért) vettem zsír újban a 17es porsche szettet, új dunlop sportmaxx gumikkal és osztókör-módosítóval

Ha szett ár, akkor azért annyira nem ultra-durva! :blink: De semmiképp sem olcsó!

Az elég jóóó a porsche felnikért!

Nekem most kínált egy srác 6 db eredeti Porsche felnit, osztókör-módosítóval meg 4 gumival. (2 felni szélesebb, 4 egyforma, 17"-es mind) összesen 1000,- EUR-ért. (van fotóm. Egy Calibrán volt a srácnak)

Én ezt sokallom.

Link to comment
Megosztás:

Megvan az első fogyi adat, 10.9 csak városban, néha odapakolva neki. Rosszabbra számítottam megmondom őszintén.

Kérdés : meddig kell járatni a motort leállítás előtt ? Ha jól vettem ki a gépkönyv 30 mp-t ír, de az is lehet hogy az ablakmosófolyadék csere hosszára írja, annyira nem tudok németül.

Nincs valakinek angol gépkönyv ?

Link to comment
Megosztás:

Megvan az első fogyi adat, 10.9 csak városban, néha odapakolva neki. Rosszabbra számítottam megmondom őszintén.

Kérdés : meddig kell járatni a motort leállítás előtt ? Ha jól vettem ki a gépkönyv 30 mp-t ír, de az is lehet hogy az ablakmosófolyadék csere hosszára írja, annyira nem tudok németül.

Nincs valakinek angol gépkönyv ?

Már angol site-n akadtam bele olyan fórumba, ahol fel volt töltve vagy megvolt valakinek. Keress erefelé!

Link to comment
Megosztás:

Kérdés : meddig kell járatni a motort leállítás előtt ? Ha jól vettem ki a gépkönyv 30 mp-t ír, de az is lehet hogy az ablakmosófolyadék csere hosszára írja, annyira nem tudok németül.

én min. 2 percig biztos pihentetném még ilyen hidegben is...jo mondjuk én nyul vagyok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.