Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

szerinte drága az alkatrész ami igy is van, és ritka is.

kamikaze picit a 2.2 de hát a vectra-ra alig költöttem :lol:

valamint azé hallottam sok jót is róla :lol:

Majd így meséli, egyszer volt egy jó kocsim... :devlish: :lol: :lol: ;) Nem kicsit kamikaze ;)

Link to comment
Megosztás:

köszönöm!

Megy nagyon igen :lol:

Tempomattal ugy gyorsul ... :lol:

Köszi mégegyszer!

Amugy a króm boritás menni fog, csak idő kérdése, természetesen csak a ház nem az egész tükör+elektronika :lol:

Üdvözlet az Astra Bertone Coupe tulajdonosok körében. Szép ótó. Nagyon vadul néz ki feketében és gondolom vadul is gyorsul 2.2 literrel. :devlish:

Vigyázz rá és balesetmentes, szép autózásokat kívánok!

Link to comment
Megosztás:

Feketének nézném így elsőre :devlish:

Hát az baj.

Ugyanis a Coupé fekete színe a Karbonschwartz/Szénfekete (színkód 280 / 07L, 2UU), ami még véletlenül sem egyezik a sima G Astra négyféle fekete színe közül egyikkel sem, amik amúgy a sima fekete (20C / 87L), a saphirschwartz (20R / 2HU), a novaschwartz (266 / 81L), és az éjfekete/mitternachtschwarz (298 / 83L, 3AU), szóval mindenképp fényezni kell azt a tükörborítást...

Link to comment
Megosztás:

Hát az baj.

Ugyanis a Coupé fekete színe a Karbonschwartz/Szénfekete (színkód 280 / 07L, 2UU), ami még véletlenül sem egyezik a sima G Astra négyféle fekete színe közül egyikkel sem, amik amúgy a sima fekete (20C / 87L), a saphirschwartz (20R / 2HU), a novaschwartz (266 / 81L), és az éjfekete/mitternachtschwarz (298 / 83L, 3AU), szóval mindenképp fényezni kell azt a tükörborítást...

Szeretem,hogy úgy figyelsz a részletekre! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hát az baj.

Ugyanis a Coupé fekete színe a Karbonschwartz/Szénfekete (színkód 280 / 07L, 2UU), ami még véletlenül sem egyezik a sima G Astra négyféle fekete színe közül egyikkel sem, amik amúgy a sima fekete (20C / 87L), a saphirschwartz (20R / 2HU), a novaschwartz (266 / 81L), és az éjfekete/mitternachtschwarz (298 / 83L, 3AU), szóval mindenképp fényezni kell azt a tükörborítást...

De mind fekete neeeeeeem ? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

van olcsó és jó fényezőm :lol:

Szeretném majd idővel az összes króm elemet eltávolítani róla sőt szárny nélkül is jobban tetszene de sajnos megvan fúrva a csomitető... :devlish:

De nem egyforma, és színeltérés lesz.

Színtévesztők persze festhetik sötétkékre is, nekik nem lesz feltűnő a különbség...

Link to comment
Megosztás:

...szárny nélkül is jobban tetszene de sajnos megvan fúrva a csomitető... :devlish:

Az baj hogy meg van fúrva, mert a Coupé klubban egy tag most épp azon agyal hogy feketére fújná a csomagtartótetőt, neked meg ugye alapból olyan. Lehet érdemes volna megkérdezni hátha jó neki szárnnyal együtt is a tied, akkor tudnátok cserélni. Igaz az övé caprisárga, viszont legalább nincsen szétfurkálva (asszem :lol: )

Tényleg ideje volna regisztrálnod oda is...

Link to comment
Megosztás:

Koszonom az infot!

amint lesz idom regisztralok oda is :devlish: :lol:

Az baj hogy meg van fúrva, mert a Coupé klubban egy tag most épp azon agyal hogy feketére fújná a csomagtartótetőt, neked meg ugye alapból olyan. Lehet érdemes volna megkérdezni hátha jó neki szárnnyal együtt is a tied, akkor tudnátok cserélni. Igaz az övé caprisárga, viszont legalább nincsen szétfurkálva (asszem :lol: )

Tényleg ideje volna regisztrálnod oda is...

Link to comment
Megosztás:

köszi még egyszer! :devlish:

a fingós dolgot visszautasítom, úriemberek olyat nem csinálnak :lol:

15 fokot írt a board, amikor lementem a kocsihoz, 1 pulcsiban elvoltam, most értem haza :lol:

Laceenak szép ótója van és jó extrás is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.