Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

próbáljuk elképzelni a következő lehetetlen szituációt:

megszereled a cd tárat pénteken ami szombatra valamiért leszívja az akksit majd szombaton mit sem sejtve beülsz a kocsiba beindítanád és persze nem indul kiszállsz majd ekkor az ablak magától lemegy 2 cm-t "merugyecoupe" és úgy is marad.

majd szépen ázik be az egész és te nem tudsz mit csinálni.

2 esernyővel a motorterek felett bebikázod majd az ablakot betanítanád hogy menjen fel magától de persze nem akar...

belülről felhúzod az ablakokat majd kimászol a csomagtéren át...leállítod a kocsit és utána nem indul.

majd sza**á ázva feljössz

(90-120perc)

Link to comment
Megosztás:

próbáljuk elképzelni a következő lehetetlen szituációt:

megszereled a cd tárat pénteken ami szombatra valamiért leszívja az akksit majd szombaton mit sem sejtve beülsz a kocsiba beindítanád és persze nem indul kiszállsz majd ekkor az ablak magától lemegy 2 cm-t "merugyecoupe" és úgy is marad.

majd szépen ázik be az egész és te nem tudsz mit csinálni.

2 esernyővel a motorterek felett bebikázod majd az ablakot betanítanád hogy menjen fel magától de persze nem akar...

belülről felhúzod az ablakokat majd kimászol a csomagtéren át...leállítod a kocsit és utána nem indul.

majd sza**á ázva feljössz

(90-120perc)

Lehet, hogy emiatt lövöldöztél vak cdkkel? Monnyuk elég kellemetlen szitu.

Link to comment
Megosztás:

köszönöm!

elvileg full-os bertone 2001ből 2.2 szivó benzin. egyelőre MINDEN jó rajta, hibátlan.

próbáljuk elképzelni a következő lehetetlen szituációt:

megszereled a cd tárat pénteken ami szombatra valamiért leszívja az akksit majd szombaton mit sem sejtve beülsz a kocsiba beindítanád és persze nem indul kiszállsz majd ekkor az ablak magától lemegy 2 cm-t "merugyecoupe" és úgy is marad.

majd szépen ázik be az egész és te nem tudsz mit csinálni.

2 esernyővel a motorterek felett bebikázod majd az ablakot betanítanád hogy menjen fel magától de persze nem akar...

belülről felhúzod az ablakokat majd kimászol a csomagtéren át...leállítod a kocsit és utána nem indul.

majd sza**á ázva feljössz

(90-120perc)

Ja, kérem! A szerelem elvakítja az embert! Majd megveszik a birtoklásáért (hiába intik!), végül földöntúli boldogság önti el attól a tudattól, hogy a nevére került. S jön a kijózanító hideg zuhany.

Miről is beszélünk? ANŐről vagy AZAUTÓról? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

nah nem működött rajta a cd tár ajtaja, leszedtem majd összeraktam és működött szuperül. mára mégis lemerítette valahogy...

azután már nem csodálkozom hogy asse tudja melyik hengert indítsa miután szénné ázott kívül belül :devlish:

és az egészet megfejelte az az egész hogy pont ma szakadt legjobban az eső amikor indultam volna vele...

ezt a vak cds dolgot nem értem ... még pipa vagyok túlságosan.

Link to comment
Megosztás:

nah nem működött rajta a cd tár ajtaja, leszedtem majd összeraktam és működött szuperül. mára mégis lemerítette valahogy...

azután már nem csodálkozom hogy asse tudja melyik hengert indítsa miután szénné ázott kívül belül :devlish:

és az egészet megfejelte az az egész hogy pont ma szakadt legjobban az eső amikor indultam volna vele...

ezt a vak cds dolgot nem értem ... még pipa vagyok túlságosan.

Cd-t én sem értem :lol:

Bikázás után nem mentél véle ?

Link to comment
Megosztás:

nem mentem vele csupa víz voltam nem akartam beleülni... de 10 percet járattam és néha felpörgettem a motort.

csak arra nem jövök rá hogy mi szívta le. A magnó nem ment (a CD tár villogott néha) de ha be van zárva a kesztyű tartó akkor tököm tudja mi van odabenn. világít vagy sem... teker vagy sem...

:devlish:

ha elállna ez a f*s akkor lemennék bebikázni megint és mennék pár kört....

Cd-t én sem értem :lol:

Bikázás után nem mentél véle ?

Link to comment
Megosztás:

nem mentem vele csupa víz voltam nem akartam beleülni... de 10 percet járattam és néha felpörgettem a motort.

csak arra nem jövök rá hogy mi szívta le. A magnó nem ment (a CD tár villogott néha) de ha be van zárva a kesztyű tartó akkor tököm tudja mi van odabenn. világít vagy sem... teker vagy sem...

:devlish:

ha elállna ez a f*s akkor lemennék bebikázni megint és mennék pár kört....

Nekem is van benne gyári cd-tár,annak is felvillan néha a gombja,biztos akkor is villog,ha

be van csukva a kesztyűtartó!De nekem eddig még nem merítette le sose az akksit.

Ha válogatja a cd-ket azt azért lehet hallani!

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy a cd-tárnak semmi köze az akku lemerüléséhez?

Gondolok arra, hogy az akku már eléggé oda van (ősi magyar szokás autót kopott gumival, haldokló akkuval eladni :devlish: ) és ez a hirtelen hidegebbre forduló időjárás adta meg neki a kegyelemdöfést.

Link to comment
Megosztás:

nem mentem vele csupa víz voltam nem akartam beleülni... de 10 percet járattam és néha felpörgettem a motort.

csak arra nem jövök rá hogy mi szívta le. A magnó nem ment (a CD tár villogott néha) de ha be van zárva a kesztyű tartó akkor tököm tudja mi van odabenn. világít vagy sem... teker vagy sem...

:devlish:

ha elállna ez a f*s akkor lemennék bebikázni megint és mennék pár kört....

Hát az elég kevéske ahhoz, hogy visszalapátoljon némi tartást az akksiba.

Amikor pénteken szerelted, akkor nem lehet, hogy végig égett mondjuk a belső világítás ?

Link to comment
Megosztás:

igyekeztem figyelni erre és mikor tudtam bezártam az ajtót mikor befejeztem akkor beindítottam igaz nem sokat járattam.

lehet ezek a dolgok(kitudja mikori akksi,szerelés,hideg) együtt okozták ezt mindenesetre nagyon bosszantó :devlish:

Hát az elég kevéske ahhoz, hogy visszalapátoljon némi tartást az akksiba.

Amikor pénteken szerelted, akkor nem lehet, hogy végig égett mondjuk a belső világítás ?

Link to comment
Megosztás:

pénteken nem esett mért ne szereltem volna? tegnap esett akart a fene szerelni menni akartam vele.

fedett hely itt nincs a környéken...

El kellett volna gurulni egy fedett részre, ha már nincs garázs és mindenképp nem lehet kibírni, hogy sza* időben autót szerelj.
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
de rég jártam itt ;)

visszaolvastam kicsit, nekem pl. 02 van írva a környezetvédelmi osztályhoz, amúgy meg euro3-as a z18xe a coupekba

Ez mind nagyon szép, de hogy jön ez most ide? :rolleyes:

Amúgy a Z18XE az mindenhol Euro 3-as, nem csak a Coupékban, tudtommal éppen az EGR szelep hiánya miatt, mert egyébként az összes Z-vel kezdődő motorkód Euro 4-es, de azokban van is EGR.

Jah amúgy szerbusz. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.