Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

a zöld az nagyon odabacc :wub:

Meg is nyerte a szépségversenyt, talán nem érdemtelenül.

Amúgy egy Z22SE van benne, de mondanom sem kell hogy ez sem gyári, egyebek mellett Chevrolet Cobalt szívósorral és hasonló nyalánkságokkal most olyan 200LE körül lehet az eredeti 147 helyett.

Link to comment
Megosztás:

nagyon elvan találva az a szín ...

nem tudok betelni vele :)

pirosat nem láttam :blush:

Farn grün/páfrányzöld a hivatalos neve (Opel színkód: Z392)és elég ritka szín, tudtommal ez az egy van belőle az országban.

Mondjuk a klasszikus piros (Magmarot, ami már F Astránál is volt) még ritkább, olyanról egyről sem tudok idehaza, de ha már pirosról beszélünk akkor a Chiantirot ami még nekem nagyon bejön, olyat egyszer már láttam élőben.

Érdekes hogy ezek mind Coupé/Cabrio specifikus színek, amennyire tudom sima G-t nem fújtak ilyenre (a Magmarotot leszámítva).

Ilyen a Chiantirot Coupé:

581960-20120612-UU23sR.jpg

Link to comment
Megosztás:

Pedig élőben baromi jó, főleg bézs belsővel (nekem cabrioban volt szerencsém látni). Tényleg olyasmi színe van mint valami világosabb vörösbornak (azér' nem rozé... szörnyű hogy még erről is a pia jut eszembe :D)

Gyönyörűek ezek az autók! Irigylem a gazdikat!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Van valakinek a tulajdonában 2000-es évjáratú Bertone? X18XE.... motorkódu coupe tulajdonos segítségére lenne szükségem, egész pontosan a környezetvédelmi osztályba sorolása az autónak érdekelne.

Előre is köszönöm!

Üdv.

Speki

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek a tulajdonában 2000-es évjáratú Bertone? X18XE.... motorkódu coupe tulajdonos segítségére lenne szükségem, egész pontosan a környezetvédelmi osztályba sorolása az autónak érdekelne.

Előre is köszönöm!

Üdv.

Speki

Kék matrica.

Link to comment
Megosztás:

Nekem pedig olyan kérdésem volna, hogy van-e az ismerősi körötökben olyan coupé tulaj, akinek FÓLIÁZVA van a karosszériája, hogy milyen terjedelmű, és mennyibe került neki? Nem sürgős, csak, ha erre jártok. Kösz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem pedig olyan kérdésem volna, hogy van-e az ismerősi körötökben olyan coupé tulaj, akinek FÓLIÁZVA van a karosszériája, hogy milyen terjedelmű, és mennyibe került neki? Nem sürgős, csak, ha erre jártok. Kösz.

Ezt csekkold!

Azt hogy milyen terjedelmű, nem tudom hogy érted (passzolom hogy mennyi négyzetméter, de az egész autó fóliázva van), de a legutóbbi talin volt alkalmam saját szememmel is körbenézni valamint beszélgetni a tulajjal. Akkor kiderült hogy az egész projekt ára nagyságrendileg ugyanannyi mint egy teli fényezésé (2-300e között valahol), viszont azzal szemben ennek az az előnye hogy ha megunnád, nyom nélkül eltávolítható és visszaállítható az eredeti állapot.

Amúgy igényes munka, de én nem csinálltatnám meg az egész karosszériát, mert zavarna hogy az ajtófalcoknál és a motortérben látszik az eredeti szín, szóval sztem ez csak messziről néz ki jól.

Link to comment
Megosztás:

Ezt csekkold!Amúgy igényes munka, de én nem csinálltatnám meg az egész karosszériát, mert zavarna hogy az ajtófalcoknál és a motortérben látszik az eredeti szín, szóval sztem ez csak messziről néz ki jól.

Szépen néz ki, mondjuk én ennél kicsit szolidabbra gondoltam. Kértem már amúgy 1-2 árajánlatot, mely igy hangzik, hogy "az alap szineket 18, a metál szineket és a karbont 25-30.000ft közötti nm áron telepítjük." Szóval ebből valóban kijöhet az a pár százezres dolog, ami hát úgy effektív nem sok, ha azt nézzük, hogy tényleg védve van az autó egy kicsit jobban. Ami nekem nagyon megtetszett, az pont így néz ki:

http://kepfeltoltes.hu/view/120702/gsi31_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :)

Link to comment
Megosztás:

Először eléggé elkeseredtem amikor megláttam mennyiért adják (hát már semmi ára nincs a Bertone -knak?), aztán láttam a leírásban hogy "okmányok nélkül". Hát... én nem mernék belevágni (veszel hozzá papírt vagy hogy?), alkatrésznek meg baromi drága...

És mi az az "okmányok nélkül"? Csak simán lejárt a műszakija, vagy lopták?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.