Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Néztétek már a TwinTop Astrát?

Megdöbbentőek az értékei...

Habár 140LE-s az 1,8-as, viszont mindössze --> 11,4s alatt gyorsul 100-ra! B)

Az nagyon hurka!

Igaz, hogy az autó tömege is 1515kg...

A Coupe-ból az 1,8-as hívatalosan (úgy tudom) 10s alatt futja a 0-100-as sprintet. Ez sem versenytempó, de lényegesen jobb mindenképpen. Mellesleg én egyszer vizes úton 9,9s-et mértem.

Amin viszont durván megdöbbentem, hogy a 170LE-s turbo 9,5s, a 200LE-s turbo pedig 8,9s alatt futja!

A coupe-ban már a 2,2-es is 8,9 körül futotta!!! :blink:

Ez teljesen elszomorít! :D

Emelte meg már itt valaki a turbónyomást?

én tudtommal nem... (legalábbis coupe-ban)

De szerintem Atommanó-t, ha megkérdezed, ő tuti tud néhány okos dologot mondani! ;)

Ő épp egy ilyen projectben van benne! :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sokat számít ám a kg...

Sőtt legtöbbet mint azt az ábra is mutatja... :D

Hát... látom. Csak mosolyra kanyarodott a szám először az 1,8--> 140LE láttán... ám, amikor megláttam a gyorsulást... :blink:

Egy 1,6 ECOTECH G Astra is megeszi keresztbe szerintem... B)

Link to comment
Megosztás:

A coupe-ban már a 2,2-es is 8,9 körül futotta!!!....

Agressor26-nál sztem még most is futja... :blink:

Amúgy valóban sokat számít az autó tömege. 1515 kg a twintop Astra? Nem semmi! Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz... Nem csoda, hogy az 1.8-as nem röpíti annyira... Mit tud ez az új 1.8-as nyomatékban amúgy?

Link to comment
Megosztás:

Agressor26-nál sztem még most is futja... :blink:

Amúgy valóban sokat számít az autó tömege. 1515 kg a twintop Astra? Nem semmi! Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz... Nem csoda, hogy az 1.8-as nem röpíti annyira... Mit tud ez az új 1.8-as nyomatékban amúgy?

175NM, ugyanaz mint az enyém.... na jóó... az enyém 170NM.

Ez nyilván a köbcenti függvénye

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem szabad itt a gyorsulást feszegetni. Az egy szép feeling autó. A cabrió élmény a lényeg. Ha ilyet veszel nem a gyorsulás fog foglalkoztatni.

Arra ott a coupe. Engem is mindenki azzal traktál, hogy miért nem turbósat vettem.

Minek! Erre a karosszéria merevségre? Egy cabrió nem erre való. Ha meg driftelni akarnék vagy gyorsulni, akkor meg egész biztosan egy összkerekes, vagy hátsókerekes legalább 300 paci körüli gépet vennék.

Ennyiért már azt is megvehettem volna. B)

Persze az 1500 kg az sok. Az enyém csak 1350, dehát ki nem ...... le. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez van benne a képes autóban is...

elsőre ami hiba a Car 300 de jónak tűnik,....nem ? :blink:

Kicsi Gelko! Az egy CCR600-as lesz CD tárral! :D

Ugyanis a Coupe-kban ez volt széria! ;) (na és az enyém is pont így nézett ki... és az CCR600)

Szerintem nem szabad itt a gyorsulást feszegetni. Az egy szép feeling autó. A cabrió élmény a lényeg. Ha ilyet veszel nem a gyorsulás fog foglalkoztatni.

Arra ott a coupe. Engem is mindenki azzal traktál, hogy miért nem turbósat vettem.

Minek! Erre a karosszéria merevségre? Egy cabrió nem erre való. Ha meg driftelni akarnék vagy gyorsulni, akkor meg egész biztosan egy összkerekes, vagy hátsókerekes legalább 300 paci körüli gépet vennék.

Ennyiért már azt is megvehettem volna. :D

Persze az 1500 kg az sok. Az enyém csak 1350, dehát ki nem ...... le. B)

Need, azt ne felejtsd, hogy már nincs coupe! A TwinTop egy Coupe-Cabrio! A kettőt egyben testesíti meg.

És mivel ennek egy coupe-val is fel kell érni... így azért már ez a teljesítmény nem olyan jó... szerintem.

Persze értem én azt, amit Te mondasz. Nagyon nagy a cabrio feeling... de azért az sem baj, ha megy az autó, ha kell! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Én új vagyok itt nekem is van egy Coupém!Nem tudom érdekel-e titeket de van egy komplett gyári navigáció eladó+gyári felni gumival együtt(Goodyear F1 eagle)95%-osak!A felni és a gumi ára 130!Még annyit hogy kellett már itt vkinek turbót cserélni?(már akinak turbós)Sziasztok

Jah és akármi bontott dolog kell Coupé Astrából csak kérdezetek!Z20LET motoros

FIGYELEM! Vigyázzatok a sráccal!

Egy barátom most autózott le 200km-re, hogy megnézze Csolaj által hirdetett TURBO felniket és megvegye őket, amik a telefonon elmondottak alapján jó állapotúak apró sérülésekkel!

Ehhez képest SZANASZÉT VANNAK VERVE ! Mindegyik TOTÁLSZ.R!!!

A cimborám feje majd szét robbant! Egy 10.000-est autózott el a semmiért! :blink: (ugyanis valahol Eger környékén lakik a csávó a felnivel)

Ennél inkorektebb dolog nincs, mint amikor telefonba átvernek és sz.psz, mikor odaérsz! B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

FIGYELEM! Vigyázzatok a sráccal!

Egy barátom most autózott le 200km-re, hogy megnézze Csolaj által hirdetett TURBO felniket és megvegye őket, amik a telefonon elmondottak alapján jó állapotúak apró sérülésekkel!

Ehhez képest SZANASZÉT VANNAK VERVE ! Mindegyik TOTÁLSZ.R!!!

A cimborám feje majd szét robbant! Egy 10-es autózott el a semmiért! :blink: (ugyanis valahol Eger környékén lakik a csávó a felnivel)

Ennél szemetebb dolog nincs, mint amikor telefonba átvernek és sz.psz, mikor odaérsz! B) :D :D

Nem tudom mi bajod van!Én még fényképet is csináltam róla hogy ne kamura menjen le!Szerintem korrekt volt!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi bajod van!Én még fényképet is csináltam róla hogy ne kamura menjen le!Szerintem korrekt volt!

Érdekes módon a képen koszos volt a felni és nem látszott rajta, hogy ki lenne rongyolva.

De legalább telefonon elmondtátok volna korrekten, hogy rendesen körbe van verve, sok hibája van, ki van rojtolva keményen... de nem.

Meglehetősen bosszantó potyára elautózni 200km-re...

Link to comment
Megosztás:

Pl. felhívod Speed cartársat, aztán összehozzátok.Pl. :D

Wolfi barátom jól beszél! ;)

Andrásom, rám csörögsz és megbeszéljük!

Én simán megveszem Neked az E-Bay-en (persze Te fizeted ;)) és egy Kedves szekció cartársunk pedig hazahozza, aki kint dolgozik és azt mondta, hogy szívesen segít ilyesmiben! ;)

(nem publikálnám a nevét - az engedélye nélkül - azért nem nevezem meg :D)

NOS? :blink:

Azért az OPC felnik..hát észbontóak!!
Asszem elég ütős lenne a 19"-es OPC a verdán! :D B)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.