Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

70.000 km van a Coupéba... már 13.000 km t mentünk vele december óta....

és semmi baja. semmi se romlott el, nem kell cserélni semmit stb. vagyis kell. hétfőn olajat :)

Jó kocsi

:)

Huhh.... van használva a szépótó rendesen! :( További hasonlóan problémamentes sok-sok km-t! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Srácok!

Idén július 14-27 között itt lesz a Balatonnál (Siófok) az egyik német coupes srác.

Felvetette, hogy esetleg összefuthatnánk páran valahol vele.

Hm? Én javasoltam most neki a Szegedi Veterán Talit, bár az elég messzi lesz neki.

Benne lennétek esetleg, hogy pár autóval leugorjunk a Balcsira egy kis talira? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Idén július 14-27 között itt lesz a Balatonnál (Siófok) az egyik német coupes srác.

Felvetette, hogy esetleg összefuthatnánk páran valahol vele.

Hm? Én javasoltam most neki a Szegedi Veterán Talit, bár az elég messzi lesz neki.

Benne lennétek esetleg, hogy pár autóval leugorjunk a Balcsira egy kis talira? :lol:

Benne :huh:

Link to comment
Megosztás:

Benne :lol:
Gondoltam, hogy Rád számíthatok! :)

Törpiek?

--- - - - = M á s ... = - - - ---

Találtam egy jópofa coupe-t... :D

oxigin1_139.jpg

oxigin2_420.jpg

Full króm felnik...

(valahogy nem az igazi szerintem... :huh:... talán már túl sok a tükröződés benne... na és túl sok szögű)

Ti mit gondoltok?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Az a szomorú hogy ezek a srácok átlagban 20-25év között vannak,és ilyen autókat építenek.
Ez maximálisan így van!

Én rendszeresen látogatom a németek Coupe fórumát... és azt látom, hogy az tulajok jórésze 18-25 közötti!

Nagyon sok 18-20-22 éves van... és öntik a pénzt az autóba... de hogy honnan? :huh:

Philiba - akié a fenti "Cicás QP" - ő spec már 30 fölötti.. de ez azért látszódik is. Azért ehhez a géphez már kialakult izlésvilág, igen sok pénz, és sok munka kellett.

Nálunk 18-20-22 évesen örül az ember egy I-II-es golnak golf-nak, vagy egy kadett-nak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

csinyáztam pár uj képet a paripáról...

Én meg levettem képes-linkre őket, mert túl nagyok voltak... bocs. :) Mackosajt

Így a kisképre kattintva a nagy jön elő.

szééépkocsiiiii :huh:

23067340.jpg

23067339.jpg

és a tulajdonossal :lol:

23067338.jpg

csak azok a hátsó lámpák gagyik nagyon...

nincs pízem most ujra, pedig kitaláltam már az ujat...

a lexmaul gyártja,k 2 szinü lámpa, 169 euro

http://www.lexmaul.de/catalog/images/3790103.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.