Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

A termosztát témához visszatérve:

...

régi:

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kepek/term.jpg

ujra:

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kepek/k_p0.jpg

Akos, a regi kepen lathato allasnal (kb 85 fok) sosem ment feljebb neked a regi termoval? Mer nekem szokott ilyet jelezni (talan hajszalnyival tobbet, 87-88 fokot) igy telen ha mondjuk 60-70-el megyek alacsony fordulaton. Ha picit jobban porgetem, illetve ha pl dugoban araszolgatok, felmegy 90-ig is, sot neha venti is kapcsol, hogy vissza hutson (ez dugoban van). Jo ez igy? Az elozo Astram uj koratol kezdve olyan volt, hogy SOSEM erte el a 90 et muszer szerint, sot Rastalos 1.2-ese sem, ha jol tudom.... Es ott nem igazan kapcsolt nagy fokozatra a venti, hogy visszahutson, max nagyon extrem esetben: nyaron nagy hosegben, dugoban, legkondival. Az ujakban mar mas a muszeregyseg, vagy mas a termo? Jo azt tudom, hogy ott mar nincs legkondi venti, szal mas a rendszer. Meg lehet, hogy a venti vezerlest is mar mas egyseg csinalja...

ui: bocsi az ekezetmentessegert, de most ez van...

Link to comment
Megosztás:

Speed

Cseréld ki! Uhuhunak igaza van!

Nekem is olyan volt és lett, mint az Ő fotóin.

Nem hiszem, hogy a műszer rossz nálad! :unsure:

Buták azok a szerelő mókusok, hogy ilyneket mondanak a fűtés és termosztát kapcsolatáról, mert Te odabentre, ha szar is a termosztátod, sem 80 fokban ülsz! NA- NA ! Szóval ezt most azé' megmontam.

Tehát 30fok körül fúj be és ha 80ig megy a termosztátod, az attól még kaka és nem kéne kinyírni a motorodat. :blink:

Az F Astrám-nál, amikor feküdt a mutató, vagy alig mozdult ki, NEM VOLT FŰTÉS! Pedig az 70 fok körül mozdul ki!

Egyébként nem hiszem, hogy az a 3-5 fok olyan ku...a sokat számítana...

Különben pedig az olaj hőfok az, ami igazán fontos.... nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

Na végre a képek rendesen beillesztve! :lol:

(már jó a fórum!)

:unsure:

qps01.jpg

qps02.jpg

qps03.jpg

:blink:

ez már lassan kezd hasonlítani a nyugati QP-s talikon látható képekhez! :lol: :P

Bizony szépek azok a Coupe-k ;) , de ahogy látom más be se állhatott földi gépekkel közétek!! ;) Diszkrimináció a 21. században, fújj!! :D :lol:

Ez nem diszkrimináció! :D

Csak szerintem (gondolom más szerint is) az egyfajta autó néz ki jól egyrakáson! (főleg, ha ez a célja a sorakozásnak)

Egy tucat Astra GSI közé nem illik egy QP, ugyanis rontja az összhangot! ... de még egy Astra F caravan is.

Úgy mint egy tucat Manta közé sem passzol egy Vectra!

Így aztán akkor szép egy QP sor, ha csak Bertone QP/cabrio-ból áll! (semmi egyé;). B)

Nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Speed írta:
Na végre a képek rendesen beillesztve! :lol:

(már jó a fórum!)

kép1

kép2

kép3

ez már lassan kezd hasonlítani a nyugati QP-s talikon látható képekhez! :lol:

Ez nem diszkrimináció!

Csak szerintem (gondolom más szerint is) az egyfajta autó néz ki jól egyrakáson! (főleg, ha ez a célja a sorakozásnak)

Egy tucat Astra GSI közé nem illik egy QP, ugyanis rontja az összhangot! ... de még egy Astra F caravan is.

Úgy mint egy tucat Manta közé sem passzol egy Vectra!

Így aztán akkor szép egy QP sor, ha csak Bertone QP/cabrio-ból áll! (semmi egyé:P.

Nem?

DE! :lol:

én teljesen egyetértek :blink: Milyen jó lesz majd ha az Astra Coupe oldalon jelenlévők egy közös csapatként vonulnak le a talikra :unsure:

Speed, amennyiban vannak még ilyen képek (beleértve a végén készült fotókat a trióról, azokat légyszi küld már át lehetőleg jó nagyban... Kitenném majd őket az új astracoupe oldalon (amint kész lesz) illetve gyönyörködnék is bennüknagyfelbontásban ;)

mellesleg nem tudja valaki hogyan lehet utánajárni kinek a tulajdonában van egy bizonyos domain? domain.hu-n nem sikerült ezzel kapcsolatban találnom semmit... ;)

(bocsi Speed, ki kellett szednem az emotionokat a hsz-edből, mert nem engedi amúgy az engine ;))

Módosítva : velo
Link to comment
Megosztás:

Pedig ott van a domain.hu-n a baloldali keresés részben.

http://www.domain.hu/domain/szabad-e/

Ez mondjuk csak hu végződésüekkel szolgál. ;)

Itt egy jobb!

Ez egy nemzetközi :unsure:

Ez itt off, de akkor már leirom...

köszi, azt tudom, de ott csak azt tudom megnézni hogy szavad-e, és azt már megnéztem, tudom hogy nem szabad, azért kellene valami olyasmi ahol megvan ki a regisztrátor stb, hogy egy esetleges megvásárlásról szó lehet-e, ugyanis a domaint pillanatnyilag az égvilágon semiire sem használják, google se hozott rá találatot...

KÖSZI, a patronet jónak tűnik :blink:

amúgy a www.mack.hu-t (Magyar Astra Coupe Közösség) vagy a www.macko.hu-t (Magyar Astra Coupe Közösség Online) szerettem volna beregisztrálni, de foglalt mindkettő ;) pedig már úgy megörültem hogy találtam valami frappáns, jólcsengő nevet és rövidítést...

Link to comment
Megosztás:

Ez nem diszkrimináció! :P

Csak szerintem (gondolom más szerint is) az egyfajta autó néz ki jól egyrakáson! (főleg, ha ez a célja a sorakozásnak)

Egy tucat Astra GSI közé nem illik egy QP, ugyanis rontja az összhangot! ... de még egy Astra F caravan is.

Úgy mint egy tucat Manta közé sem passzol egy Vectra!

Így aztán akkor szép egy QP sor, ha csak Bertone QP/cabrio-ból áll! (semmi egyé;). ;)

Nem? :lol:

Kiváncsi lennék azoknak a véleményére akiket nem engedtél oda állni mondván nem coupe astrája van.

Mostantól egy gsi se állhat mellém mert rontja az Astra F caravanom (gsi) összképét. :unsure: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi lennék azoknak a véleményére akiket nem engedtél oda állni mondván nem coupe astrája van.

Mostantól egy gsi se állhat mellém mert rontja az Astra F caravanom (gsi) összképét. :unsure: :blink: ;)

Ez Te is tudod, hogy rosszindulatú szókiforgatás!

A GSI Devils is arra törekedett, hogy egy helyen álljanak, megszakítás nélkül!

Ugyanígy az Calibra Club is!

Én max megkértem 1-2 embert, hogy ha lehet picit odébb álljon, mert ezek a helyek fent vannak tartva néhány cimborának.

EZ ANNYIRA GÁZ??

Vagy csak kötekszel megint? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.