Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

lehet hogy valamit rosszul csinálsz... :lol:

a gúúúdzsír gumi hangos, és drága. szerintem ennyi az összesrossz, amit elmondhatok róla...

olyan kanyarokat veszek be vele, amit az asztra f el elképzelni se mertem volna .... pedig azon a végén kléber gumi volt...

klehet hogy apuha, vagy szar lengéscsillapito okozza a nem jó stabilitást??? ilyet éreztem én is, de volt 4 gátló csere, és azóta k.jó az autó....

Én írok-e érthetetlenül... ?

Mindenki másban keresi az okot! De ugyanazt az autót, ugyanaz az ember vezeti, ugyanazzal a futóművel, a Goodyear-t nyáron használva, a Kleber-t télen használna... jobban fogja a KLÉBER! Ennyi!

:) na...

Max arra tudok gondolni, hogy öregek lehettek a GoodYear-eim. (ca. 2002-2003-asok voltak) bár egy GoodYear-nek nem lenne szabad még 3-4 éves korára felkeményednie!!!

...szerintem...

A QP gyári futóműve pedig nem rossz. Ettől függetlenül valszeg belerakok egy sportfutóművet. :)

Az sosem árt. De egy biztos! Tavasszal NEM FOGOK GOODYEAR-t venni! :)

U.I.: Ákos, Neked GSD 3-asod van? nekem GSD 2... hm. Lehet, hogy ez az oka?

Link to comment
Megosztás:

U.I.: Ákos, Neked GSD 3-asod van? nekem GSD 2... hm. Lehet, hogy ez az oka?

asszem igen. de nem tudom, hogy mi a különbség a 2 és a 3 között...

amugy nem kötözködtem, hanem azt irtaM, HOGy nekem ringatozott a hátulja, a kanyarok olyan taknyosra sikerültek, és nekem a megoldást a 4 lengéscsillapitó cseréje hozta...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Létezne, hogy a zafira és a G astra első lökösök kompatibilisek?

Mert epc-ben együtt vannak, és az opc lökös a zafira ábrával van illusztrálva... amúgy 200e....

plusz a rács középre 19e... ködlámpa takarókeret 8e/db...

folytassam tovább?

opc ködlámpa kit 42e....

kicsit sokba lenne egy csere... nem?

Link to comment
Megosztás:

Létezne, hogy a zafira és a G astra első lökösök kompatibilisek?

Mert epc-ben együtt vannak, és az opc lökös a zafira ábrával van illusztrálva... amúgy 200e....

plusz a rács középre 19e... ködlámpa takarókeret 8e/db...

folytassam tovább?

opc ködlámpa kit 42e....

kicsit sokba lenne egy csere... nem?

elég huzós....

akkor asszem marad a lumma, vagy a magyar üvegszálas. én arra számitottam hogy 100 plusz ködlámpa...

Link to comment
Megosztás:

ha valaki dob egy tuti opc g astra alvázszámot pü-ben, akkor biztosra lehetne menni...

de tényleg kompatibilis lenne a zafira a g astrával?

elég huzós....

akkor asszem marad a lumma, vagy a magyar üvegszálas. én arra számitottam hogy 100 plusz ködlámpa...

végülis, ha ebből leveszed a mote kedvezményt... jujj... igen komoly összeg még az is... huhh...

Link to comment
Megosztás:

és mivel összemennek meg is sűrűsödnek... szélsőséges példa: mikor lenne feszesebb egy lengéscsillapító, ha gumimassza lenne benne vagy ha csapvíz?... annyira pedig "nem mennek össze", hogy az térfogatilag észrevehető legyen.

Szerintem velonak van igaza :lol: :)

elég huzós....

akkor asszem marad a lumma, vagy a magyar üvegszálas. én arra számitottam hogy 100 plusz ködlámpa...

Ebay-n nézted már?

Link to comment
Megosztás:

Mááá nézem is... :)

A gátló ügyében rosszul írtam igazatok van, hát persze, hogy keményebb, feszesebb lesz...én arra gondoltam, hogy lejjebb lesz a kocsi...

Nálam pont annyira hogy míg nyáron nem...addig most télen épp, hogy beleér a kerék...de legalább mindig szép fémtiszta az ív...és nem tud elrohadni...max elfogy... :lol:

Meg van aki úgy is összetöri...ezért kár vigyázni... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.