Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ákos Én meg pont az ellenkezőjét mondom,szerintem rakd fel a lököst mert jól fog állni neki.Nem egy lökhárítón múlik hogy körbe autóznak e vagy sem.Hiába van turbó a coupeba annak is van ellenfele,már egy honda is bármikor körbe autózza ha gyári mindkettő,és akkor mi van :lol:

Tény hogy kicsit drága,de legalább passzolni fog minden rögzítési pont nem kell mokolni csak egyszerüen felrakni ami egy üvegszállas lökösnél biztos hogy nem így lenne.

Link to comment
Megosztás:

Ákos Én meg pont az ellenkezőjét mondom,szerintem rakd fel a lököst mert jól fog állni neki.Nem egy lökhárítón múlik hogy körbe autóznak e vagy sem.Hiába van turbó a coupeba annak is van ellenfele,már egy honda is bármikor körbe autózza ha gyári mindkettő,és akkor mi van :lol:

Tény hogy kicsit drága,de legalább passzolni fog minden rögzítési pont nem kell mokolni csak egyszerüen felrakni ami egy üvegszállas lökösnél biztos hogy nem így lenne.

Ne vegyen! :) :) :) :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

De miért ne?Azért mert csak 1.8as moci van benne?Ez elég gyér indok :D :)

Inkább kerék, v. komplett optika......... De OPC lököst a világ összes kincséértse........ :) Dáága....... :D

Na befejezem az idétlenkedést.Bízzuk rá. :)

Uhuhu........ gondolj csak bele..........15cm-rel később állsz meg........... :lol: :)

Nah' majd meglátjuk! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép dolog a 150, de még a ködlámpa vagy mi? És milyen való bele? Megasztán valami levegő terelés is van ott alul a fékek felé, ha jól tudom? tudom az minek, meg apróságok. De.

:lol:

majd akkor lesz szép fékhütésem....

:)

melyik a szebb??

az OPC

AstraOPC.jpg

vagy az irmscher

kep25.jpg

alig van küönbség, de szerintem az OPC a szebb....

Link to comment
Megosztás:

megkérdeztem: 95 körül megkapom az OPC lököst....

ebből minusz AFA, ugy 75 körül van plusz sallangok....

nem kevés....

Ha hozod nekem ennyiért AZONNAL FIZETEM!!!

Nem gondolkozok rajta! 75e-ért az OPC lökös!

Mondd, hogy hova utaljam a pénzt!

Nem xaroztam le a verdád.De én nem adnék 150e.-t egy első lökösért, lévén az autó egyik legsérülékenyebb pontja.

A turbo pedig turbo.S, nem szívó 1.8.Tudod, lámpás party, és beállnál a régi masináddal a sportosított gépem mellé.........biztos emléxel.De akinek futja turbós gépre, az nem vacillál ilyesmin.Sztem ne vegyél rá ilyen drága lököst.Felrakom a gépemre a GSi lököst.Beáll mellém a lámpánál egy GSi-s, és éppen 3X autóz körbe, mire elindulok.Benézek v.mit és bukom azt a 30e.-t, amibe a lökös került.Na most vegyük példának, ha te egyszer hibázol, és 15cm-rel később állsz meg, mint szeretnéd.Bux 150e.-t.S, ez nemjó.....

Ennyi...........

Wolfi... egy TURBO-s QP-val SOKKAL könnyebben töri össze az első lököst... nem?

Egyébként én max 100.000,-et buknék rajta... (Casco fizet)... Ákosnak nem tudom, hogy mennyi az önereje.

Gyönyörű az OPC lökös! Én még NEM LÁTTAM ENNÉL SZEBB lököst ASTRÁN! Ennyi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként most értünk haza a Lurdy-tól nem rég. Zsolt barátommal felugrottunk...

mert András kitalálta, hogy csináljunk egy QP-s talit... mert hogy lesz vagy 6-7 QP!

Ehhez képest 2-en voltunk... aztán megjött Ákos is. De más senki. (QP-val)

Na sebaj.

De legalább autóztunk egy elég jót! Hazafelé toltunk egy 170-190-200-as tempot egy darabon...

aztán autót cseréltünk! Érdekes volt egy ugyanolyan autóval menni, ami teljesen más volt mégis.

A Zsolt gépe X18XE-vel fut... és még bowdenes a gáz. Érdekes, hogy mennyire más. És bizony érezhető volt az a bizonyos 10 LE különbség a rugalmasságnál is...

Mindezek mellett egy nagyon klassz kis autó az övé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem 50 E az önerő, de csak 1 gyárit adnának az OPC helyett..Casco nem téríti meg az updatelt lökösöket, kapsz olyat amire kötötted a biztosítást..
Azért sok okosságot lehet a casco-val eljátszani... :lol:

Egyébként esetemben (Uniqa Mulit Plusz Casco) azért lett 100.000,- mert a konstrukció úgy néz ki, hogyha az autó új ára 6 millió alatt volt, akkor 50.000,- ha 6 millió felett volt, akkor 100.000,- a casco önereje.

Link to comment
Megosztás:

hűha, elég követni a dolgokat ha beindul a csevej :)

OPC lökös mindenekfelett :) (Ákos, szerintem Irmscher vegyél magadnak, nekem meg egy OPC lököst :))

Énis mentem volna qp talira ha tudok... de sajnos nem tudtam. Ez van, messziről jött ember, soxor messze is marad :)

Corsawolf: egy turbos se sokkal drágább mint az 1.8, és hidd el, sokkal könnyebb odacsapni :lol:

amúgy azon gondolkotam, hogy rettentő mód visszafogtam magam az elmúlt évben, ismerkedtem az autóval, vigyáztam a gumikkal, nem mentem bele spontán kihívásokba... viszont tavasszal rákerülnek az új papucsok, és nem lesz kegyelem :D

Link to comment
Megosztás:

Ákos Én meg pont az ellenkezőjét mondom,szerintem rakd fel a lököst mert jól fog állni neki.Nem egy lökhárítón múlik hogy körbe autóznak e vagy sem.Hiába van turbó a coupeba annak is van ellenfele,már egy honda is bármikor körbe autózza ha gyári mindkettő,és akkor mi van :lol:

Tény hogy kicsit drága,de legalább passzolni fog minden rögzítési pont nem kell mokolni csak egyszerüen felrakni ami egy üvegszállas lökösnél biztos hogy nem így lenne.

sztem QP-nak igaza van, sok lé, de ha tetszik, akkor meg kell venni (ha megoldható).

a hondás körbeautózáshoz lenne pár szavam, de persze minden kocsinak meg van az ellenfele. :)

én egyetértek azzal, hogy Astra G-n az OPC lökös messze a legszebb. tudom hazabeszélek, de ezt nagyon kiérlelte valami zsír dizájner. egyébként az új corsa, meg az új astra OPC spoilerezése is genyó jó!!! a lumma még ami tetszik, de az az OPC egy az egyes koppintása, a horpasztás a két oldalon azért van rajta, hogy ne legyen jogvita.

Link to comment
Megosztás:

nekem 50.000 ft az önrészem.

amugy a coupe és a opc lökös teliára között asszem 2-3 ezer forint a különbség...

Akkor meg csak a különbözetet buknád, ami meg hepli.... így a rizikó rész már nem olyan vészes szerintem, csak azt kell végiggondolni, hogy ki akarsz-e adni rá most 100 rigót, vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.