Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

a 2 hirdetés között eltelt 4000 km a kocsi életében... valszeg jó pár hónap is... no meg mintha nem ugyanaz lenne a hirdető se.

1. nem biztos, hogy mindig hajszál pontos km adatot kapsz...

van , hogy sokan kb. ra adják meg.

2. ha már nem érvényes az első, miért nem törölteti?

3. nem ugyanaz hirdeti? azért nyilván ugyanazaz az autó!

Láttunk már olyat, hogy 2szer volt fent 1 autó... pl. kereskedő + tulaj...

de azért a 1,5 millás árkülönbség kicsit sok...

szóval fura! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Néhány idézet a TotalCar-on lévő Speedster teszt cikkből! :)

A motorról írják:

"Nem is erőlködik. Egyesben nem pörög fel lényegesen lassabban leszabályozásig, mint üresben." :D :lol:

Az "extrákat" sorolják:

"Nincsenek puha műanyagok, nincs szervokormány, elektromos akármi, légkondi, pótkerék, csomagtartó, irgalom. Nem állítható a támladőlés, az utas pedig még csak nem is tologathatja az ülést. Harcolhat helyette a kikönnyített alumínium lábtámasszal, értékes plusz milliméterek reményében. "

Az egyetlen EXTRA:

"A kényelmi extra a vezetőülés fix támlájának vérnyomásmérőből kiberhelt marokpumpával puf######tható deréktámasza."

:) Állllat! Kell egy ilyen! :)

:)

A tetőről:

"Az időjárás szempontjából tökmindegy, a Lotus brit hagyományainak szellemében csukott tetővel is remekül megázhatunk." :D :D

Na, nálam ez a mondat tette be most az ajtót:

"A Speedsterben utasként utazni büntetés a javából. Zörög, ráz mint az istennyila, állandó halálfélelmünk van a fölénk tornyosuló, fenyegető Suzuki Sedanok láttán, megszakad a szívünk a bámulásunk közben oszlopnak ütköző, gödörbe lépő gyalogosokért, ráadásul a sofőr végig idegesítően visongat. Mert neki azért elég jó."

Link to comment
Megosztás:

Először röhögtem és azt mondtam, hogy túloznak, amikor elolvastam a ki-be szállásról írtakat a TotalCar-on (SPEEDSTER), aztán ma elmentünk a haverommal a kereskedésbe és kinyittattuk az autót és beültünk...

Na hát... vaazzze! Szóról-szóra igaz, amit a TotalCarosok írnak alább:

A ki-be szállásról a TotalCar-on:

"a Speedster ülése akár a Mariana-árok, küszöbe akár Nazca-fennsík, teteje pedig az ismert deréktájon. Autórajongók otthon is átélhetik: toljanak egy utazóládát az ágy elé, feküdjenek be az ágyneműtartóba, állítsanak egy értelmező kéziszótárt a peremére, csukják rá az ágyat, és most próbáljanak kimászni. Ha már megy egy levegőre, végig mosolyogva, akkor az ultra-realizmus kedvéért kenjék be az átmászandó láda tetejét kátránnyal, az összekoszolódott autót imitálva."

Link to comment
Megosztás:

egyenlőre nem nyúlok bele...

főleg, miután ki-be szálltam belőle! Asszem legelőször a barátnőm tépne meg! Ő ugyanis kizárt, hogy szoknyában és magassarkú cipőben ki-be tudjon szállni az autóba. :lol: (így is panaszkodik az ületetés miatt QP-ra időnként :) pedig nincs is nagyon megültetve.)

De egyszer tuti veszek egy ilyet! De azért valóban rohadtul körülményes a használata!

Link to comment
Megosztás:

egyenlőre nem nyúlok bele...

főleg, miután ki-be szálltam belőle! Asszem legelőször a barátnőm tépne meg! Ő ugyanis kizárt, hogy szoknyában és magassarkú cipőben ki-be tudjon szállni az autóba. :) (így is panaszkodik az ületetés miatt QP-ra időnként :D pedig nincs is nagyon megültetve.)

De egyszer tuti veszek egy ilyet! De azért valóban rohadtul körülményes a használata!

Apróságok. Nem vagy hű önmagadhoz. Pedig ebben lemenne a pedál a metálig! :D

nah, uhu! Mostmár elég legyen! :lol: Ne csak ülj a garázsba és gyönyörködj a lökösben, tudd meg, mi is kiváncsiak vagyunk rá!!! :)

Lássuk! Aztán lehet hozni és felrakni nekem! :) Adok érte két hátsó lámpát meg egy első lököst. :)

Link to comment
Megosztás:

tássék:

:)

kep001.jpg

kep003.jpg

kep005.jpg

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kupe/lokos/kep006.jpg

ha minden jól megy akkor a hét végére, vagy a jövő hét elejére itt lesz minden, és akkor kerül fel, mert még a fele motyó sincs itt....

meg a fényüzőnek is kell egy kicsit törödni a paripával, mert le kell fujni még a hátsó lököst, a motorháztetőt, és a sárvédőiveket, ahol a keréktől megsérült... /elöző tulajnál/...

ugyhogy a gépezet épp most kapja meg a karácsonyi ajándékát :)

de az ültetés az überbrutáljó :)

ha nem budapesten laknék akkor méglejjebb kerülne a kaszni asszem ..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.