Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ilyen a szöcske féle hátsó lökhárító. :lol:

Asszem így jobban látszik. :)

Mármint úgy érted, hogy a Szöcske által koppintott hátsó lökös! :)

Ha ez a LUMMA LPC/R hátsó lökös eredetileg! :)

Egyébként én a komplett autót akartam mutatni, hogy igen patent... :)

(legalábbis azért linkeltem be)

Link to comment
Megosztás:

Okés veszem az adás, de én ezt emeltem ki a látványból. Főleg érdekelt, mert nem láttam belőle semmit, mivel sötét volt a fotó.

Én azért egy diffuzorosat jobban látnék a gépemen, ami hasonló a fenti piroson lévőhöz, csak alulról három osztásos duffúzor menne felfelé kb olyan lentről, mint ezen a rács alja. Kicsit markánsabban kiemelve, mint most a két osztásos a piroson. Ezt most tudom hogy megmondtam, de olyat még nem láttam és szerintem jobb lenne mint ez a berácsozott.

Link to comment
Megosztás:

Okés veszem az adás, de én ezt emeltem ki a látványból. Főleg érdekelt, mert nem láttam belőle semmit, mivel sötét volt a fotó.

Én azért egy diffuzorosat jobban látnék a gépemen, ami hasonló a fenti piroson lévőhöz, csak alulról három osztásos duffúzor menne felfelé kb olyan lentről, mint ezen a rács alja. Kicsit markánsabban kiemelve, mint most a két osztásos a piroson. Ezt most tudom hogy megmondtam, de olyat még nem láttam és szerintem jobb lenne mint ez a berácsozott.

ilyenre gondolsz?

27182_max_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

vagy ilyenre?

159327_max_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:lol:

Link to comment
Megosztás:

hát sok kentaurt mutattatok mostanában... egyik randább, mint a másik. sztem úgy szép a QP ahogy van + uhuhu féle OPC lökös. jó, tudom, haza beszélek, de ahogy nézem ezeket a szörnyetegeket, egyre inkább ezt gondolom.

egyetértek! Ami szerintem még belefér az a piros-fehér hátsólámpa, az a pár oldallal visszább látható picike spoilerke, meg a motorháztető spoiler... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hát sok kentaurt mutattatok mostanában... egyik randább, mint a másik. sztem úgy szép a QP ahogy van + uhuhu féle OPC lökös. jó, tudom, haza beszélek, de ahogy nézem ezeket a szörnyetegeket, egyre inkább ezt gondolom.

Nagyon-nagyon rettenetesek azok, amiket belinkeltünk! Egyiket sem raknám az autómra!

Én hátulra egy Irmscher toldatot raknék, ami a piros Turbo-son van, előre OPC2 vagy JMS ajak spoiler, hátulra Lexmaul (piros-fehér) hátsó lámpa, és egy Irmscher féle hátsó ajak spoiler / szárny (amit Velo is mondott)...

felni pedig... hááát... valszeg egy sok küllös... de ez még bizonytalan.

Ja és egy Koni állítható futómű.

Részemről ennyi! :lol:

:unsure:

jóóójóóóó, tudom , hogy a hátsó szárnyam már nem fér bele ebbe.... :lol:

Hát nem! :lol:

:huh: Nem akarlak ám bántani! Csak viccelek! :D

Apropó, nálam kimaradt még a gyári xenon fényszóró!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.