Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Velo! Emlékezz, ez már legalább a 3. ilyen QP, amit ide belinkeltünk! Egy Cabrio volt az első, amiben bézs belsőtérhez fekete műszerfal, fekete ajtó, fekete padlóborítás tartozott! :huh:

tudom. ezért is állok itt értetlenül, mert tudtommal a cabrikban nem volt barna műszerfal, mindhez fekete volt. de a coupekban volt barna a bézshez és ugye bronz középkonzol járt hozzá... és épp azért kérdeztem rá, mert nem ez az első ilyen eset... lehet hogy a légzsák miatt kellett cserélni, csak nem tudtak beszerezni barnát...? akkor viszont mindent cserélni kellett :unsure:

Link to comment
Megosztás:

tudom. ezért is állok itt értetlenül, mert tudtommal a cabrikban nem volt barna műszerfal, mindhez fekete volt. de a coupekban volt barna a bézshez és ugye bronz középkonzol járt hozzá... és épp azért kérdeztem rá, mert nem ez az első ilyen eset... lehet hogy a légzsák miatt kellett cserélni, csak nem tudtak beszerezni barnát...? akkor viszont mindent cserélni kellett :unsure:
Velo, tuti, hogy nem cseréltette ki a fazon a teljes belső borítást, csak ezért! :huh:

Hidd el, volt fekete műszerfallal! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A cikk

"A kormány pont jó, bár nyitott tetőnél azért ez is pontatlan" :huh:

Valaki világosítson már fel mi köze a lenyitott tetőnek a kormány pontatlanságához. Nem akarok hülyén meghalni. :unsure:

lehet azért írta, mert kabriózáskor felállt, kidugta a fejét a szabadba, jobb kezével lóbált és közben ilyesmiket mondott: "juhééééjj" és így, önfeledten állva és kiabálva, bal kézzel lent kotorászva kicsit pontatlan a kormányozás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így képen jól néz ki Speed! Meg bizti tetszene is, de most nehogy megharagudj azé amit írok.

ekkora, és ennyire "nyitott" felnihez biza bohócnak nézne ki a féked. Kicsit olyan lenne, mint a dobfékeseken a 16-os, 17-es felnik. :unsure:

ez csak egy vélemény. Amúgy jól megcsináltad a VT-t.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én nem feltétlen értek egyet.Tény hogy jobban nézne ki ha akkora tárcsa lenne mint a felni,de akkor azért ne vegyek nagy felnit mert kisebb a fékem :unsure:?

Szerintem jó lett,de peremes felni jóbban áll a coupen.Mekkora ez a kerék elméletileg?

Link to comment
Megosztás:

...azért ne vegyek nagy felnit mert kisebb a fékem :unsure: ?
Igen nyomós indoklás QP részéről! :lol: Egyetértek!

Szerintem jó lett,de peremes felni jóbban áll a coupen.Mekkora ez a kerék elméletileg?
Nekem annyira nem tetszenek a peremes felnik... kisebb hatást keltenek. Bár kétségtelen, hogy a kedvenc QP-mon egy Barracuda (peremes) felni van. :D

A méret? Hááát... ezt nehéz így VT alapján. De ha az eredetihez viszonyítom a különbséget...

(:lol: lemértem mérőszalaggal és felszoroztam a kerékmérettel... szóval így :huh:) 20"-os a felni rajta! ;)

Az OPC front, szárny és küszöb még hiányzik. Szerintem egyszerűbb , ha a rendszámot paste-eled bele egy másik képbe. :lol:

A küszöböt kb. 30%-kal megnöveltem a képen és a hátsó lököst is lentebb húztam ca. 30%-kal.

Szárnyat SOHA NEM RAKNÉK RÁ!

A front-on még dolgozok... de az a legnehezebb része... a szín és a fény-árnyék játék miatt.

Egyébként köszi, akinek tetszik! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.