Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 1 month later...

Eddig még nem sokan panaszkodtak a szélzajra, sztem nem jellemzője az típusnak. Ha nálad mégis hallható, akkor annak nem a tükör az oka, hanem a keret nélküli oldalablak, ami nem illeszkedik pontosan a tetőnél illetve a B-oszlopnál a gumikéderre. Én első körben az ajtón próbálnék állítani (a B-oszlopon a zár ahová csukódik), de állítólag lehet valahogy az ablakon is (a dőlésszögén), csak ahhoz le kell venni az ajtókárpitot. Mosóban nem ázik be? Általában annyira nem áll el hogy sima esőben is beázzon, csak ha direkt odairányítod a magasnyomásút...

Link to comment
Megosztás:

Azt még elfelejtettem írni hogy ez az ablakállítás pepecselős meló, mert ha túl "szorosan" ráállítod akkor ugyan nem lesz szélzaj sem meg beázás sem, viszont az ablakemelő túlfeszültségvédője meg akadályként fogja értelmezni a megnövekedett áramfelvételt, és automata módban (egy gombnyomásra) nem fog felmenni az ablak (megáll valahol félúton, aztán visszamegy), csak akkor ha sokszor egymás után nyomogatod a gombot.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap körbejártam, aztán ennyi... A nagy kapkodásban beszélni már nem sikerült a Tomival, így se a belsejét nem láttam, se egy fotót nem csináltam róla. :blush: De kívülről egészen szépen néz ki. ;)

Miért lehet nem szép egy g coupe ?! O.o ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.