Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Gondolom láttátok, hallottátok, hogy újabban (január 1-től) külföldről behozott autó után is kell átírási díjat fizetni.... -.-'

Tapasztaltam. 91 ezer forint volt a vagyonosodási illeték a kocsira, meg a regadó 97ezer forint, így csak kis híján 200 ezer forint adót fizettem a kocsira. Nagyon boldog voltam...

Link to comment
Megosztás:

Tapasztaltam. 91 ezer forint volt a vagyonosodási illeték a kocsira, meg a regadó 97ezer forint, így csak kis híján 200 ezer forint adót fizettem a kocsira. Nagyon boldog voltam...

Csak 97k regadóra? irreálisan alacsony! évjárat, ccm? :)

Link to comment
Megosztás:

Mekkora egy zsiványtanya ez az ország! Vagyonosodási illeték ! AHH! Mire? Ha a bankban tartom nem fáj nekik, csak ha elköltöm? Hová lesz a világ!

Könyörgöm, ebből a pénzből az ember néhányszor már le adózott! A végére már tényleg semmink sem marad.

Módosítva : NeedForSpeed
Link to comment
Megosztás:

A Saab az kínai (National Electric Vehicle Sweden). Akkor mondjuk nem is hamis :)

Mert mint tudjuk, minden hamis ami nem kínai.

Uh, de jó is lenne egy új :) Az enyém 2003-as, így ez még "erdeti" GM Epsilon platform, jó öreg Opel dízel motorral. Jöhetne egy hamis is:)

Hemi névvel kínai autóval járni :omg:

Ez még nem is lenne, akkora cikki. De GM-el:)? No az a nagyobb szentségtörés. (Chrysler Hemi)

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_coupe_2.2_16v_coupe_linea_blu-7555849

Azt írja, a legnagyobb felszereltségű Coupe. De se nagy comp, se digit klíma. Akkor mitől olyan jól felszerelt?

Amúgy meg szép.

Telorol nem nagyon latom, de ugy tunik GID kijelzo van benne ami ncdr1100/1500 fejjel volt hasznalatos. Mivel telefont is ir valszeg 1500as. Az teny h messze van a fullfulltol.
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.