Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Választ itt ne nagyon várj senkitől. Szépen elvannak maguk közt ,azt ennyi.

17Y Dti-hez néztem 28.000/db felújított, 85.000/db gyári.

most nem azért nem írnak választ mert kecsegek!!!

hanem nem akar senki hülyeséget írni....

pl:én annyira nem vagyok jártas az olajkályháknál ezért nem írok

Link to comment
Megosztás:

Tévedsz. Gondoltam,hogy lesz felzúdulás. Háromból kettő bejött.

Egy forgalmazónál néztem természetesen. Az általad megadott áron viszont nagyon csodálkoznék, mert egy felújított is többe kerül.

sokat kő még tanulnod hülyeséget ne irjál plízzzzz........

Link to comment
Megosztás:

Látom te aztán egy nagyon okos emberke vagy....

Hát figyi: rátapintottál, ő tényleg okos a témában a híre és a hozzászólásai alapján (személyes tapasztalatom ugyan nincs, de ezexerint Veled ellentétben én régóta olvasom az ő hozzászólásait is + sokan ajánlják)

Én Veled ellentétben úgy vagyok vele, hogyha valahol újonc vagyok (nem is akármilyen, hanem 3 kemény napos), akkor szépen köszönök, bemutatkozok és minden véleményt szívesen fogadok, 3 nap után semmiképp sem szólogatok be, még akkor sem, ha egyébként régóta olvasom a fórumot (ha wesszről nem tudsz, valszeg nem olvasod túl régóta és/vagy nem figyelmesen). Ha nem tetszik az ő stílusa - szíved joga, de nézd meg, miket mondott eddig.

Ez az én véleményem, észt nem akarok osztani, csak zavar, ha egy jól működő, egymást segítő társaságot kultúrálatlansággal kezdikbombázni (volt már rá példa).

Szóval nem haragszik szerintem senki senkire, egyszerűen ez a fórum itt nem a beszólogatásról szól. Legalábbis az én életemben nem.

Egyébként ördögöd van, jól elvagyunk... Ami engem illet, legalábbis :)

UFF :D

Link to comment
Megosztás:

Hát figyi: rátapintottál, ő tényleg okos a témában a híre és a hozzászólásai alapján (személyes tapasztalatom ugyan nincs, de ezexerint Veled ellentétben én régóta olvasom az ő hozzászólásait is + sokan ajánlják)

Én Veled ellentétben úgy vagyok vele, hogyha valahol újonc vagyok (nem is akármilyen, hanem 3 kemény napos), akkor szépen köszönök, bemutatkozok és minden véleményt szívesen fogadok, 3 nap után semmiképp sem szólogatok be, még akkor sem, ha egyébként régóta olvasom a fórumot (ha wesszről nem tudsz, valszeg nem olvasod túl régóta és/vagy nem figyelmesen). Ha nem tetszik az ő stílusa - szíved joga, de nézd meg, miket mondott eddig.

Ez az én véleményem, észt nem akarok osztani, csak zavar, ha egy jól működő, egymást segítő társaságot kultúrálatlansággal kezdikbombázni (volt már rá példa).

Szóval nem haragszik szerintem senki senkire, egyszerűen ez a fórum itt nem a beszólogatásról szól. Legalábbis az én életemben nem.

Egyébként ördögöd van, jól elvagyunk... Ami engem illet, legalábbis :)

UFF :D

csergőnél lehet kapni ilyen áron, meg ha figyelebe veszem a kedvezményt még 11200 forintért is megvehetem.Ez már elég baráti.

Link to comment
Megosztás:

Hát figyi: rátapintottál, ő tényleg okos a témában a híre és a hozzászólásai alapján (személyes tapasztalatom ugyan nincs, de ezexerint Veled ellentétben én régóta olvasom az ő hozzászólásait is + sokan ajánlják)

Én Veled ellentétben úgy vagyok vele, hogyha valahol újonc vagyok (nem is akármilyen, hanem 3 kemény napos), akkor szépen köszönök, bemutatkozok és minden véleményt szívesen fogadok, 3 nap után semmiképp sem szólogatok be, még akkor sem, ha egyébként régóta olvasom a fórumot (ha wesszről nem tudsz, valszeg nem olvasod túl régóta és/vagy nem figyelmesen). Ha nem tetszik az ő stílusa - szíved joga, de nézd meg, miket mondott eddig.

Ez az én véleményem, észt nem akarok osztani, csak zavar, ha egy jól működő, egymást segítő társaságot kultúrálatlansággal kezdikbombázni (volt már rá példa).

Szóval nem haragszik szerintem senki senkire, egyszerűen ez a fórum itt nem a beszólogatásról szól. Legalábbis az én életemben nem.

Egyébként ördögöd van, jól elvagyunk... Ami engem illet, legalábbis :)

Hát figyuzz egy kicsit,te is !

Nem akartam "kultúrálatlansággal" bombázni ezt a jól működő fórumot,nem is tettem-csak egy megjegyzés volt. Ha valaki magára vette ,talán nem volt véletlen. Egy egyszerű kérdésre szerettem volna választ kapni,semmi más nem állt szándékomban. Egy fórumon nem az számít,ki mennyi ideje írogat-esetleg hülyeségeket.

Egyébként a témában(dízel G) megjelent írások 3/4-t elolvastam ebből a fórumból.

Elég sok időt eltöltöttem porlasztó kereséssel és 25-30 ezer alatt nem találtam használtat sem,de ha megadod az oldal címét szívesen átnézném az általad javasoltat is.

Link to comment
Megosztás:

olvass tovább amire irtam a választ:"17Y Dti-hez néztem 28.000/db felújított, 85.000/db gyári."na erre irtam

meg volt az is......,na igen lucas 16473ft y17dt-be,én azt hittem hogy Te is y20dth néztem...azért nem értettem az árat :)

én az eredeti kérdéssel molyoltam ,aztán láttam a piszkálódást ,engem az nem érdekel...

akkor ezt is megbeszéltük :D

Link to comment
Megosztás:

Hát figyuzz egy kicsit,te is !

Nem akartam "kultúrálatlansággal" bombázni ezt a jól működő fórumot,nem is tettem-csak egy megjegyzés volt.

Rendben van, én nem is a konkrét témához szóltam hozzá tulajdonképp, csak a stílus ütötte meg a szememt egy kis képzavarral. Ha olvasgattál a dízelben, tudhatod, hogy wesszt sokan ajánlják, jó a témában. Engem (meg talán őt se) biztos nem bántottál meg annyira, csak írásnál óvatoskodni kell kicsit, mert a szavak élét nem veszi el a mimika stb... Na jó sztem ne ragozzuk, mert sok az OFF. biztos csak páran félreértettünk... Szóval peace van, remélem mindenkivel...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.