Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Sikerült megvennem a B2-es fényszórókat ( Valeo tipusú, TYC gyártmányú ).

http://www.zsu.hu/?page=product&id=626631

A problémám az, hogy nem kaptam hozzá csatit, pedig Nyíregyháza összes bontóját bejártam ma nyamvadt csatik miatt.

Így még nem kapok hozzá csatlakozót én is a sarus megoldással rakom be a lámpákat.

A pontos bekötéshez találtam leírást az IndexFórumon.

Át tudnád küldeni a leírást? Nekem sincs hozzá csatim, muszáj lesz a sarus megoldást válasszam én is.

Link to comment
Megosztás:

Át tudnád küldeni a leírást? Nekem sincs hozzá csatim, muszáj lesz a sarus megoldást válasszam én is.

Szemben állva az autóval!!!!

Anyós ülés felőli oldalon balról jobbra: barna; fehér; sárga; szürke-piros

Vezető felőli oldalon jobbról balra: barna, fehér,sárga, szürke-piros.

Az eredeti leírás: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?...8&t=9091442

Link to comment
Megosztás:

köszi! hát nekem biztos nem 5 perc lenne... :) egyelőre még nincs led se, csak gondolkodom mert tetszene. ha az az ebay-es "készlet" jó lehet akkor előbb-utóbb azzal megcsinálnám, de forrasztgatni nem fogok, nem is tudok :D

Forrasztani mindenképp kell mert az a két led ami megvilágítja szerintem kevés. A csomagban nem tudom mi van de a leírások elég korrektek. Forrasztani nem nagy tudomány, én úgy mondanám tudsz csak még nem próbáltál :D

Link to comment
Megosztás:

Enyémről van a a kép. Nekem ilyesmi a foglalat ha jól emlékszem pontosabban a foglaltban lehet cserélni az izzót ilyenre.

:lol: Találtam tegnap este a neten egyedi kijelzőket,egyedi megvilágítással!1-2 nagyon jól nézett ki,de nem jövök rá merre voltak...

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyári foglalatban van 1W-os SMD ledes fényforrás semmi barkácsolás csak a gyári helyén van LED és a piros piros a kék kék semmi macera nincs vele a fehér pedig fehér B)

Corában 2 db 2e forint ebből ha még árulnak ilyet.

Ilyesmi:

Szépen mutat. Valaki össze tudná írni mennyi és milyen foglalatú izzó van a műszerfalban? :lol: Bár nekem nem ilyen, nincs fordulatszámmérőm. (Ez egyébként felszereltségtől függ, vagy származás, vagy gyártási idő?)

Ilyen foglalatú izzó megy a parklámpába is, nem? Legalábbis úgy emlékszem ilyet vettem bele.

Forrasztgatásról meg annyit, hogy próbáltam már és tényleg nem tudok... nagyon remeg a kezem ha ilyesmit csinálok :D Szóval úgy kizárt, hogy megcsináljam.

Link to comment
Megosztás:

Nekem vagy 20-25db led van csak a műszerfalban :D :D

Szépen mutat. Valaki össze tudná írni mennyi és milyen foglalatú izzó van a műszerfalban? :lol: Bár nekem nem ilyen, nincs fordulatszámmérőm. (Ez egyébként felszereltségtől függ, vagy származás, vagy gyártási idő?)

Ilyen foglalatú izzó megy a parklámpába is, nem? Legalábbis úgy emlékszem ilyet vettem bele.

Forrasztgatásról meg annyit, hogy próbáltam már és tényleg nem tudok... nagyon remeg a kezem ha ilyesmit csinálok B) Szóval úgy kizárt, hogy megcsináljam.

Link to comment
Megosztás:

Ejha! Nagyon jól néz ki!

A ledes műszerfalak fényerejét egyébként lehet a gyári potival szabályozni?

Valamennyire lehet szabályozni, nekem csak a gombok vannak ledesítve eddig, azokét szabályozza a gyári poti. Én már korábban beruháztam mindenféle ledből (szórt fényű, nem annyira szórt fényű, 3 és 5mm-es) ebayről, már csak erőt kéne vennem rá hogy megcsináljam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Teljesen szabályozza a gyári poti a műszerfalat, a klímát a fedélzetit és a gombokat is. Nekem a bordó jött be mint szín. Kék is volt de az nem tetszett. Most bordó a számlap, a board computer, a digit klíma. A mutatók fehérek. A víznél a kék skála az kék,meg a klímánál a - jel is. Kb 5000ft anyagköltség meg két nap munka.

Valamennyire lehet szabályozni, nekem csak a gombok vannak ledesítve eddig, azokét szabályozza a gyári poti. Én már korábban beruháztam mindenféle ledből (szórt fényű, nem annyira szórt fényű, 3 és 5mm-es) ebayről, már csak erőt kéne vennem rá hogy megcsináljam. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.