Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Síkolás, szelepfészekmarrás, szelepek becsiszolása, olajjáratok és hidrotőkék kipucolása...

Ennyi kell. Ez nem is vészes költségben erre mifelénk. :unsure:

Mondjuk nem ártana a szelepszárszimmeringeket és a vezérműtengely szimmeringjeit sem

lecserélni. Az már nem sok költség. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Síkolás, szelepfészekmarrás, szelepek becsiszolása, olajjáratok és hidrotőkék kipucolása...

Ennyi kell. Ez nem is vészes költségben erre mifelénk. ;)

Mondjuk nem ártana a szelepszárszimmeringeket és a vezérműtengely szimmeringjeit sem

lecserélni. Az már nem sok költség. ;)

Meg dobni egy gyűrűsor+csapágysor cserét is.! :blink: Persze csak ha kell................ :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tanácsokat! :blink: Akkor helyesen gondolkoztam én is... csak sajna a tudomány jelenleg szerszám hiányában megállt...

Mondjuk már nem sok kellene ahhoz, hogy az egész blokkot kiugrasszam... :unsure: Én se vagyok hülye... á dehogy!

Amúgy sajna lehet kiugrasztom az egészet, mert most vettem észre, hogy emulzió már szinte mindenhová jutott... az meg a friss olajnak nem fog jót tenni, szóval nem tom... tanácstalan vagyok... no meg a szerszámkészlet csak délután fog megérkezni. De a lehetőségek mindenre fent állnak.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

tegnap kezdetét vette egy folyamat, mely során a csomagtér jobb oldala kb. simává varázsolódik, és helyet kap benne egy mélyhanzáskiemelőszerkezet... neszenekedcsaládikombi! :blink:

Amúgy kb. 60%-os állapotban van a rendszer. Köszönet a cuccokért Hic-nek! No meg a leírásért.

ha kész lesz, majd megmutatom! :unsure:

ez csináldmagadmozgalomtermék lesz.

Link to comment
Megosztás:

tegnap kezdetét vette egy folyamat, mely során a csomagtér jobb oldala kb. simává varázsolódik, és helyet kap benne egy mélyhanzáskiemelőszerkezet... neszenekedcsaládikombi! ;)

Amúgy kb. 60%-os állapotban van a rendszer. Köszönet a cuccokért Hic-nek! No meg a leírásért.

ha kész lesz, majd megmutatom! :blink:

ez csináldmagadmozgalomtermék lesz.

És miféle zajkeltő kerül oda?Sokol? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

És miféle zajkeltő kerül oda?Sokol? :lol:

nem... nyelvtan 1es!!! :) Nem Sokol, hanem szoktam!

tanulj meg beszélni.

Amúgy SAL rendszer lesz, kislejtezett bútor újrahasznosításával. Gyakorlatilag ott tartok, hogy a ládát kell szigetelni stb. aztán kárpitozni. Kicsit csinosítani. Amúgy meg át kell húzzam az RCA-t, mert rájöttem, hogy kedves előző tulaj 1oldalon, közvetlen egymás mellette vitte a táppal, és biza van zavar a rendszerben rendesen. :) No majd orvosoljuk.

itt egy kép...

TN-IMG_0299.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor szar az az RCA kábel. Egy jó RCA-nak nem lehetne gond ez az egymás melletti kábelezés.

erre gyanakszom én is.... :) no majd meglátom, mit tehetek az ügy érdekében. :lol:

Ja és Gabi ezért nem kerestelek, mert ebbe belekezdtem, és akkor már be is akartam fejezni... no de eljön mindennek az ideje.

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt tudom mit írtam,másrészt ahogy nézem ha nem lett megfelelően méretezve a mélynyomó ládája,akkor tényleg úgy fog dübögni,mint egy sokol!

Az egyoldalon való kábelezésről már vitáztam pár emberrel,nekem egyoladlon megy,de semmi gondom vele.

Tomi023 viszont már szívott a drága RCA kábel miatt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A zajt vagy a kábel silány minősége, vagy a fejegység hibája (esetleg hiányossága) okozza.

Jó minőségű RCA kábelnek gyakorlatilag nem mérhető a zajfelvétele a faraday-effektus miatt.

(tök mindegy hogy mellette hegesztenek-e :) )

Gabi ezt én magyaráztam az önjelölt hifi mestereknek,de úgylátszik,amit én a suliban tanultam a hifi világban nem érvényes! :lol:

Link to comment
Megosztás:

No alakul a molekula...

az RCA nem kaka, csak volt egy pici bibije, egy kis forrasztás, és rendben is van. :lol:

most semmi zaj sincs.

Hiretelen a ládát is bekárpitoztam. no meg az RCA elvezetését is újra megoldottam... szebben, mint volt.

A kocsi egyébként örül, jól van, víz már nem fogy, olaj itt-ott még szivárog, de nem vészes. Futómű téliesen "kemény". Most csak a tankolással vagyunk elfoglalva.

Link to comment
Megosztás:

Valaki meg tudja mondani, hogy a kocsikámnak mennyi a gyári 0-100 ideje? Mert mindenütt a 125 lovasnak találom az adatait.

Mondjuk ha azt veszem alapul, akkor is jó eredményt értem el ma... 10,92 és 10,95 a Gabi BC-je szerint.

És ez volt az első 2 próbám. Eddig még sosem csináltam ilyet.

csak megvan.... és itt 12 sec az adat... akkor nem vagyok kétségbe esve.

valamiért nem mindig jön be a link...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Volt ma szerencsém Morgó cartárs Vekijével menni egy rövid karikát itt Kméten, és nem vagyok biztos benne, hogy G Astrát akarok majd venni.Ez az autó nagyon bejövős volt.Amolyan nyugalom szigete.S, még sincsen benne az az érzésem, hogy egy baxottnagy autóban ülök.

Szal nemtudom.Átgondolom.......szerintem..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.