Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Egy lüke kérdés foglalkoztat.Piszokul tetszenek a B Vectra Caravanok 2.5V6-tal, de amit találok, kivétel nélkül autómata.

A kérdés: Mekkora meló átalakítani az autómatát manuálisra, és milyen típusú váltó felel meg a paramétereknek?

A váltócserén kívül kell-e mást mahinálni hozzá?(motorvezérlő eletronika, miegymás..........)

Link to comment
Megosztás:

először is F23 SR, vagy F25 RC (inkább ez) kellene hozzá, ha jól látom. gondolom nem 2 Ft egyik sem.

aztán esetleg gondolom vezérlő is kéne... az AF22-t meg eladni+ a vezérlőt is. esetleg...

ebay-en 8-900 eur az F23 :rolleyes:

:mellow:

Hinnye..........

200-300e.-ig még csakcsak..........

Asszem inkább nézelődök tovább...... :D

Plusz kábelkötegekkel mókolás, aztán meg az nem jó, ez nem jó, további mókolás, míg kb a harmadik

negyedik körben talán minden működni fog úgy, ahogy kell. :unsure:

Jóól hangzik! :lol:

Piszokul bosszant, hogy nem viszik el az Astrát, még ár alatt sem.Ezért gondoltam arra, hogy beszámíttatom egy ilyen motor+váltó kombóval szerelt B Vekibe.

De az a gáz, hogy szinte kivétel nélkül mindegyik autómata.Én meg olyat nem szeretnék.Nyilván lehetne használni gond nélkül, de.........

Szóval legalább 1.4M körül lenne a móka vége.......elvileg..........

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

Hinnye..........

200-300e.-ig még csakcsak..........

Asszem inkább nézelődök tovább...... ;)

Jóól hangzik! :D

Piszokul bosszant, hogy nem viszik el az Astrát, még ár alatt sem.Ezért gondoltam arra, hogy beszámíttatom egy ilyen motor+váltó kombóval szerelt B Vekibe.

De az a gáz, hogy szinte kivétel nélkül mindegyik autómata.Én meg olyat nem szeretnék.Nyilván lehetne használni gond nélkül, de.........

Szóval legalább 1.4M körül lenne a móka vége.......elvileg..........

Nekem van egy kézi váltóm és pont B Vecibe való :D

Helyette kell nekem egy B Vecibe való autómata :lol:

Esetleg nekifekszünk és átalakítjuk mind a kettőt. Ehhez nem is kell csak egy hét szabi Uditól, Bazsitól, Tőled meg Tőlem :mellow:

és már mehet is :lol:

De az autómatát csak akkor veheted meg ha belemennek az olajcserébe megvétel előtt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nem azt mondtad hogy caravant szeretnél?Családi kocsit..... ;)

Amúgy az i500 nem lehet rossz :rolleyes: A 8-9literes fogyasztás viszont biztos nem valós <_<

Kecsegtető lenne az i500, de csak akkor mernék beleszállni, ha volna még tarcsiba 5K-m, az esetleghesen flmerülő javítások fedezésére.

Amúgy ez a faja csomagtérkialakítás már bejövős lenne.

Szépek, és jók a DTH Caravanok, de drágák.Főleg amik a facelift utániak.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.