Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

melyik? a hátsó?

Wolfi! Élőben is meg kéne nézni, mert ugyan van pár dolog, ami fura(hátul nem sok felirat van a csomiajtón, elől a zárhídon nem sok matrinca... ), no meg no ködlámpa, no BC... a többit nem sorolom, mert ennyiért, ha jó, akkor nem rossz, sőt... :)

Az látszik rajta, hogy puffos volt elöl és bal hátul is, de viszonylag elfogadható az ára, és esetlegesen beszámítaná az Astrát.Beszélni nem beszéltem vele, előtte kikértem a véleményeteket.Mert xarrá tört autót nem szívesen vennék.

Több szem, többet lát.......

Link to comment
Megosztás:

Hát ha tudsz müködöképest olcsón jöhet,bár nem nekem kell,hanem Valkai mesternek!

van 1-2 igaz az is kb 15 körül lenne és akkor már itthon is meg lehet csinalni!

Amugy tom023 mondott valamit hogy meg lehet javitani hajszárito kell hozzá az biztos!

Link to comment
Megosztás:

hmm... nézelődök, keresgélek... közben rájöttem, mennyire nem vagyok tisztában, hogy Luton hol van...

:)

Nos a kocskám Angol összeszerelésű.

EPC kidobta rá a német rendszámot. Rüsselheim melletti Gross-Gerau-ból származik. Kicsi a világ! A szomszédban is csinálhatták volna! B)

Ma ha nem olvadok szét, kimérem a régi diódahidam, és ha az jó, akkor generátor ki, újat is kimérem, és ha az a bibi, akkor csere vissza, és asztalra kirak a boltban ahol vettem. Hátha adnak érte valamit... és nem testi fenyítést.

Mire jó az internet! :)

ui: valami elektronyos szaki segíthetne a belső ultrahang szenzorok összehozásában a nem gyári riasztómmal.

Addig már eljutottam Hic segítségével, hogy vagy építek egy modult, vagy veszek gyári riasztót, vagy hekkelek mást a gyári szenzorok helyére.

ez utóbbi kezd érdekelni. ezek a szenzorok nagyon hasonlítanak a gyárinak a rácsozására. Méretük milyen lehet? Ha valaki tud erről valamit, akkor szóljon, mert akkor lehet lecsapok egy ilyesmire.

Na, megyek nézelődök még. :omg:

Link to comment
Megosztás:

nézelődtem...

X18XE-X20XEV összehasonlításokat végeztem...

eddig 2 dolog van, ami erősen különbözik.

1. Hengerfuratok

2. Hengerfej tömítés

vezérműtengely, ECU, jeladók, Hengerfej, szívósor, kipuff, légtömegmérő, főtengely, hajtókarok.... mind-mind ugyanaz.

pöttyet meglepődtem. Szal a jelek szerint ha 1x sor kerül egy műtétre, elvileg nem nagy móka. :)

tetszik ez az 1.8 B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.