Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hátt, 3.ra indul majd! :huh: Amúgy majd beszámolok.Tehát beindul, csak nehezebben.Benzin állapotában elfordítod a kulcsot, és pöcc röff.Hidegben pedig mint egy F Astra.Csak 2.ra! :lol:

Jaaaaaaaaaaa értem. Azt hittem csak második próbálkozásra. De ezekszerint második fordulatot akartál mondani... :)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm. szépen fel van szerelve kütyükkel. Van amiben jobb, van amiben gyengébb mint amit én néztem.

Amit néztem abban durván 50ezer Km-el kevesebb van (ha igaz), 16-os alufelnikkel van (nem csúnya látvány). Kipróbáltam, nagyon szépen jár a motor, jól húz, csendes, belül makulátlan. Az ár a bibi, mert 1.790.000Ft és nagyon határeset, hoyg be tudom e vállalni.

Még megnéztem ma egy 1.7Dti G Astra-t. 1.400.000Ft, 2000-es gyártás, kombi.

Arról valami vélemyén? Főleg attól félek azzal kapcsolatban, hogy sovány lesz az 1.7-es motor (70LE), bár egy kisebb chiptuning talán segíthet rajta. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Levin01!

Nem szeretnélek elkeseríteni de ezeknek a Vectra-knak a többsége No-ból vagy Svájcból de nagyon sok Olaszországból jön be.

Én két éve 104ezer km-el vettem az enyém, ami akkor volt 6 éves szerinted 6 év alatt csak évi 17ezret mentek vele és már fel is kellett újítani a motort? Ezt te sem hiszed ugye?

Én megcsináltam a motorját, kuplungot cseréltem kompletten, szombaton kapja az új betéteket előre, másodok gar mióta megvan és Textar + Brembo páros. Rosszat nem tudok rá mondani.

Lövésem sincs hány km lehet benne de nem is érdekel. Nagyon jól megy, nagyon nagy bár nem Omi :lol: de szép :)

Most 184-et mutat az órám és két év alatt én mentem vele 80 ezret, akkor a német aki utazgat?

Az új motor sokat jelent!

A hasonló korú G Astra csábító de sokkal kisebb! Sajnos. És nem is ilyen csajozós.

Tudod hány nő hanyatlott a Veciben :huh: (az érintettek ezt ne olvassák) barátom...!!!

Megaztán ha nem tatszik a gyári alu kerék, eladod és teszel rá ami tetszik. Nekem télen csak acél kerék! Néha sielek és akkor meg lánc azt meg alura nem kéne :)

Szóval én inkább Vectra.

Ha bármi kérdés van szívesen segítünk!

Link to comment
Megosztás:

Ne érts félre, nekem is inkább a Vectra felé húz a szívem, csak sajnos attól tartok, hogy nem fog beleférni a keretbe és ezen fog bukni a dolog :)

A 115.000km-t én is fenntartásokkal kezelem, minden esetre mentem egy kört az autóval és nagyon frankónak éreztem (hang és teljesítmény szempontjából is).

Nem csajozásra veszem a kocsit, hanem, hogy egy gazdaságos autóval tudjak dolgozni :huh:

Gondolhatod, hogy egy 2.0 16v-s GTS Vectrából fájó szívvel ülnék egy 1.7TDi-s kombi Astrába, de a költségekből lejjebb kell faragnom havi 10-15K-t minimum :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne érts félre, nekem is inkább a Vectra felé húz a szívem, csak sajnos attól tartok, hogy nem fog beleférni a keretbe és ezen fog bukni a dolog :)

A 115.000km-t én is fenntartásokkal kezelem, minden esetre mentem egy kört az autóval és nagyon frankónak éreztem (hang és teljesítmény szempontjából is).

Nem csajozásra veszem a kocsit, hanem, hogy egy gazdaságos autóval tudjak dolgozni :huh:

Gondolhatod, hogy egy 2.0 16v-s GTS Vectrából fájó szívvel ülnék egy 1.7TDi-s kombi Astrába, de a költségekből lejjebb kell faragnom havi 10-15K-t minimum :lol:

Hát én feltétlenül megnézném a helyedben Tomi kocsiját.

Ha a másikat is meglested, akkor legalább van viszonyítási alapod :)

Link to comment
Megosztás:

Helo mindenkinek. Vettem egy B Vectrát a rádiot elvileg akormányrol is lehet müködtetni. Nekem nem mükszik BLAUPUNKT CAR 300 -as van benne ami használatit találtam benne az a CAR 400-asé. Az le is irja ,hogy müküdik a 400-as kormányrol a hármas ezt nem tudná /biztos rádiot cseréltek/ Aki tudja okositson már fel? Arádio kodot honnan tudom meg ha nincs felirva most nem kéri. V.jegejem a kod kérdést. Köszi bandi56.

Link to comment
Megosztás:

Helo mindenkinek. Vettem egy B Vectrát a rádiot elvileg akormányrol is lehet müködtetni. Nekem nem mükszik BLAUPUNKT CAR 300 -as van benne ami használatit találtam benne az a CAR 400-asé. Az le is irja ,hogy müküdik a 400-as kormányrol a hármas ezt nem tudná /biztos rádiot cseréltek/ Aki tudja okositson már fel? Arádio kodot honnan tudom meg ha nincs felirva most nem kéri. V.jegejem a kod kérdést. Köszi bandi56.

Célszerű lenne szerválni egy CAR400-at, v. pedig egy CDR500at.Utóbbiakat már vezérli a multi.V. pedig CAR300 uninstall, és veszel bele olyat, ami fütyül/tapsol, és veszel még hozzá inrtface-t, és működni fog a dolog.Mondjuk nemolcsó mulaccság! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Célszerű lenne szerválni egy CAR400-at, v. pedig egy CDR500at.Utóbbiakat már vezérli a multi.V. pedig CAR300 uninstall, és veszel bele olyat, ami fütyül/tapsol, és veszel még hozzá inrtface-t, és működni fog a dolog.Mondjuk nemolcsó mulaccság! :huh:

Köszi egyébként Kecson vettem. bandi56

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.