Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

na de nem is könnyű olyan jó autót csinálni mint amilyen a b vectra!

Kivéve, ha házon belül sikerül... :lol: Az omimban is hűthető volt a kesztyűtartó a fent leírt módon: elhúzható kis retesz a bal sarkában, odáig meg egy gumicső szállította a levegőt... De persze nem ez teszi jó autóvá, csak eszembe jutott! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért de az Omegák sokkal nagyobb számban hibásodnak meg,mint a B Vectrák.Ezt többen is mondták már,Opel szervízben is.Mondjuk egyszer próbáltam egy utolsó szériás Omega MV 6-ot az azért szép volt.........

Omegát is néztem tavaly :lol: Hasonlót csak 2.0 16V vagy 2.5 V6 lett volna :lol: de a vectra jobban megtetszett pedig volt egy hibátlan 2.0 16V omega közelben amikor a vectrát vettem, agyaltam is rajta de nem bántam meg :D
Link to comment
Megosztás:

Szisztok.

Nekem egy 96'-os,2.0i,16V-es B Vectrám van.

Érdeklődnék,hogy ki tud hozzá,vagy hol keressek X20XEV-s motorblokkot?

Mert az egyik dugattyúm elfáradt.Fémesen csattog a motor.

Hajtókar csapágy jó,hidrótőkék jók.

Segitségeket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Na hazamegyek és csinálok egy képet erről a kesztyűtartó hűtésről már! Még kipróbálni nem volt lehetőseg mert nem megy a klíma! :lol:

De jövőhéten szerelik! Valami kompresszor tömb szelence nem jó és ott ereszt benne, azt mondták rá hogy töltéssel együtt 40 pénz!

Remélem nem lesz más baja!

Én is nézegettem az omegákat de nem tetszett a műszerfala, és persze a Veki sokkal szebb!

Link to comment
Megosztás:

Nekem Győrben csinálták! Pénteken levettem és bevittem, szombat de. megcsinálták, vasárnap visszatettem, hétfőn töltés és azóta élvezem:D

Győrben hol is? Meg tudják csinálni úgy is (némi többlet $-ért persze), hogy reggel az autót viszem, este hozom? Győrben lakom, de nem régen, így ismeretségem még nincs, viszont klímatöltésre volna igény... egyre jobban szöszmörög, szuszog, gyanítom tölteni kéne. Meg tisztítani se ártana.

Link to comment
Megosztás:

Győrben hol is? Meg tudják csinálni úgy is (némi többlet $-ért persze), hogy reggel az autót viszem, este hozom? Győrben lakom, de nem régen, így ismeretségem még nincs, viszont klímatöltésre volna igény... egyre jobban szöszmörög, szuszog, gyanítom tölteni kéne. Meg tisztítani se ártana.

A cím: Thermo-mobil KFT. Somos u. 1. A srác Szabó Attila, telszáma:30/9366507. Hívd fel, mert a töm.szelencét úgy rendelik és nem mindig jön meg egy nap alatt. Amúgy kinn vannak Szigetbe a derékszög kanyarban.

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell mindig több embert megkérdezni,mert tényleg vannak olyanok akik jól le akarnak húzni.Magyar mentalitás sajnos.Amúgy a 25 szerintem nagyon baráti.Ha azt nézed csak a töltés 10-12 e ft.

Voltam egy másik szerelőnél szétszedik, megcsinálják a kompresszort és feltöltik! Azt mondta 25-ből kijön! Azért nem gondoltam volna, hogy egyes szerelők így le akarják húzni az embert, mármint aki 40-et mondott! Azért a 25 barátibb ár!De ez majd 29-30 -án kiderül! <_<
Link to comment
Megosztás:

Ezért kell mindig több embert megkérdezni,mert tényleg vannak olyanok akik jól le akarnak húzni.Magyar mentalitás sajnos.Amúgy a 25 szerintem nagyon baráti.Ha azt nézed csak a töltés 10-12 e ft.

A klímagáznak pedig kilója 1500 Ft... Úgyhogy csak ennyire vagyunk lehúzva. <_< :)

Link to comment
Megosztás:

És mennyire van szükség egy feltöltéshez? <_<

Rá van ragasztva 1 matrica az elején,h.mennyi kell bele,nekem 900gramm m1 bele.Én is most szívok a klímával,ereszt az 1ik csövem...Elég macerás kiszedni ebből a v6-ból...Vettem 1 bontottat,de sokkal beljebb nem lettem vele,mert az se 100as.1 10ért felújjitják.A végén ott leszek lehet,30ért vettem volna 1 újjat.:(Az vigasztal,h.legalább addig se áll az autó.Nem akartam 2x szétszedni emiatt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.