Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hétvégén megcsináltuk a fényszórók sötétitését.

Gengszter lett nagyon! :lol: :lol: :D

Már amikor vettem a B2-es lámpákat, akkor is ilyet szerettem volna csak így sokkal többe került.

Pár kép, hátha kedvet kap valaki közületek is:

http://kepfeltoltes.hu/110919/K_p0449_www....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110919/K_p0450_www....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110919/K_p0451_www....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110919/K_p0453_www....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110919/K_p0454_www....ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén megcsináltuk a fényszórók sötétitését.

Gengszter lett nagyon! :lol: :lol: :D

Már amikor vettem a B2-es lámpákat, akkor is ilyet szerettem volna csak így sokkal többe került.

Hát igen,így sokkal jobban néz ki mint ha B1-nél csak az egyik lenne lefújva!

Link to comment
Megosztás:

Eléggé,de az index részét is lefújva nekem tetszik a végeredmény amit alkottál! :lol: A tapasztalatod majd megírhatnád hogy a fényerősség változott e!

Tegnap este le lett tesztelve és látni ugyanúgy látok vele, mert a foncsol részét nem bántottuk.

Annyi változott, hogy a krómos rész körbe( amit lefújtunk ) nem szórja a fényt szana-szét szemből nézve, nem vakítja ki a szembejövő szemét.

Link to comment
Megosztás:

az alábbi számú alkatrészt keresem, lehetőleg olcsón, használt tökéletesen megfelel

2.0 vectra B

az alábbi számok vannak a csövön

90 499 719

PA66-GF25L

1310327

mai napon kellene, pesten

az illető az alábbi számon várja a hívást: Németh Tamás 30/664-5247

köszönöm a nevében is

Link to comment
Megosztás:

az alábbi számú alkatrészt keresem, lehetőleg olcsón, használt tökéletesen megfelel

2.0 vectra B

az alábbi számok vannak a csövön

90 499 719

PA66-GF25L

1310327

mai napon kellene, pesten

az illető az alábbi számon várja a hívást: Németh Tamás 30/664-5247

köszönöm a nevében is

Nem mindenki tudja megnézni hogy milyen csőről van szó,így jobb lett volna ha leírod hogy mi ez!

Gondolom lerobbant a cartárs,így belinkelem amit találtam,hátha...

"back of engine near inlet,hard plastic high pressure pipe" -motor mellett található nagynyomású műanyag cső? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem mindenki tudja megnézni hogy milyen csőről van szó,így jobb lett volna ha leírod hogy mi ez!

Gondolom lerobbant a cartárs,így belinkelem amit találtam,hátha...

"back of engine near inlet,hard plastic high pressure pipe" -motor mellett található nagynyomású műanyag cső? :lol:

ha valakinek van, akkor meg tudja nézni

ha meg nincs a közelében, akkor meg amúgyis mindegy, mert sürgős :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne venni egy B Vekit!

Ezt!

Tudnátok vetni rá egy pillantást? Mi a véleményetek róla?

Miket kell jobban megnézni egy B Vectra-nál?

Köszönöm!

Üdv:

Szabi!

Nagyon szép a képeken, ha élőben is ilyen, akkor szerintem, nyugodtan megveheti, nem fog csalódni benne.

Az általános dolgokon kívül a sárvédő íveket érdemes megnézni, de ha eddig cserélve nem volt, akkor az új gazdájának kell majd. Futómű, fékek legyenek rendben. Kormánymű ne folyassa az olajat. Motor check lámpa ne világítson. Hibakód ne legyen. ABS, légszák visszajelzők gyulladjanak fel, és aludjanak el (de ne egyszerre :D )

Látdszik, hogy nem igazán volt hekkelve, még a rádió is gyári benne, pedig csak kazettás.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép a képeken, ha élőben is ilyen, akkor szerintem, nyugodtan megveheti, nem fog csalódni benne.

Az általános dolgokon kívül a sárvédő íveket érdemes megnézni, de ha eddig cserélve nem volt, akkor az új gazdájának kell majd. Futómű, fékek legyenek rendben. Kormánymű ne folyassa az olajat. Motor check lámpa ne világítson. Hibakód ne legyen. ABS, légszák visszajelzők gyulladjanak fel, és aludjanak el (de ne egyszerre :D )

Látdszik, hogy nem igazán volt hekkelve, még a rádió is gyári benne, pedig csak kazettás.

Még annyi, hogy ne füstöljön, és legyen stabil alapjárat, hidegen-melegen.

Link to comment
Megosztás:

Milyen lámpa?LED-es talppal vagy mint a B1-ben,ablakra ragasztható?

Nem. A B2-ben LED-es, az ablak felső részén lévő, a tetőkárpitból folytatódó pótféklámpa van.

B1esem van, de le van fóliázva az ablak, ezért meg sem próbáltam felszerelni. Szerintetek a fóliára fel lehet azért ragasztani?

Link to comment
Megosztás:

Nem. A B2-ben LED-es, az ablak felső részén lévő, a tetőkárpitból folytatódó pótféklámpa van.

B1esem van, de le van fóliázva az ablak, ezért meg sem próbáltam felszerelni. Szerintetek a fóliára fel lehet azért ragasztani?

Én biztos nem ragasztanám rá a fóliára!Eleve ki szokták a helyét vágni,nem a fóliára ragasztják rá,de leginkább azt sajnálnám ha megsértené a fóliát!Ér ez neked annyit?

Lassan 400 Ft a gázolaj és még nem dobták rá az ígért 13 Ft-ot!Mi lesz itt??A hipermarketekben hamar el fog fogyni megint a 350 Ft-os étolaj...

Link to comment
Megosztás:

...

Lassan 400 Ft a gázolaj és még nem dobták rá az ígért 13 Ft-ot!Mi lesz itt??A hipermarketekben hamar el fog fogyni megint a 350 Ft-os étolaj...

Most hallottam, februártól nem lehetetlen az 500 ft-os üzemanyagár! :P :D

Hát menjenek a jó..............csába!!!!!! Mit képzelnek? Már a mostani is elég húzós, erre még rá is tesznek. Aztán csodálkoznak, hogy aki teheti (pl. fuvarozók) nem itthon tankol.

Sok hülye spekulátor... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.