Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Már nem tudom ki linkelt az autójáról képeket amin volt egy kis utólagos dobozka, a lényeg az, hogy ukrajnában új szabály lesz a határon és azt az autót is lefoglalhatják ami alkalmas csempészni és emiatt valamilyen átalakításon esett át. Szóval nem árt ha gyorsan leflexeli a jövevényt az autója aljáról ezzel elkerüli a kellemetlenséget :lol:

Wayteq: jó cucc, csak ajánlani tudom ;)

Köszönöm az infót, majd ha alvázvédőzésre kerül sor akkor megpróbálom leszedni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ennek az autónak :

2.0 veki

mennyi lehet a regadója? nem tudom milyen euro norma vagy mi..

Meddig használhatom, vagy hogyan tárolhatom ha még nincs pénzem egyenlőre forgalomba helyezni, mi az amit fizetni kell addig ? E rendszámot nem erre találták ki véletlenül?

nagyjából hogyan működik ez? kb március körül helyezném forgalomba!

És úgy általánosságban is mondhatnátok valamit erről a tipusról!

Köszi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes cikk! Véleményetek?

Végre valami ami visszaszoríthatja az óratekergetéseket, nagyon jó ötletnek tartom de lehetne sokkal szigorúbb is követhetnék a belga mintát nyugodtan, legalább mindenki tisztában lenne vele hogy mit is vesz és mindenkinek érdeke lenne rendben tartani az autóját ha valamikor is túl szeretne rajta adni és ezáltal valószínűleg kevesebb lenne az olyan autó a forgalomban amit csak a lélek tart össze.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ennek az autónak :

2.0 veki

mennyi lehet a regadója? nem tudom milyen euro norma vagy mi..

Meddig használhatom, vagy hogyan tárolhatom ha még nincs pénzem egyenlőre forgalomba helyezni, mi az amit fizetni kell addig ? E rendszámot nem erre találták ki véletlenül?

nagyjából hogyan működik ez? kb március körül helyezném forgalomba!

És úgy általánosságban is mondhatnátok valamit erről a tipusról!

Köszi! :lol:

Nos, a hirdetésben szerepel egy 500 000Ft-os tétel, ez nem tom mennyire igaz. Azt tudom, hogy januártól csökken a regadó.

De 850-ért én is tudok neked ilyen Vectrát, igaz, állófűtés és csodás tunying lámpák nélkü, ellenben B2-esl. Ja! És egy 180 000-et futott Vectrának nem kell felújítani a váltóját. Az enyémben 325 000 van, és most szimeringet kellene cserélni a váltón, mert egy nagyon picit könnyezik. Lehet, csak lekenem a kedvenc Loctite-ommal, aztán lehet az is eláll.

Általánosságban annyit, hogy AGR-el, alapjárati motorral szokott általában gond lenni, meg ilyen-olyan jeladókkal. Olajevészet állapotfüggő, mindenki mást tapasztal, de tán nem annyira vészes, mint az 1.6-osok.

Futóműben stabrudak, szilentek szeretnek székotyogni, meg ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Nos, a hirdetésben szerepel egy 500 000Ft-os tétel, ez nem tom mennyire igaz. Azt tudom, hogy januártól csökken a regadó.

De 850-ért én is tudok neked ilyen Vectrát, igaz, állófűtés és csodás tunying lámpák nélkü, ellenben B2-esl. Ja! És egy 180 000-et futott Vectrának nem kell felújítani a váltóját. Az enyémben 325 000 van, és most szimeringet kellene cserélni a váltón, mert egy nagyon picit könnyezik. Lehet, csak lekenem a kedvenc Loctite-ommal, aztán lehet az is eláll.

Általánosságban annyit, hogy AGR-el, alapjárati motorral szokott általában gond lenni, meg ilyen-olyan jeladókkal. Olajevészet állapotfüggő, mindenki mást tapasztal, de tán nem annyira vészes, mint az 1.6-osok.

Futóműben stabrudak, szilentek szeretnek székotyogni, meg ilyesmi.

850em nincsen az a baj ! hátsó lámpákat elsők között cserélném gyárira..

Link to comment
Megosztás:

850em nincsen az a baj ! hátsó lámpákat elsők között cserélném gyárira..

Felejtsd el! Az ilyennel tutira csak szívni fogsz. 180e kmnél a váltóhoz még valóban nem kell hozzányúlni max ha sztrítrészer zsótika volt az autó tulaja amire nagy esély van a lámpa, led csík, kipuff, hűtőrács alapján.

Az ára szerintem 500e regadóval együtt ami ugyan nem sok de annyiért magyar papiros lepukkant is akad + 500-ért ne is akarj vectrát venni. Ha nincs rá minimum 7-800e akkor inkább várj mert megveszed 500-ért + ráköltesz ugyanannyit...

Link to comment
Megosztás:

Felejtsd el! Az ilyennel tutira csak szívni fogsz. 180e kmnél a váltóhoz még valóban nem kell hozzányúlni max ha sztrítrészer zsótika volt az autó tulaja amire nagy esély van a lámpa, led csík, kipuff, hűtőrács alapján.

Az ára szerintem 500e regadóval együtt ami ugyan nem sok de annyiért magyar papiros lepukkant is akad + 500-ért ne is akarj vectrát venni. Ha nincs rá minimum 7-800e akkor inkább várj mert megveszed 500-ért + ráköltesz ugyanannyit...

na ez zsír akkor.

max talán eddig tudok elmenni : veki

de itt még akkor várnom kell egy kis lóvéra..

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

mármint az zsír hogy 500 alatt ne vegyek vekit. kár pedig kéne :lol:

Ez sem egy agyonkímélt darab de még ez is szimpatikusabb, nyírbátori, én nyíregyen vettem ;) Ott érdemes körülnézni, mármint nyíregyen mert kb 200e forinttal is olcsóbban lehet autót kapni mint pl debrecenben és ez az állapotára nincs hatással. Amikor az enyém volt ott 800 akkor debrecenben 1 misi alatt nem volt hozzá hasonló sem... ami helyben megfelelt volna az 1,1 millió volt tehát el voltak szállva, ott pedig egy hibátlan, teljesen üzemképes autót kaptam (bal hátsó kpzár hiba volt ami szériahiba + egy repedt első index... ez semmi egy ilyen autónál).

Gyűjts, az a tuti, inkább legyen később egy jó autód mint korán egy romhalmaz. Nagyon sok munkás autó vectra van ám, az a fajta amit csak az eső mos le és tescos olajat kap azt is csak évi 1x...

Link to comment
Megosztás:

Ez sem egy agyonkímélt darab de még ez is szimpatikusabb, nyírbátori, én nyíregyen vettem :lol: Ott érdemes körülnézni, mármint nyíregyen mert kb 200e forinttal is olcsóbban lehet autót kapni mint pl debrecenben és ez az állapotára nincs hatással. Amikor az enyém volt ott 800 akkor debrecenben 1 misi alatt nem volt hozzá hasonló sem... ami helyben megfelelt volna az 1,1 millió volt tehát el voltak szállva, ott pedig egy hibátlan, teljesen üzemképes autót kaptam (bal hátsó kpzár hiba volt ami szériahiba + egy repedt első index... ez semmi egy ilyen autónál).

Gyűjts, az a tuti, inkább legyen később egy jó autód mint korán egy romhalmaz. Nagyon sok munkás autó vectra van ám, az a fajta amit csak az eső mos le és tescos olajat kap azt is csak évi 1x...

ja ez igaz. az astrát is nyiregyen vettük.. nincs is messze innen..

Link to comment
Megosztás:

Én is olvastam már. Nem sokat érnek vele. Mondjuk van egy 350000km-es kocsid. Műszaki előtt visszatekered 210000km-re, aztán két évente műszaki előtt vissza tekerteted 210000+20-25000km-re ennyi. Tekerés 6-10000ft kb

Ezért kellene úgy mint a belgáknál hogy minden bekerül az adatbázisba az autóról minden egyes javítás során. Lehet hogy akkor mondjuk megszaporodnának a házi szervizelések. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.