Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Abban biztos vagyok, hogy itt is túl fogunk lépni a problémán. Ki így, ki úgy. Én személy szerint megvárom, mit lépnek azok, akiktől eddig segítséget kaptam, ennek fényében fogok dönteni a saját tagságommal kapcsolatban.

Azt hiszem én is ezt fogom tenni, ha érdemes lesz akkor befizetem a vizitdíjat.

Link to comment
Megosztás:

de egy dolgot még ideirnék, ujra.

ha ennyire szánalmas itt minden, akkor nem kötelező itt irogatni.

el kell menni az új fórumra ( a webcímet pár oldallal elörébb megtalálod ) és ott mehet tovább aminek mennie kell....

Szánalmas - nem szánalamas, ez van.

Link to comment
Megosztás:

de egy dolgot még ideirnék, ujra.

ha ennyire szánalmas itt minden, akkor nem kötelező itt irogatni.

el kell menni az új fórumra ( a webcímet pár oldallal elörébb megtalálod ) és ott mehet tovább aminek mennie kell....

Szánalmas - nem szánalamas, ez van.

Na ne mán Áki! Ma sem kerestünk egy forintot sem.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez még mindig jobb, mintha egyáltalán nem tudna írni. ugye?

de mivel neked nem tetszett amit írt (pedig igaz) ezért úgy döntöttél hogy minden hozzászólását megnézed és ha neked is tetszik akkor láthatjuk mi is. F@sza, már megint azt bántjátok(akinek nem inge ne vegye magára) aki tényleg használja az oldalt és a motorját alkotja!

Egyszerűen nem értem! Mi fogadjuk el azt amit kitaláltok, de ha valami olyan van ami nektek nem tetszik akkor rögtön tesztek ellene. Pedig nekem kifejezetten tetszett amit írt!

Link to comment
Megosztás:

de egy dolgot még ideirnék, ujra.

ha ennyire szánalmas itt minden, akkor nem kötelező itt irogatni.

el kell menni az új fórumra ( a webcímet pár oldallal elörébb megtalálod ) és ott mehet tovább aminek mennie kell....

Szánalmas - nem szánalamas, ez van.

nyugi már tegnap regisztráltam! :D Eddig nem volt ilyen ilyen szánalmas mert nem láttalak erre hogy itt írogadnál meg korlátoznál másokak. Tölled idáig nem tudtam meg semmit azon kívül hogy fizzesekk 3500forintot, pedig nem kevés kérdésem volt. Viszont _Seth_-től sok segítséget kaptam ellentétben veled és már csak ezért is kitartok mellette! Ezért szeretek itt lenni mert egy nagyon jó kis közösség van itt és idáig szabadon íkálhattunk itt egymásnak mindadig amíg nem jöttöl ide. Lehet hogy már megbrszéltük volna itt egymásközt és befizettük volna erre jösz te és írod itt a marhaságokat hogy így a költségvetéd meg az ingywnszervizesek meg hogy szánalmasak vagyunk meg hogy ez van (kicsit olyan érzésem van hogy le vagyunk szarva és mindegy hogy mit mondunk vagy tanácsolunk!)!

Link to comment
Megosztás:

Látod, hogy pörög a fórum :lol: :lol:

Ugye,ugye? Csak kár hogy inkább lassan írok... vigyor

Lassú vagy! Hosszú nap volt? Szolgálatban?

Neem, reggel leadtam, kedden szabi, így péntek reggeli lazulás vagyon- van maszek valakinél? :D

csak nehogy összekeverjen megint minket :D

Kössz... nemistudom méér írod ezt... vigyorgó szmájli B*szod,azóta is ég a pofám, ha eszembe jut, hogy majdnem rossz helyre ment pia... ittforgószeműszmájli

Link to comment
Megosztás:

de mivel neked nem tetszett amit írt (pedig igaz) ezért úgy döntöttél hogy minden hozzászólását megnézed és ha neked is tetszik akkor láthatjuk mi is. F@sza, már megint azt bántjátok(akinek nem inge ne vegye magára) aki tényleg használja az oldalt és a motorját alkotja!

Egyszerűen nem értem! Mi fogadjuk el azt amit kitaláltok, de ha valami olyan van ami nektek nem tetszik akkor rögtön tesztek ellene. Pedig nekem kifejezetten tetszett amit írt!

Persze, hogy tetszett, mert eddig is egy csapat voltatok. ;) Egyet nem értetek meg, hogy van egy döntés. A döntéseknek van egy olyan tulajdonsága, hogy valakinek kedvez, valakinek nem. Mit lehet tenni? Együtt kitalálni, van-e az esetleges (vélt vagy valós) hibákra megoldás, de ez csak akkor megy, ha az is akar megoldást akit érint a dolog és az is aki dönt.

Azon vitázni, hogy pontokat keres bárki és abba beleköt semmi értelme, csak kopik a billentyűzet. Minden pontra lehetne válaszolni és viszont válaszolni a végtelenségig, csak lesz abból megoldás ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy tetszett, mert eddig is egy csapat voltatok. ;) Egyet nem értetek meg, hogy van egy döntés. A döntéseknek van egy olyan tulajdonsága, hogy valakinek kedvez, valakinek nem. Mit lehet tenni? Együtt kitalálni, van-e az esetleges (vélt vagy valós) hibákra megoldás, de ez csak akkor megy, ha az is akar megoldást akit érint a dolog és az is aki dönt.

Azon vitázni, hogy pontokat keres bárki és abba beleköt semmi értelme, csak kopik a billentyűzet. Minden pontra lehetne válaszolni és viszont válaszolni a végtelenségig, csak lesz abból megoldás ? :rolleyes:

Vázoltam én magam is többféle ötletet, te láttál itt valaki illetékest aki kicsit is utalt volna arra, hogy elgondolkoznak rajta? En minimális hajlandóságot sem fedeztem fel csak azt, hogy született egy döntés és kész. Utána jöttek az ötletek, hogy tulajdonképpen mi miatt is de én úgy látom itt egyedül te hajlasz kompromisszumra mindenki más a 3500/5000 forint mellett áll hajthatatlanul.

Link to comment
Megosztás:

1,5 éve nem láttam itt ennyi Klubtagot és Moderátort írni mint az elmúlt 2 napban :lol: Ennek itt nem lesz megoldása így,az biztos.Pedig nagyon egyszerű is lehet a dolog!Aki a Vectrás közösség miatt volt itt,az regisztrál a másik fórumra is és ott lehet bármennyit írni,kérdezni ezen a napi 5 hsz-en kívül ha

nem akarja vagy nem tudja befizetni a díjat!Nem?? :mellow:

Azért az érdekes hogy Zozor ,straega és BigBoss klubtagok,mégsem úgy álltak ehhez a dologhoz,mint aki most jön csak ide a "hírre" leköpködni a többit hogy 3500-at nem tud befizetni szegény fórumgazdáknak!

Link to comment
Megosztás:

Senki nem sértődött meg, csak nem értik, vagy nem akarják érteni miről van szó és a példákat próbálják kimagyarázni.

Lehet, sokkal egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy a fórum működése anyagi és tárhely okok miatt ez és ez lett.

Ide teszem mennyi a hozzászólások átlaga naponta: (tudom az átlagok félrevihetnek, de elgondolkodtató)

tothi_87 → 1,23 Hozzászólás naponta

kelly → 0,98 Hozzászólás naponta

Hanguci → 0,44 Hozzászólás naponta

Big Boss → 0,29 Hozzászólás naponta

_Seth_→ 0,92 Hozzászólás naponta

Adam1 → 3,16 Hozzászólás naponta

Hé!? Mi a bajod velem ?keveset Írok ?Hát te eddig hol voltál? :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.