Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Az én kocsimat épp most veri el a jég..... :D :P :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D ;) ;) :lol: :lol: :lol:

(szerk: hála ég, semmi baja nem lett)

Induljak el vele a garázsba?? :huh: :D Tapasztalataim szerint ha Fehérváron esik,akkor itthon nagyon szakadni fog... :D

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek ezen a szép és csodálatos Hétfő délutánon

a Vektort most gyepálta meg harmadjára a jég de legalább a műszaki megvan

Záradékba nekem is bekerült a következő " környezetvédelmi osztálya helyesen: 4oszt." :D Örülünk!

Csak egy kérdés mennyibe fog ez fájni az okmányirodai forgalmi cserével mert hogy csak ott írják át a műszaki adatlap alapján

Valaki esetleg tud infot az árról ilyen esetben? :D

Nekem tavaly ugyan ezért 6000-ért cserélték a forgalmit.

Link to comment
Megosztás:

Induljak el vele a garázsba?? :D :D Tapasztalataim szerint ha Fehérváron esik,akkor itthon nagyon szakadni fog... :D

Ha eddig nem tetted, akkor szerintem állj be, mert ha az előző nem is ért el oda, a most kipattanó zivatar felétek tart (hasonló méretű mint ami itt is volt - radarkép alapján)

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek ezen a szép és csodálatos Hétfő délutánon

a Vektort most gyepálta meg harmadjára a jég de legalább a műszaki megvan

Záradékba nekem is bekerült a következő " környezetvédelmi osztálya helyesen: 4oszt." :D Örülünk!

Csak egy kérdés mennyibe fog ez fájni az okmányirodai forgalmi cserével mert hogy csak ott írják át a műszaki adatlap alapján

Valaki esetleg tud infot az árról ilyen esetben? :D

Mivel ők tévedtek anno, így ingyen kötelesek kicserélni! Nekem is átírták ingyen, még az asztalt sem kellett csapkodni :D

Link to comment
Megosztás:

Nem inkább azért,mert megváltozott ennek a szabályozása és anno még másik csoportba tartozott?Cikk

Kicsit pontatlan ez a cikk, mert nekem ingyen cserélték a forgalmit, szó sem volt 6000Ft-ról. Csak határozottnak kell lenned (és olyan helyre menni ahol már csináltak ilyet).

És bonyolította az is, hogy nekem az A Vekim '95-ös, de már X20XEV, de még ezzel is sikerült a kék plakett (sok vizsgáztató leragadt az 1996-os dátumnál).

Abban meg szerintem ne merüljünk el, hogy ki miért mikor és hogy. A lényeg: rosszul van beütve a forgalmimba (amit az okmányiroda állított ki) a környezetvédelmi osztályba sorolásom, ergo ki kell javítaniuk (és cserélniük).

Link to comment
Megosztás:

Nos, ki jártas logo-k alkotásában? Lenne egy Gif-logo, amit használok a telefonon, namost ezt szeretném átalkotni olyanra, hogy a háromszög és kép helyén egy Opel jel legyen, a villámok persze megmaradjanak. Remélem, nem halott ötlet... :D

Forgass rajta 90 fokot és rajzolj köré egy karikát!Máris opel jel lesz belőle! :D

Kérdezd meg Korzikát,azt hiszem ő szokott PS-al bűvészkedni!

Link to comment
Megosztás:

Kössz! :P

A jó úttörő ott segít ahol tud :lol:

Eltört az egyik oldalon a csomagtartó behúzó rugóm!(jó hangja volt,amikor elpattant,valószínűleg túl volt feszítve)Gondoltam rendelek egy másikat 1000-1500 Ft-ért!Jött a sokkolás!1 db ára 18.000Ft :D :D Mondom,mennyi??????De nem értettem félre...ennyi :D

Link to comment
Megosztás:

A jó úttörő ott segít ahol tud :lol:

Eltört az egyik oldalon a csomagtartó behúzó rugóm!(jó hangja volt,amikor elpattant,valószínűleg túl volt feszítve)Gondoltam rendelek egy másikat 1000-1500 Ft-ért!Jött a sokkolás!1 db ára 18.000Ft :D :D Mondom,mennyi??????De nem értettem félre...ennyi :D

Ilyen, és ehhez hasonló alkatrészeknél csakis a bontó jöhet szóba.

Alapból az új alkatrészek értékét az autó újkori árához kell viszonyítani, plusz még zsiványkodnak is rajta rendesen :P

Ezért kerül pl egy generátor 150-200 ezer Ft-ba, gyári új.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen, és ehhez hasonló alkatrészeknél csakis a bontó jöhet szóba.

Alapból az új alkatrészek értékét az autó újkori árához kell viszonyítani, plusz még zsiványkodnak is rajta rendesen :D

Ezért kerül pl egy generátor 150-200 ezer Ft-ba, gyári új.

De ez csak egy rugó! :P A gázpedálhoz is valami 1000 Ft-os tétel volt és az még jobban van alakítgatva mint ez!Megnézem inkább a franciaágyban

milyen volt benne vagy befőttes gumival pótolom addig ha kell,de ennyiért nem veszek soha! :D

Kérdeztem a teleszkópot is,de nem tudott sajnos segíteni hogy jó e lenne!Állítólag 4 ajtós nem lehet teleszkópos...Majd küldök neki képet,mert itt

valaki már linkelt be egyszer róla! :D

Link to comment
Megosztás:

De ez csak egy rugó! :D A gázpedálhoz is valami 1000 Ft-os tétel volt és az még jobban van alakítgatva mint ez!Megnézem inkább a franciaágyban

milyen volt benne vagy befőttes gumival pótolom addig ha kell,de ennyiért nem veszek soha! :D

Kérdeztem a teleszkópot is,de nem tudott sajnos segíteni hogy jó e lenne!Állítólag 4 ajtós nem lehet teleszkópos...Majd küldök neki képet,mert itt

valaki már linkelt be egyszer róla! :D

Rugó ügyben lehet, hogy tudok neked segíteni, keress fel.

Más: Az angol autók lámpáinál a foncsor vagy az üveg búra más mint az EU szabvány?

Link to comment
Megosztás:

Rugó ügyben lehet, hogy tudok neked segíteni, keress fel.

Más: Az angol autók lámpáinál a foncsor vagy az üveg búra más mint az EU szabvány?

Foncsor...Bal oldali közlekedésre van beállítva,így itthon pont a szembejövő szemébe világítanál,nem pedig az út szélére!(ha jól tudom)

Ha van rugód,írj egy árat pm-ben és ha megfelel,utánvéttel meg is veszem!

Link to comment
Megosztás:

De ez csak egy rugó! :P A gázpedálhoz is valami 1000 Ft-os tétel volt és az még jobban van alakítgatva mint ez!Megnézem inkább a franciaágyban

milyen volt benne vagy befőttes gumival pótolom addig ha kell,de ennyiért nem veszek soha! :D

Kérdeztem a teleszkópot is,de nem tudott sajnos segíteni hogy jó e lenne!Állítólag 4 ajtós nem lehet teleszkópos...Majd küldök neki képet,mert itt

valaki már linkelt be egyszer róla! :D

Fehérváron van egy jó rugós manufaktúra. De szerintem pont a pedálodnál ajánlottam is őket, lehet pont náluk csináltattad? :D

Link to comment
Megosztás:

Fehérváron van egy jó rugós manufaktúra. De szerintem pont a pedálodnál ajánlottam is őket, lehet pont náluk csináltattad? :D

Igen,említetted már őket,köszönöm!Nem náluk csináltattam mert Opelék hozattak egy darabot,ami olcsó volt!1000Ft körüli összeg!

Azt hittem ez is hasonló árban mozog és rendeltem volna tőlük,de ezen az áron egy vicc,mert komplett csomagtér fedelet adnak ennyiért! :D

Van itt egy eladó darab,de egyezkedek most mással is,hogy meg e lehetne oldani a teleszkópos megoldást valahogy!(méretek,furatok átmérője)

Link to comment
Megosztás:

Igen,említetted már őket,köszönöm!Nem náluk csináltattam mert Opelék hozattak egy darabot,ami olcsó volt!1000Ft körüli összeg!

Azt hittem ez is hasonló árban mozog és rendeltem volna tőlük,de ezen az áron egy vicc,mert komplett csomagtér fedelet adnak ennyiért! :D

Van itt egy eladó darab,de egyezkedek most mással is,hogy meg e lehetne oldani a teleszkópos megoldást valahogy!(méretek,furatok átmérője)

Ha sikerül összehozni, akkor majd várom a fejleményeket :D

Link to comment
Megosztás:

Következő? Jössz Jennersdorfba? :P

Inkább egy ilyet kérnék:

:lol:

Oda nem, de a mai Kadett-talira lenézek a Duna-partra, meg a Blitz-ben gondolkodom 1 napra (vagyis a pénzügyminiszter -értsd: asszony :D -dönt). :lol:

Te, ezek egy állatok. :lol: én tuti nem mertem volna bemenni a konténerbe.... :D De a reklám naggyon jó, támogatom! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.