Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GTC, OPC, a sportos Astra H


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 207
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

kiváncsiságból összeadogattam ezt-azt az árlistán, és egy GTC OPC minden rendelhető extrával 11.117.000 Ft... ez engem nagyon elszomorított, kicsit sokallom érte, bár tény hogy gyönyörű és erős autó (240 paci), de ezért a pénzért új OFF Lancer EVO IX-et 285lóval, vagy Imprezza WRX STi-t 282 lóval lehet kapni... nektek melyik kellene jobban? :lol:

de pl az új corsa is 1.7 dízellel és minden rendelhető extrával 6 millió...

persze azt megértem, hogy valószínűleg senki nem fog minden rendelhető extrát megvenni, csak szemezget majd mindenki belőlük kinek mire van szüksége, de azért ezek így elég horribilis árak, nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze azt megértem, hogy valószínűleg senki nem fog minden rendelhető extrát megvenni, csak szemezget majd mindenki belőlük kinek mire van szüksége, de azért ezek így elég horribilis árak, nem? :lol:

Saját tapasztalatom alapján az "árlista", meg a "fényképek" csak beetetésnek szolgálnak.

Csak a rendeléses listából derül ki, hogy mit-mivel rendelhetsz, illetve nem rendelhetsz...

Nekem is van pár apróság, ami ilyenek miatt maradt ki a kocsiból. :lol:

Esetleg van amiket megkapsz csomagban, van amit külön rendelsz, és úgy olcsóbb... sokat lehet ezekkel játszani, viszont a publikus árlista ebben nem segít...

Link to comment
Megosztás:

valamint azt is hozzá kell tenni, hogy az OPC 8,3 milkás alapárát nekifutásból 7,3-ra szorítottam a Maxabo-ban, mikor érdeklődgettem, hogy mennyibe kerülne a gép, ha tényleg meg akarnám venni. és ahhoz a felszereltséghez tulajdonképpen kb. 0,5 milka kell, hogy rendben is legyen (nem részletezem).

csak összehasonlításképpen voltam renaultéknál is, és fordéknál is. jó volt. :lol: az OPC-vel mentem, hogy tegye magát oda az eladó. mikor meglátta, hogy miből ülnék át, nagyon komolyan vett mindkettő hely. persze eszem ágában sincs cserélni, csak kiváncsi voltam az A5 cikke után, mert az OPC-t túl drágának tartotta. de hát a részletek közt búvik meg az igazság, most is kiderült.

a renault RS-nek 7,6 az induló ára, és ebből először nem akart engedni, illetve mikor látta az OPC-t, visszamentünk, és máris 7 milka lett volna a vége, annyiért adták volna oda. plusz a cuccok, abba kellett volna 0,9 misiért, hogy az OPC-vel azonos legyen.

a ford is érdekes volt. ő azonnal látta, hogy kint virít az OPC a panoráma ablak előtt, szóval azonnal volt respekt. ezért azonnal kezdte magyarázni, hogy nekik nincs akkora árrésük, mint az Opelnek, és ezért nincs nagyon miből engednie, de higyjem el, hogy a 7,3 milkánál kevesebbért az OPC-t se hoznám el. :lol: ördöge volt. :D pedig én nem mondtam még semmit, csak kérdeztem mi lenne a kocsi ára. szerintem sok ügyfele van, aki az Opelből jön, és pontosan tudja mi a helyzet. (nem mind ST és OPC közt morfondirozik :D, de a szitu ugyanaz.) kiderült, hogy ugyan 6.99 milkáért hirdetik égen-földön, de a listaára neki is 7,3 milka. kicsit vitatkoztunk ezen, de csak hogy lássa, igen nagyon képben vagyok. (értsd, komoly az érdeklődésem.) aztán mondtam neki, hogy azért azt a vak is látja, hogy az Opel kitett magáért, mert a 2 literes 240 lovas motor az innováció, a 2.5 literes 225 lovas volvóó motor meg csak egy bejáratott, nagy és nehéz vas a kocsi orrában. ez hatott. ekkor leengedte 7 milkára az árat ő is. a fordra rájött volna még 0.6-ért a cuccos, hogy egál alakuljon ki.

a vége tehát:

OPC: 7,8 milka

RS: 7,9 milka

ST: 7,6 milka

innen már nem nehéz levonni a tanulságot. az A5 cikke akkor lenne igaz, ha egy bamba emberke menne vásárolni, mert akkor arra jutna, amit írtak (OPC + 1 milka), minden alku nélkül.

Link to comment
Megosztás:

valamint azt is hozzá kell tenni, hogy az OPC 8,3 milkás alapárát nekifutásból 7,3-ra szorítottam a Maxabo-ban, mikor érdeklődgettem, hogy mennyibe kerülne a gép, ha tényleg meg akarnám venni. és ahhoz a felszereltséghez tulajdonképpen kb. 0,5 milka kell, hogy rendben is legyen (nem részletezem).

csak összehasonlításképpen voltam renaultéknál is, és fordéknál is. jó volt. :lol: az OPC-vel mentem, hogy tegye magát oda az eladó. mikor meglátta, hogy miből ülnék át, nagyon komolyan vett mindkettő hely. persze eszem ágában sincs cserélni, csak kiváncsi voltam az A5 cikke után, mert az OPC-t túl drágának tartotta. de hát a részletek közt búvik meg az igazság, most is kiderült.

a renault RS-nek 7,6 az induló ára, és ebből először nem akart engedni, illetve mikor látta az OPC-t, visszamentünk, és máris 7 milka lett volna a vége, annyiért adták volna oda. plusz a cuccok, abba kellett volna 0,9 misiért, hogy az OPC-vel azonos legyen.

a ford is érdekes volt. ő azonnal látta, hogy kint virít az OPC a panoráma ablak előtt, szóval azonnal volt respekt. ezért azonnal kezdte magyarázni, hogy nekik nincs akkora árrésük, mint az Opelnek, és ezért nincs nagyon miből engednie, de higyjem el, hogy a 7,3 milkánál kevesebbért az OPC-t se hoznám el. :lol: ördöge volt. :D pedig én nem mondtam még semmit, csak kérdeztem mi lenne a kocsi ára. szerintem sok ügyfele van, aki az Opelből jön, és pontosan tudja mi a helyzet. (nem mind ST és OPC közt morfondirozik ;), de a szitu ugyanaz.) kiderült, hogy ugyan 6.99 milkáért hirdetik égen-földön, de a listaára neki is 7,3 milka. kicsit vitatkoztunk ezen, de csak hogy lássa, igen nagyon képben vagyok. (értsd, komoly az érdeklődésem.) aztán mondtam neki, hogy azért azt a vak is látja, hogy az Opel kitett magáért, mert a 2 literes 240 lovas motor az innováció, a 2.5 literes 225 lovas volvóó motor meg csak egy bejáratott, nagy és nehéz vas a kocsi orrában. ez hatott. ekkor leengedte 7 milkára az árat ő is. a fordra rájött volna még 0.6-ért a cuccos, hogy egál alakuljon ki.

a vége tehát:

OPC: 7,8 milka

RS: 7,9 milka

ST: 7,6 milka

innen már nem nehéz levonni a tanulságot. az A5 cikke akkor lenne igaz, ha egy bamba emberke menne vásárolni, mert akkor arra jutna, amit írtak (OPC + 1 milka), minden alku nélkül.

nagyon király vagy ;)

Igaz, én csak a listaárakról írtam, illetve a használtautón található újként (2-300 km) hirdetett EVO és STi volt a példa alapja, és így már tök nem reális, de azért egy pillanatra elgondolkoztató... énis szétnézek majd egyszer az astracoupe társdaságában :D

mellesleg voszi, nemszeretnéd hogy feltegyem az autód az oldalamra? :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon király vagy :D

köszi, csak a dolgom tettem ;), kiderítettem, hogy már megint zsigerből fikázzák-e az Opelt, vagy tényleg igaz, hogy túláraztak a mamlaszok. végülis igaz lenne, ha nem lenne ekkora engedmény, de így mégse lenne kérdés, hogy az Ócsó Piaci Cuccos, a Rossz Szutyok, vagy a Szottyadt Trottyos kéne. ;) :D :P :D még szép, hogy az Ócsó Piaci Cuccos! :lol: :lol:

mellesleg voszi, nemszeretnéd hogy feltegyem az autód az oldalamra? :D

mehet az OPC, semmi akadálya! majd megírom a cuccokat, meg kiválogatom a fotókat.

na, hogy a H OPC-ről is írjak, itt egy fotó egy szegény OPC-ről (illetve ez egy "Vauxhall MK5 VXR Astra"), ez lehetett az első összetört (2006 január 15.):

vxr1.jpg

vxr2.jpg

vxr4.jpg

Link to comment
Megosztás:

mehet az OPC, semmi akadálya! majd megírom a cuccokat, meg kiválogatom a fotókat.

ok, várom, ide told majd: astracoupe@totalcar.hu (majd dobj rám egy privit ha elküldted)

na, hogy a H OPC-ről is írjak, itt egy fotó egy szegény OPC-ről (illetve ez egy "Vauxhall MK5 VXR Astra"), ez lehetett az első összetört (2006 január 15.):

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/other/vxr1.jpg

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/other/vxr2.jpg

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/other/vxr4.jpg

jajj szegény :lol: most minden sportosabb totyikban sérült autót látni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

szánalmas... az ilyen meg is érdemli! Remélem a futómű és a felni is jó sokat kapott, és sokba került neki a javíttatás :lol:

én így vettem a Morzsát. a kis csaj egy ilyen mutatványt akart előadni vele, de a bal hátsó belecsapódott a padkába. annyira rosszul (a padka is magas volt), hogy a kerék befordult, nem pedig fölugrott rá. hát igen, csak a komplett hátsó futómű csere segített, addig minden baja volt. így vettem meg tőle (már úgy, hogy javítalanul). lementem vele 110 ezret, azóta persze hibátlan, de szegény nőci jó sokat bukott vele, mert a győri Opelban 0,5 milkőt mondtak a helyrehozásra, pedig csak 220 ezer volt, vadi új, eredeti gyári felszerelésekkel...

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.