Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Nálam is ez van. Kb 1-2 percig kicsit "sütyőrög"olyan nyikorgósan. Utána elmúlik. Szerintem is a nyirkos-párás levegő víztartalma ráfagy a szíjra.

Köszi a válaszokat...Nekem szervizben a szelepvezérlést változtató kerekeket mondták, de azt is, hogy nem kell vele foglalkozni, csak ha rendszeres, mindennapos lesz...

Hidegben sem mindig jön elő, úgyhogy esélyes az amit mondotok...

Még1x köszi

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat...Nekem szervizben a szelepvezérlést változtató kerekeket mondták, de azt is, hogy nem kell vele foglalkozni, csak ha rendszeres, mindennapos lesz...

Hidegben sem mindig jön elő, úgyhogy esélyes az amit mondotok...

Még1x köszi

márkaszervizben mondták?

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsi vagyok, hogy neked mit hoznak ki belőle! Majd írd meg légyszi!

Néha az az érzésem,hogy nem is a futóműből jön a hang.Keresgéltem,hogy esetleg a csomagtartóban lehet-e olyan valami,ami koppanhat.Még eddig semmi.

Rögtön írok,ha találunk valamit.

Más.

Sport mód:

Gyerekek...

Apámnak egy Skoda Superb-je van.Azzal is iszonyú gyorsan lehet a körforgalomban körözni.De sport fokozattal,már nem mertem jobban tolni neki.az agyam nem volt többre képes. :lol: Nem tudta a proci a bejövő jeleket elég ütemben feldolgozni és ezért inkább nem toltam neki jobban.

Kipróbáltam a menetstabilizálót is. :D

Beestem a körforgalomba egy elég szép sebességgel.Kezdte kitolni az elejét.Abban a pillanatban már éreztem,hogy a bal első kereket fogja.Aztán jobbra ki a k.forgalomból.Rögtön megfogta a jobb hátsót,de állóra fékezte. Mesésen csinálta.

B)

Ja...a munkahelytől hazáig 2 körforgalom van.Ott szoktam néha ökörködni... :D

Link to comment
Megosztás:

Trouble Code Group: Engine - Z18XR

Trouble Code: P0460 - Invalid Data from REC (Rear Electrical Centre) IPC (Instrument)

Trouble Code: P0650 - CAN-Bus Failure - No CAN-Message

Még egyszer köszi az infoért, de nem nagyon tudom mit jelentenek ezek pontosan...

Nem azt nem tudom h mi az a REC meg ilyenek, hanem hogy ezek súlyos hibák vagy valamilyen károm származik belőlük?

Mert a kocsin semmilyen változást nem tapasztaltam!

Link to comment
Megosztás:

Még egyszer köszi az infoért, de nem nagyon tudom mit jelentenek ezek pontosan...

Nem azt nem tudom h mi az a REC meg ilyenek, hanem hogy ezek súlyos hibák vagy valamilyen károm származik belőlük?

Mert a kocsin semmilyen változást nem tapasztaltam!

Sajnos ebben nem tudok segíteni, de én biztos elszaladnék vele valami opel szervizbe!

Lehet kitörlik és kész is! Felénk 2-3 forint egy kiolvasás. Ennyit nekem megérne hogy megnyugodjak!

Link to comment
Megosztás:

Bezonyám...

Higgyek nekik vagy ne?

Te mit mondasz? Volt már hasonló probléma a környékeden?

volt, kérd meg őket, hogy a tisweben keressenek rá a Z18XER motor zakatol dokumentumra, és az alapján meg tudják csinálni...

(Helyszini Hibaelháritás 2511)

Ez a 2008 uténi XER motorokra....

Motorkontrolod nem világit?

Link to comment
Megosztás:

volt, kérd meg őket, hogy a tisweben keressenek rá a Z18XER motor zakatol dokumentumra, és az alapján meg tudják csinálni...

(Helyszini Hibaelháritás 2511)

Ez a 2008 uténi XER motorokra....

Motorkontrolod nem világit?

ezenfelül:

Helyszini hibaelháritás 2604

"Hideg motor esetén, 2500 - 3500 ford/perc tartományban morajló hang."

na hirtelen ennyi :lol:

Ezt ki tudnád fejteni bővebben? Mert kezdek aggódni...

Amúgy semmi nem világít, és nem fordulaton, hanem igazából indítózás után, alapjáraton csinálta, de rövid idő alatt elmúlik...

Benézek hozzájuk, de valószínű, hogy elhajtanak, mert ők sajnos ilyenek...Nem szeretik, ha az ügyfél máshol is érdeklődik, tud bármit is, főleg olyat, amit ők nem...

[OFF]Te merre dolgozol/szerelsz?[ON]

Link to comment
Megosztás:

Hali! Csak hogy tanuljatok.......(NE BÍZ A KERESKEDŐBE!!!!)

GM kampány információ szerint a motorkódom: Z17DTJ (forgalmiban Z17DTR!!!)

2010 márciusában, Németországban, gariban cseréltek egy vízcsövet, akkor 124.000km volt benne!!!! (2010.júniusában vettem 60.000-rel!!!) Tehát, rendesen ÁTBA##tak !! Érdemes a kereskedőt ezért felnyomni???

Most eredeti szoftver lett rá tolva DTJ, .......meglátjuk....

A korábban jó nagy vihart kavart sztorihoz egy kis anyag: totalcar-cikk

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ebben nem tudok segíteni, de én biztos elszaladnék vele valami opel szervizbe!

Lehet kitörlik és kész is! Felénk 2-3 forint egy kiolvasás. Ennyit nekem megérne hogy megnyugodjak!

Ma voltam kiolvastatni mindent, kiderült h 8 hiba is volt az autóban!

Mindegyiket kitörölték, azóta minden jó!

Azt hiszem 5 ezer forintot megért...

Link to comment
Megosztás:

akkor nem jelenlevő hibák voltak benne??

és mik voltak?

Egyszer volt egy CIM modul hiba, ehhez tartozik az a hibakód is h nem ismerte fel a kulcsot az autó.

Állítólag a km óra sem mért rendesen, se kilométert se sebességet. Az alapjárat is ez miatt ingadozott.

Fékrendszer lett cserélve az autón(2.0 T) és az ABS jeladó és az ESP is hibát írt...

Meg a REC modullal is volt valami...a többit már meg se jegyeztem!

De most minden rendben van, remélem így is marad!

Link to comment
Megosztás:

Egyszer volt egy CIM modul hiba, ehhez tartozik az a hibakód is h nem ismerte fel a kulcsot az autó.

Állítólag a km óra sem mért rendesen, se kilométert se sebességet. Az alapjárat is ez miatt ingadozott.

Fékrendszer lett cserélve az autón(2.0 T) és az ABS jeladó és az ESP is hibát írt...

Meg a REC modullal is volt valami...a többit már meg se jegyeztem!

De most minden rendben van, remélem így is marad!

volt baj gazdagon :lol:

Link to comment
Megosztás:

volt baj gazdagon :lol:

Volt, de most csinált ilyet először, ezt is egyik napról a másikra...

Este nem volt semmi mikor leállítottam, reggel meg szinte már nem akart elindulni!

Majd ha megkapja az új futóművet, akkor remélem nem lesz vele semmi ilyen!

A váltóból az olajat h lehet leengedni?

Vagy csak rátölteni lehet?

Link to comment
Megosztás:

Volt, de most csinált ilyet először, ezt is egyik napról a másikra...

Este nem volt semmi mikor leállítottam, reggel meg szinte már nem akart elindulni!

Majd ha megkapja az új futóművet, akkor remélem nem lesz vele semmi ilyen!

A váltóból az olajat h lehet leengedni?

Vagy csak rátölteni lehet?

gondolom úgy mint a többi nem automatán ,váltó olajdekli le...

milyen van rajta F15? vagy F17?

elvileg nem kell cserélni...

Link to comment
Megosztás:

gondolom úgy mint a többi nem automatán ,váltó olajdekli le...

milyen van rajta F15? vagy F17?

elvileg nem kell cserélni...

Pont erre gondoltam, h nincs leeresztője!

Ha leveszem a deklit akkor meg új tömítés is kell nem?!

Nem tudom milyen váltó van rajta, manuális 5 fokozatú :lol:

Honnan tudhatom meg h milyen??

Link to comment
Megosztás:

Pont erre gondoltam, h nincs leeresztője!

Ha leveszem a deklit akkor meg új tömítés is kell nem?!

Nem tudom milyen váltó van rajta, manuális 5 fokozatú :lol:

Honnan tudhatom meg h milyen??

ha jól emlékszek akkor ugyan úgy bevan ütve mint a motor szám,meg talán úgymond az öntési mintába is benne...legalább is a corsinál benne volt,olyan 4-5 cm nagyságú pl F13

pl : http://www.opel-infos.de/getriebe/f17.html

Link to comment
Megosztás:

ha jól emlékszek akkor ugyan úgy bevan ütve mint a motor szám,meg talán úgymond az öntési mintába is benne...legalább is a corsinál benne volt,olyan 4-5 cm nagyságú pl F13

pl : http://www.opel-infos.de/getriebe/f17.html

köszi az infót , de most meg nem mondom milyen van benne, majd megnézem...

Azért akarom cserélni, mert úgy éreztem mintha lenne egy lyuk a 2. sebességnél mikor váltok, ami eddig nem volt!

Meg néha ropogott is ilyenkor!

De öntöttem rá valamennyit, mert szint alatt volt, azóta megszűnt!

Ameddig ma várakoznom kellett a kocsimra elmentem tesztvezetni az az új Astra J-t!

Nem azt mondom h rossz, de nekem csalódás volt kicsit...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.