Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Tegnap egyik napról a másikra előjött egy probléma:

Menet közben átlag 30km-enként felvillan egy pillanatra a műszeregységen a kézifék ikon és mellé egy hangos csippanás.

Nyáron egyszer már csinált ilyet, de az magától elmúlt. Azóta egészen tegnapig egyszer sem csinálta.

Fékek nem kopottak, fékfolyadék 1,5 éves, szintje a maximumon.

Egyedüli változás a tegnapelőtthöz képest, hogy kicsit kitakarítottam letörölgettem a motorteret. A fékfolyadék tartályt is letöröltem, a szintérzékelőhöz vezető két eres kábellal együtt. Még gondoltam is, hogy csak óvatosan, nehogy valami gebasz legyen gondolván a nyári esetre...

Létezik, hogy attól, hogy hozzáértem, finoman letöröltem kontakhibás lett?

Majd megpróbálom lehúzni a csatlakozóját, kicsit kontaktsprével befújni, megmozgatni, hátha megint megjavul...

Link to comment
Megosztás:

Hol jön össze a kézifék téma a fékfolyadékkal?

Ha alacsony a folyadékszint, azt is ezzel az ikonnal jelzi, nem?

"Bekapcsolt gyújtásnál behúzott

kézifék esetén világít.

Kioldott kéziféknél akkor világít, ha

a fék- és tengelykapcsoló rendszer

folyadékszintje alacsony."

Módosítva : Cserenkov
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha alacsony a folyadékszint, azt is ezzel az ikonnal jelzi, nem?"Bekapcsolt gyújtásnál behúzottkézifék esetén világít.Kioldott kéziféknél akkor világít, haa fék- és tengelykapcsoló rendszerfolyadékszintje alacsony."

Ennyi, tisztelt kisp113. Néha kellene olvasgatni az autóhoz kapott kézikönyvet. Nagyon sok kérdésre ad választ. ;)
Link to comment
Megosztás:

Ennyi, tisztelt kisp113. Néha kellene olvasgatni az autóhoz kapott kézikönyvet. Nagyon sok kérdésre ad választ. ;)

Mea culpa.

A kérdésem után meg is tettem, de javítanom már nem sikerült magamon, mert elfogyott a hozzászólásom... túl szószátyár voltam tegnap :)

Megígérem, hogy legkésőbb amint lesz H Astrám és kapok hozzá kézikönyvet, át is fogom nézni!

Link to comment
Megosztás:

Kedves Zolot:
Én ma voltam pont bent az Opel Tóthnál itt pesten, igényeltem egy CarPass kártyát mivel nem volt a kocsihoz és egy pótkulcsot is mivel csak 1 volt hozzá és ha már ott vagyok gondoltam rákérdezek erre a Személyes szervízes regisztrációra is. Itt egyből tudták miről van szó, jött is egy pasas, kérdezte, hogy regisztráltam e már meg el kérte az autó adásvételi szerződését. Igen regisztráltam mondom meg is adtam az email címet amivel regisztráltam de valamiért nem látta a gépben a regisztrációt.. egyszerűen nem talált a rendszerben.. nem is sikerült megcsinálni. Most abba maradtunk, hogy majd mikor hívnak, hogy lehet menni a kulcsért meg a CarPass kártyáért majd akkor megint megpróbáljuk...

Az autómat elvittem amúgy szervízbe a hűtővíz gondommal, nem találtak semmit.. Nem hengerfej, nem tömítés, nincs repedés sehol a hűtőnrendszeresen se.. egyszerűen sehova nem tud eltűnni a víz.. Velük abba maradtam, hogy akkor valószínűleg csak levegős lehetett de azért figyeljem..

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Nemrég észrevettem hogy motorféknél 1500as fordulat környékén hallani valami enyhe darálós hangot ami a kuplung benyomására megszűnik.

Reméltem hogy kevesebb olaj okozhatja de váltóolajellenőrző csavar érdekes meglepetést tartogatott

http://kepfeltoltes.hu/140306/DSCF6126_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem lelkesedek nagyon,mert váltó le és vagy mókolás vagy bontott váltó.

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Nemrég észrevettem hogy motorféknél 1500as fordulat környékén hallani valami enyhe darálós hangot ami a kuplung benyomására megszűnik.

Reméltem hogy kevesebb olaj okozhatja de váltóolajellenőrző csavar érdekes meglepetést tartogatott

http://kepfeltoltes.hu/140306/DSCF6126_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem lelkesedek nagyon,mert váltó le és vagy mókolás vagy bontott váltó.

Milyen váltód van?

Link to comment
Megosztás:

f 17 ha jól tudom

Astra H-nál F17CR+ váltóban a differenciálműben túlmelegednek a fogaskerekek. System fórumtársnál, és nálam is jelentkezett ez a probléma. F13CR W3.94-es váltókban nem jelentkezik ilyen hiba. Érdemes cserélni ilyenre. Bontós szerint maximum 1-2évenkénti olajcserével "talán!!!" elkerülhető ez a jelenség.

Bíztatás képpen nálam ez volt az egyetlen típushiba 6 év leforgása alatt.

Link to comment
Megosztás:

Astra H-nál F17CR+ váltóban a differenciálműben túlmelegednek a fogaskerekek. System fórumtársnál, és nálam is jelentkezett ez a probléma. F13CR W3.94-es váltókban nem jelentkezik ilyen hiba. Érdemes cserélni ilyenre. Bontós szerint maximum 1-2évenkénti olajcserével "talán!!!" elkerülhető ez a jelenség.

Bíztatás képpen nálam ez volt az egyetlen típushiba 6 év leforgása alatt.

ami bosszant az az hogy 77000 van a kocsiban
Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

A váltó típusát hogy lehet kideríteni?

Astra H-nál F17CR+ váltóban a differenciálműben túlmelegednek a fogaskerekek. System fórumtársnál, és nálam is jelentkezett ez a probléma. F13CR W3.94-es váltókban nem jelentkezik ilyen hiba. Érdemes cserélni ilyenre. Bontós szerint maximum 1-2évenkénti olajcserével "talán!!!" elkerülhető ez a jelenség.

Bíztatás képpen nálam ez volt az egyetlen típushiba 6 év leforgása alatt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A váltóolajat szeretném lecserélni, de nem találtam leeresztő csavart, csak nem le kell szedni a deknit ehhez? Ha igen, akkor tömítést is cserélném. Betölteni az akksi alatti nyiláson kell igaz? Mennyi a töltőmennyiség Astra H 1.7cdti 80le 5 sebességes váltóba? A neten 1.6l-1.7l-t találtam.

Módosítva : Laci22
Link to comment
Megosztás:

Nincs leeresztő csavar...

Sziasztok!

A váltóolajat szeretném lecserélni, de nem találtam leeresztő csavart, csak nem le kell szedni a deknit ehhez? Ha igen, akkor tömítést is cserélném. Betölteni az akksi alatti nyiláson kell igaz? Mennyi a töltőmennyiség Astra H 1.7cdti 80le 5 sebességes váltóba? A neten 1.6l-1.7l-t találtam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A váltóolajat szeretném lecserélni, de nem találtam leeresztő csavart, csak nem le kell szedni a deknit ehhez? Ha igen, akkor tömítést is cserélném. Betölteni az akksi alatti nyiláson kell igaz? Mennyi a töltőmennyiség Astra H 1.7cdti 80le 5 sebességes váltóba? A neten 1.6l-1.7l-t találtam.

Dekli le,majd tömítőpaszta,mennyiséget nem tudom csak az enyémhez.1.6hoz 1.6 liter

Link to comment
Megosztás:

Nincs leeresztő csavar...

Köszi!

Dekli le,majd tömítőpaszta,mennyiséget nem tudom csak az enyémhez.1.6hoz 1.6 liter

Köszi! Az akksi tálca alatt van a betöltő nyilás(http://i266.photobucket.com/albums/ii263/harryhill1984/gearboxtut002.jpg) vagy valahol a váltó oldalán? Mert a neten találtam egy leírást, igaz, hogy az 1.7cdti 100le astrához van, de ott az előbb említett módon kellett feltölteni olajjal.

http://www.unixauto.hu/TL_IMAGES/00068%5C00068897.unk Ez a fajta tömítő paszta jó lesz hozzá?

Módosítva : Laci22
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap a csatolt képen látható dologra lettem figyelmes, a hátsó szélvédő sötétített részénél, oldalt (OPEL ASTRA H GTC 1.6). Ez egy pár napja jöhetett elő, előtte nem láttam.

http://kepfeltoltes.hu/view/140310/NOW_BIG_0011995918_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez vajon mi lehet? Levegő vagy pára? Mit lehet vele csinálni?

Előre köszönöm a válaszokat!

Üdv.

Csaba

Módosítva : csaba8707
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok! Miért csinálja azt az autóm, hogy alapjáraton álló helyzetben kb 200 fordulatot ugrál a motor, illetve menet közben teljesen véletlenszerűen úgy csinál az autó, mintha kihagyna a motor pár másodperce meg is torpan, hiába nyomom neki??? Rádugták a számítógépre nem írt ki semmit, próbáltam kivillogtatni a műszerfalra, ott sem jelzett ki hibát!

Első körben én EGR/AGR szelep koszolódásra gondolok! Ha ez lenne egy opció, egész pontosan hol található ez a szelep? A véleményeket ezzel kapcsolatban, nagyon szépen megköszönöm!!

Üdv,
FishboneHUN

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.