Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Dehogyis csak a díszlécet azt a kb4 cm széles és kb 1 m hosszú.

De én a kijelző mellett két oldalon lévő szellőztető rácsra gondolok.

Én is arra gondoltam, illetve a vezető oldalit is, mert a kormány mindkét oldalán lévőben ki van ugorva a legalsó. Gondolom ceruzatartónak használták, és bezárták közben...

Köszi a segítséget

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy érdekes kérdésem lenne,a vezérműtengely hall-jeladóján van mérhető ellenállás?Ha kéne lennie és nincs,akkor gondolom döglött.Nem indul a verda(z22yh motor),mert nincs szikra.

A régebbi motorok enélkül is beindulnak,csak nemengedi 4000 fölé pörgetni...Vészprogramba rakja az ecu-t...Szerintem ennek is induli kéne,de lehet tévedek...Kérdezt a wesz kollégát...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Jól gondolom, hogy ha a töltéslámpa el kezdett világítani az generátor vagy vagy valami fesz. szabályzós elektronika lehet?

Hétfőn abba hatalmas esőbe kellett elég sokat mennem autópályán. Lehet hogy beázott valahol? és lehet, hogy elég lenne fűtött garázsba beállni egy napra? Ha a BC-n megnézem a töltés értékeket akkor gondolom az már árulkodni fog. Ja egyébként a műszerfalon lévő lámpa az akkumulátoron lévő feszültséget mutatja vagy a generátor "feszültségét" mutatja vagy mit?

Köszi.

Még valami néha indításkor főleg hidegben koszoráló hang hallatszik. Az lehet hogy a generátor szénkeféje? és akkor meg is van a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hello,

rádiós kérdésem volna. 2004-es Signumom van. Eddig a rádió magától kikapcsolt, mikor kihuztam a kulcsot, most azonban nem teszi ezt, minden alkalommal magamnak kell kikapcsolni, ami nem túl jó megoldás, mert annyira megszoktam, hogy sokszor elfelejtem. Nem volna jó, ha leszívná az akksit az úgyfelejtett rádió! :D Mi lehet a megoldás? Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

autó: 2004 Signum...

A belső levegő keringetés állító motor kattogó hangot ad, gondoltam utána nézek. Természetesen rengeteg Opel tulajdonos szenved tőle.

Leszedtem a kesztyűtartót, kivettem a motort, szétszedtem (Made in China), vacak műanyag fogaskerekek vannak benne, melyek egyike eltört.

Gondoltam ettől van a kattogás. Sógorom fogtechnikus, csinált nekem egy új fogaskereket. Hát nem azt is elnyírta? :D

Azt gondolom, hogy a motor nem áll meg végállásban, hanem tovább erőlködik, míg el nem törik a fogaskerék.

Van esetleg valakinek tapasztalata? Mi vezérli? Motor rossz, vagy vezérlés rossz? Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Hello,

rádiós kérdésem volna. 2004-es Signumom van. Eddig a rádió magától kikapcsolt, mikor kihuztam a kulcsot, most azonban nem teszi ezt, minden alkalommal magamnak kell kikapcsolni, ami nem túl jó megoldás, mert annyira megszoktam, hogy sokszor elfelejtem. Nem volna jó, ha leszívná az akksit az úgyfelejtett rádió! :D Mi lehet a megoldás? Előre is köszi!

Settings/Ignition logic -on ra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Belső fényre sötétedő tükröt nem kell programozni, csak áramot kell vinni hozzá?

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne. Illetve az hogy mi kell hozzá pontosan.

Egy angol fórumon láttam, hogy elég egy kábel és maga a tükör (bár ahogy nézegettem ebből is van többféle).

Ha valaki csinált már ilyet, akkor az megoszthatná a tapasztalatokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

autó: 2004 Signum...

A belső levegő keringetés állító motor kattogó hangot ad, gondoltam utána nézek. Természetesen rengeteg Opel tulajdonos szenved tőle.

Leszedtem a kesztyűtartót, kivettem a motort, szétszedtem (Made in China), vacak műanyag fogaskerekek vannak benne, melyek egyike eltört.

Gondoltam ettől van a kattogás. Sógorom fogtechnikus, csinált nekem egy új fogaskereket. Hát nem azt is elnyírta? :D

Azt gondolom, hogy a motor nem áll meg végállásban, hanem tovább erőlködik, míg el nem törik a fogaskerék.

Van esetleg valakinek tapasztalata? Mi vezérli? Motor rossz, vagy vezérlés rossz? Előre is köszi

Sziasztok!

Én is az újdonság erejével hatok itt a társaságban, pedig már pár éve nyűvöm a vectrákat.

Olvasgatva a hozzászólásokat , több, kisebb nagyobb problémával sajnos nekem is volt szerencsém találkozni.

Biztom állithatom, hogy van tapasztalatom az említett belső levegő keringető kattogással kapcsolatban. Az enyém is csinálja :)

Sose próbáltam még szétszedni de ha kisüt a nap megpróbálom közelebbről megismerni a dolgot!

Elöljáróban csak annyi, hogy a motor nem lehet rossz hiszen akkor, ha nem működne , nem is kattogna :D Valami a végállással lehet , vagy nem :D Kérdés az hogy léptetőmotor hajtja-e vagy más, de majd kiderül.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! 2004-es signumon van, ncdc 2013-as fejegységgel. Az lenne a kérdésem, hogy ennél a hifinél is elölehet varázsoléni a test modot, mint a cd30, cd50, cd70....stb

fejegységeknél? Az ncdc-n ugyanis nincs külön settings gomb, mint a többin, pedig ezt kéne elvileg pár mp-ig nyomva tartani, utána a bc gombot, és már láthatók is a teszt adatok. Már össze-vissza nyomkodtam, de nem értem el vele semmit :-( A kijelzöm CID, tehát a megjelenitésnél nem lenne probléma. Tud valaki infót erről?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 2004-es signumon van, ncdc 2013-as fejegységgel. Az lenne a kérdésem, hogy ennél a hifinél is elölehet varázsoléni a test modot, mint a cd30, cd50, cd70....stb

fejegységeknél? Az ncdc-n ugyanis nincs külön settings gomb, mint a többin, pedig ezt kéne elvileg pár mp-ig nyomva tartani, utána a bc gombot, és már láthatók is a teszt adatok. Már össze-vissza nyomkodtam, de nem értem el vele semmit :-( A kijelzöm CID, tehát a megjelenitésnél nem lenne probléma. Tud valaki infót erről?

Szia!

Ezt találtam: "push 10 sec on Main button,

push a modus button,

push again 1 x Main...

you should see now the first testpicture;

push again on Main for the next testpicture...

but there surely is someone who can confirm this " , egy próbát megér. <_<

Link to comment
Megosztás:

A két feszültségérték a jobb felső sarokban mit jeleni? (Nem az én Vectrámről, csak találtam a neten.)

[mg]http://www.stephenmelody.co.uk/astra/bc/2.jpg

Szia!

Az U-Term30 értéke álló motornál az aksi feszültségét mutatja és járó motornál meg a generátor töltését.

Az U-Reference értéke állandó, elvileg annyival kellene töltsön a generátor.

Módosítva : uhuhu
képpel nem idézünk....
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.