Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Nekem is pontosan ezek jöttek elő.Annyi külömbséggel,hogy nekem addig jó mig hideg a motor,ha bemelegszik akkor hibaüzenet a lecsökkent benzinnyomás miatt.A szervizbe végigmértek mindent de a srácnak fogalma sincs,hogy mi lehet a hiba.Ha esetleg valamelyőtök megoldásra jutott ossza már meg velem.

Én is megoldàst talàltam ... akàrmennyire szerettem eladtam... beleuntam a folytonos veget nem érö javìtàsokba. egy 90000 km futott autònàl ennyi gyàri hiba màr elfogadhatatlan ... jelenleg egy 1,8 benzines ford az àldozat, bìzom benne, hogy kevesebb problémàm lesz vele. a z22yh tulajoknak sok kitartàst és szerencsét kìvànok, na meg persze vastag pénztàrcàt!

Link to comment
Megosztás:

mi a véleményetek, normálisnak számít vagy jelent valamilyen hibát a gázpedál kb 0,5 másodperces késése? Eddig nem tulajdonítottam neki semmit, de most kezd egy kicsit zavarni. Lehet ezen változtatni illetve át lehet programozni, van ezzel valakinek valami tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

mi a véleményetek, normálisnak számít vagy jelent valamilyen hibát a gázpedál kb 0,5 másodperces késése? Eddig nem tulajdonítottam neki semmit, de most kezd egy kicsit zavarni. Lehet ezen változtatni illetve át lehet programozni, van ezzel valakinek valami tapasztalata?

Elektromos gázpedál, ez ilyen

Link to comment
Megosztás:

T devilangel!

28. Olajszűrő.

Feltöltési mennyiség: 4,75 liter

GM dexos2-t teljesítő és Mo-on kapható motorolajok:

Mobil 1 ESP 0W-40 olajwebshop.hu
Mobil Super 3000 XE 5W-30 olajdokk.hu

Castrol Edge Titanium Fst 0W-40 castrolmintabolt.hu

Castrol Edge Titanium Fst 0W-30 castrolmintabolt.hu

Castrol Edge Titaniumn Fst 5W-40 olajshop.hu
Castrol Magnatec 5W-40 C3 olaj24.hu
Total Quartz Ineo Mc3 5W-30 totalolaj.hu
Eni i-Sint Ms 5W-30 olajshop.hu
Shell Helix Ultra AG 5W-30 shellshop.hu
Fuchs Titan Gt1 Pro Flex 5W-30 olajborze.hu
Statoil LazerWay G 5W-30 webautoshop.hu
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 kicsikocsiautosbolt.hu
Mol Dynamic Gold 5W-30 kenoanyagfutar.hu
Motul Specific dexos2 5W-30 motul-bolt.hu
Omv Bixxol special C3 5W-30 premiumolaj.hu
Q8 Formula Special G Long Life 5W-30 formula3000.hu
Eneos Premium Hyper 5W-40 szilkerauto.hu

Gulf Formula Gmd 5W-30 gulf.hu

Mannol O.e.m. Opel 5W.30 the-filtershop.com

Megol Motorenoel Efficiency 5W-30 goldolaj.hu

Ravenol Longlife LSG SAE 5W-30 sct-hungary.hu
Rowe Hightec Synt Rs 5W-30 Hc-Fe west-autoteka.hu

Midland Axxept 5W-30 midland.hu

Valvoline SynPower Mst 5W-30 sgconsult.hu
Genuine GM Motor Oil dexos2 5W-30 autoteka2000.hu

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi lehet a probléma. A következő történt ma délután. Elindultunk és kb egy olyan 4 km után felvillant az olajcseklámpa. Megálltam a legközelebbi benzinkúton mivel autópályán voltunk és megvártam míg visszafolyik az olaj megnéztem a nívópálca nem mutatott olajszintet. Utána beindítottam mondom hátha csak valami más van és nem világított a visszajelző a műszerfalon. Mentünk megint kb 15-20 km és újra fellvillant. Mérgemben vettem egy literes olajat 5W-30-at az is van benne beletöltöttem kb fél litert és most meg a nívó pálca majdnem teli olajszintet mutat! Mi lehet ennek az oka felhígult volna az olaj?! Mert elég meleg volt az idő.

Válaszokat előre is köszönöm. Jah 2.2 direct vectránk van 2007-es évjáratú. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi lehet a probléma. A következő történt ma délután. Elindultunk és kb egy olyan 4 km után felvillant az olajcseklámpa. Megálltam a legközelebbi benzinkúton mivel autópályán voltunk és megvártam míg visszafolyik az olaj megnéztem a nívópálca nem mutatott olajszintet. Utána beindítottam mondom hátha csak valami más van és nem világított a visszajelző a műszerfalon. Mentünk megint kb 15-20 km és újra fellvillant. Mérgemben vettem egy literes olajat 5W-30-at az is van benne beletöltöttem kb fél litert és most meg a nívó pálca majdnem teli olajszintet mutat! Mi lehet ennek az oka felhígult volna az olaj?! Mert elég meleg volt az idő.

Válaszokat előre is köszönöm. Jah 2.2 direct vectránk van 2007-es évjáratú. :icon1:

Azért világított, mert nem volt benne elég olaj. Te megnézted a kúton, a nívó pálca nem ért bele az olajba és mentél tovább? Ez a benzines motor eszi az olajat, ha jól tudom. Töltöttél bele végül is másodjára, és akkor minden ok volt. Sajna időnkét utána kell tölteni, ennyi.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Azért világított, mert nem volt benne elég olaj. Te megnézted a kúton, a nívó pálca nem ért bele az olajba és mentél tovább? Ez a benzines motor eszi az olajat, ha jól tudom. Töltöttél bele végül is másodjára, és akkor minden ok volt. Sajna időnkét utána kell tölteni, ennyi.

Köszi Gee. Azért mertem tovább menni mert amikor ujból beindítottam nem világított az olajlámpa.... :S De igen töltöttem bele olajat és most semmi gond nincs vele... megvolt a tanulópénz hogy legyen nálam mostmár mindig egy liter olaj... :) De utánna elolvastam a könyvét is és az is 1000km/0,6l olajfogyasztást ír ugyhogy még mindig jó vagyok mert majdnem 5000 km-t mentem vele oljacsere óta... :) és kicsivel több mint fél liter olaj kellett bele. :) Köszönöm még1x. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Új tagja vagyok a fórumnak, új tulajdonosa egy vectra c caravannak motorkód z18xe. Segítségeteket szeretném kérni világít a motorlámpám a hiba EVAP szelep, megnéztük egyik autószerelő ismerőssel és nem találtunk rajta stekkert, nem is találtunk a közelében sem üreset. Szeretném ha valaki privátba küldene egy fotót, hogy merre található vagy hol keressem, az evap szelep betápját. Remélem nem vágta le senki.

Segítségeteket köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új tagként először is üdvözlök Mindenkit. A "nevem" Ospr3y. A mai napig egy boldog tulajdonosa egy X16 motor kódú Vectra C-nek

Egy pici segítséget szeretnék kérni, hogy mi lehet a hiba, mert a kocsi egy pesti túra után üzem meleg állapotban galád módon nem indult be .

Olyan hibajelenséget produkál hogy az önindító megpörgeti a motort ami kb 3 mp erejéig jár és leáll. Az elején megjelent a szervíz jel és nagyon "bűzős"benzin szagot érezni a kocsi mellett állva.

A segítségeteket előre is köszi.

Ospr3y

Link to comment
Megosztás:

Újra sziasztok. Bár egyszer elköszöntem, mert meg kellett válnom motorbajos (Z22YH) Signumomtól, de lehet, hogy újra Opelos leszek.
Ki mit tud az 1,8 as benzin motorokról? 2006-2007-es évjáratú Zafirát illetve Signumot néztem (nem tudom elfelejteni). Félek, hogy megint belenyúlok a "tutiba" ezért kérem a segítségeteket. Előre köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Újra sziasztok. Bár egyszer elköszöntem, mert meg kellett válnom motorbajos (Z22YH) Signumomtól, de lehet, hogy újra Opelos leszek.

Ki mit tud az 1,8 as benzin motorokról? 2006-2007-es évjáratú Zafirát illetve Signumot néztem (nem tudom elfelejteni). Félek, hogy megint belenyúlok a "tutiba" ezért kérem a segítségeteket. Előre köszönöm!

Nem annyira megbízható mint a régebbi 1.8 (Z18XE) motorok, de azokat sajnos csak 2005-ig szerelték a Signumokba!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A segitsegeteket szeretnem kerni!

Vectra C (motorkód:Z22YH).

A szokasos jelensegekkel kezdodott minden az autonal, erotlenseg, szepen fokozatosan gyakorlatilag a nullara csokkent a teljesitmeny!

Nagynyomasu benzin pumpa kicserelve, szivosor pillangok kicserelve, jelenseg ugyanaz.

Szepen indul, kicsit darabos az alapjarat, de 2000-es fordulat fole ha fel is tud porogni(allo helyzetben), akkor utana ossze-vissza jar a motor, mintha kihagyna a gyujtas!

Gyujto trafo is cserelve lett!

Otlete meg valakinek?

Lambda szonda csinalhat ilyet? Mert valahol olvastam, hogy a pillango sor hibaja miatt az tonkre szokott menni, vagy tonkre mehet!

Nagyon koszonom elore is a valaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A segitsegeteket szeretnem kerni!

Vectra C (motorkód:Z22YH).

A szokasos jelensegekkel kezdodott minden az autonal, erotlenseg, szepen fokozatosan gyakorlatilag a nullara csokkent a teljesitmeny!

Nagynyomasu benzin pumpa kicserelve, szivosor pillangok kicserelve, jelenseg ugyanaz.

Szepen indul, kicsit darabos az alapjarat, de 2000-es fordulat fole ha fel is tud porogni(allo helyzetben), akkor utana ossze-vissza jar a motor, mintha kihagyna a gyujtas!

Gyujto trafo is cserelve lett!

Otlete meg valakinek?

Lambda szonda csinalhat ilyet? Mert valahol olvastam, hogy a pillango sor hibaja miatt az tonkre szokott menni, vagy tonkre mehet!

Nagyon koszonom elore is a valaszokat!

A check engine lámpa nem gyulladt ki? Üzemanyagszűrő is volt cserélve?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos pontosan nem tudom, de ha jol emlekszem, befecskendezes!

Derítsd ki pontosan mi volt, maga a hibakód szerencsére elég beszédes tud lenni. Ha befecskendező, akkor az szervízmunka. Ki kell szedni megnézni a szórásképet szállítási mennyiséget. Szükség esetén tisztítani, vagy cserélni. Esetleg nézz rá, hogy nem látsz-e a vezetékeknél valami sérülést.

Ha mégis gyújtás, akkor első körben gyertya vizsgálata/cseréje, gyújtókábel ellenőrzése. Ha tudod a gyertyát megnézheted magad is. Eltér-e a színe az 1-es 4-es hengerben lévőtől. Ez alapján meg lehet mondani, hogy ott túl szegény vagy túl dús keverék volt-e. Esetleg annyira el van koszolódva/kopva hogy már nem ad rendes szikrát.

Link to comment
Megosztás:

Derítsd ki pontosan mi volt, maga a hibakód szerencsére elég beszédes tud lenni. Ha befecskendező, akkor az szervízmunka. Ki kell szedni megnézni a szórásképet szállítási mennyiséget. Szükség esetén tisztítani, vagy cserélni. Esetleg nézz rá, hogy nem látsz-e a vezetékeknél valami sérülést.

Ha mégis gyújtás, akkor első körben gyertya vizsgálata/cseréje, gyújtókábel ellenőrzése. Ha tudod a gyertyát megnézheted magad is. Eltér-e a színe az 1-es 4-es hengerben lévőtől. Ez alapján meg lehet mondani, hogy ott túl szegény vagy túl dús keverék volt-e. Esetleg annyira el van koszolódva/kopva hogy már nem ad rendes szikrát.

A gyertyak szinten cserelve lettek!

Sajnos a kabelek elegge eloregedett allapotban vannak! Van, ami ki is lett valtva nem gyari kabellel! (sajna mar igy vettuk az autot, csak akkor nem voltunk eleg korultekintoek!)

Link to comment
Megosztás:

A gyertyak szinten cserelve lettek!

Sajnos a kabelek elegge eloregedett allapotban vannak! Van, ami ki is lett valtva nem gyari kabellel! (sajna mar igy vettuk az autot, csak akkor nem voltunk eleg korultekintoek!)

Ha vegyes a kábelezés ráadásul nem is gyári és még el is van öregedve, akkor az nem túl biztató. Először hibakód, és ha gyújtásra vezethető vissza, akkor kábelcsere.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lehet hülyeséget kérdezek, de engem zavar. Tegnap megnéztem az olajszintet a vekiben meg a kollegám is olajszintet ellenőrzött és a rongy amivel letöröltem az olajat nem olajszagú volt hanem volt benne benzinszag is? A kollegámnak meg tiszta olajszaga volt a rongynak. Probléma vagy csak nekem szokatlan ez?! Válaszotokat előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.