Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Komplett szívósort én sem hallottam, de a motor és a rudazat csak egyben kapható tudtommal, de lehet, hogy a rudazat már komplett szívósort jelent... Ha sikerül visszaszereznem a kocsimat az Ál-Csergő szervíztől, mivel pont evvel van ott, majd beszámolok a költségekről.
Hát azt megköszönném, meg azt is, hogy honnan sikerül beszerezni az alkatrészeket!( Kiegészítve esetleg cikkszámmal)biggrin.gif
Link to comment
Megosztás:

"Opel Vectra C hűtés fűtés szervómotor" ezen a néven most is van fenn a vaterán 5000 + postaköltség új angliából.

igen nekem is kattogott kivettem nagyon szar helyen van, műanyag fogaskerekekből áll , amig megy a feszkó a motorra addig ő tekeri a fogaskereket akkor is ha végállásban van. Na ezt egy idő után nem tolerálja a minőségi műanyag és a fogaskerék átugrik ezt hallod kattogni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Mivel új vagyok megisztok egy pár tapasztalatot ami az enyémmel történt mióta megvan. 2.2 direct elegance négyajtósról van szó 2005.10. havi az első ráncfelvarrott. 2008. 10. hóban vettem 60000 km-el, most 120000 mutat a km óra.

az utolsó 140000 km-en 8,5 az átlag, de főleg város és tél. Sokat utaztam vele hosszú távra akkor 7,6. Szerintem egy ilyen dögtöl nem rossz. Ez idáig egy pár hibája volt:

- Kopogot az eleje jobb oldali toronycsapágy csere ( gyárilag is müanyagházas vacak de de komoly 3000 hufba kerűlt és könnyebb volt kicserélni mint vártam. Azóta semmi kopogás.

- A légtőmegmérő hibával többször gond volt főleg ősszel hibakód törölve óvatosan szétszed kiszárít ősszerak ment. Később mégegyszer előjött de megától megjavúlt. Hál istennek mert 50000 huf körűl lett volna új.

- 100000 nél cseréltem első hátsó komplett féktárcsát és fékbetétet, ez se egy komoly meló. ( kicsit agresszívan vezetek de megy is az autó) Ezt megúsztam 60000 huf körűl ( nagyker ár)

- Belső levegőkeringtető motor csere újonnan 40000 Huf, Vaterán vettem 5000 Huf-ért.

- Belső ventillátor iszonyat hangos, vagy el sem indult. Kiszedtem ( mókás szórakozás) darabokra szedtem kitakarítottam összerak azóta tökéletesen működik.

- Csomagtérajtó zár nem nyitott, erősebb rugót kellett bele rakini.

- Az olajat 15000 km-ként cserélem megérdemli, nem nagyon eszi az olajat max 0,5 litert kell rátölteni de ezt sem lenne muszáj.

- Raktam bele egy új riasztót , amotorindítoós funkciót nem sikerűlt összehoznom, de lényege működik. Nem volt egyszerű ebbe a fúl elekronikázott dögbe berakni.

Ezenkívűl más hibája eddig nem volt. Nagyon megy igaz 210 felett nem akar menni az istennek se. Magam szervizelem van egy elm 327 diagnosztikai cumóm (nagyon jó befektetés többszörösen behozta az árát).

Ezidáig nagyon meg voltam vele elégedve de most .........

Helló. A jobb eleje mikor kopogott mennyire volt halható?minden döccnél volt hangja vagy csak kicsi vagy nagy döccnél?ellenőrzéssel ,mozgatással egyértelműen érezhető volt valami lógás?azért kérdem mert nekem is kopog a J.E.-e de nem lóg semmi 3 szervizben 3 szor volt megnézve.

Link to comment
Megosztás:

"Opel Vectra C hűtés fűtés szervómotor" ezen a néven most is van fenn a vaterán 5000 + postaköltség új angliából.

igen nekem is kattogott kivettem nagyon szar helyen van, műanyag fogaskerekekből áll , amig megy a feszkó a motorra addig ő tekeri a fogaskereket akkor is ha végállásban van. Na ezt egy idő után nem tolerálja a minőségi műanyag és a fogaskerék átugrik ezt hallod kattogni.

Tara segitesz nekem egy ilyen elm 327 diagnosztika szerzésében?

Link to comment
Megosztás:

"Opel Vectra C hűtés fűtés szervómotor" ezen a néven most is van fenn a vaterán 5000 + postaköltség új angliából.

igen nekem is kattogott kivettem nagyon szar helyen van, műanyag fogaskerekekből áll , amig megy a feszkó a motorra addig ő tekeri a fogaskereket akkor is ha végállásban van. Na ezt egy idő után nem tolerálja a minőségi műanyag és a fogaskerék átugrik ezt hallod kattogni.

Megnéztem a fotót, nem teljesen úgy nez ki mint az enyém, egyelőre nem merem megrendelni, csak ha már hazajött az autóm. <_<

Link to comment
Megosztás:

Helló. A jobb eleje mikor kopogott mennyire volt halható?minden döccnél volt hangja vagy csak kicsi vagy nagy döccnél?ellenőrzéssel ,mozgatással egyértelműen érezhető volt valami lógás?azért kérdem mert nekem is kopog a J.E.-e de nem lóg semmi 3 szervizben 3 szor volt megnézve.

kiegészítés. Tara! Nekem is volt olyan probléma az autóval hogy minden előjel nélkül meg állt az autó.(Ment rendesen,indult,fogy.jó volt.)Szervizben azt állapíották meg hogy nagy nyomású benzin pumpa miatt áll le.kicserélték és továbbra is meg állt.ezután kicserélték a nyomásérzékelőt és azóta szépen működik.Kicsit drága volt a játék de a benzinpumpát óccsón vettem,a nyomásszabályzó pedig 30.e forint volt.aztán megtudtam hogy ha a benzinpumpa nem jó akkor nem megy rendesen az autó,fullad,torpan.Ezt is a szervizből tudom csak akkor miért nem ezzel kezdték???lehet palira vettek?de így legalább nem lesz bajom a pumpával mert új!

Link to comment
Megosztás:

A kopogás nem mindíg volt halható . nem lóg a futómű attol ha a toronycsapágy kicsit hulla. teljesen kiforgatott kormánynál probáld meg álló helyzetben hátha kattan. A toronycsapágy egy műanyag házban van és az első rugó nyomja a helyére ill egy pár csavart kell kivenni ezt látod felül a tornyon. Mivel a rúgo nyomja így nem fog kotyogni kivéve ha nagyon hulla. Igazán ha nagyobb erőhatás éri akkor kottyan . Nem komoly tétel 3000 ft körűl van és a kicseréléséhez sem kell szervízbe vinni, de kell egy kis idő és némí szerszám hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a fotót, nem teljesen úgy nez ki mint az enyém, egyelőre nem merem megrendelni, csak ha már hazajött az autóm. <_<

Írj a vaterásnak aki el akarja adni hogy jó e a te kasznidhoz alvázszám stb.. elég segítőkészek szoktak lenni.

Link to comment
Megosztás:

Kösz a tanácsokat de még egy kis megerősítést kérnék.

A rendszerben van egy üzemanyag nyomás érzékelő, ezt lehet látni szemből jobb oldalt a simtec 81 felett és külön van egy üzemanyag nyomásszabályzó szelep ez van bal kézre.

nekem a diagnosztika a nyomásérzékelő hibát dobta ki. ti azt mondjátok a nyomásszabályozót kell cserélni.

Mivel a kettő függ egymástól melyik cseréjével érdemes akkor kezdeni?

Függetlenül a tanácsaitoktól holnap elindulok árak uitán érdeklődeni mire készüljek, ill beugrok egy márkaszervízbe kíváncsi vagyok mit reagálnak a visszahívásos sztorira.

Utánanézek az elm 327 esnek is.

Tara

Link to comment
Megosztás:

Kösz a tanácsokat de még egy kis megerősítést kérnék.

A rendszerben van egy üzemanyag nyomás érzékelő, ezt lehet látni szemből jobb oldalt a simtec 81 felett és külön van egy üzemanyag nyomásszabályzó szelep ez van bal kézre a nagynyomású benzínpumpa környékén.

nekem a diagnosztika a nyomásérzékelő hibát dobta ki. ti azt mondjátok a nyomásszabályozót kell cserélni.

Mivel a kettő függ egymástól melyik cseréjével érdemes akkor kezdeni?

Függetlenül a tanácsaitoktól holnap elindulok árak uitán érdeklődeni mire készüljek, ill beugrok egy márkaszervízbe kíváncsi vagyok mit reagálnak a visszahívásos sztorira.

Utánanézek az elm 327 esnek is.

Tara

Először mindenképp a szabályzóval érdemes kezdeni,főleg ha visszahívásban kicserélik.

Link to comment
Megosztás:

"Opel Vectra C hűtés fűtés szervómotor" ezen a néven most is van fenn a vaterán 5000 + postaköltség új angliából.

igen nekem is kattogott kivettem nagyon szar helyen van, műanyag fogaskerekekből áll , amig megy a feszkó a motorra addig ő tekeri a fogaskereket akkor is ha végállásban van. Na ezt egy idő után nem tolerálja a minőségi műanyag és a fogaskerék átugrik ezt hallod kattogni.

Szia, amit Te vettél az a belső keringetés állító motor? Mert a Vaterás képen nem teljesen azt a profilt látom, mint ami nekem kell.

Nekem ilyen van:

http://www.bildelsbasen.se/?index=default&...ost_id=20102906

Link to comment
Megosztás:

Na futottam egy kört!

A sajo opleben voltam és igazatok van visszahívásban cserélik a nyomásszabályzót ill van még az ablakmosó fúvóka is. pénteken 13:00 ra kell vinnem a technikát, és díjmentesen cserélik (majd elhiszem ha túl vagyok rajta)

Mindíg szkeptikus vagyok egy kicsit, honnan tudják hogy az előző tulaj mivel 3 évesen vettem nem -e cseréltette már ki?

Hozzáteszem emennyire ki tudtam deríteni flottás autó volt nem magánszemélyé, így lehet hogy nem foglalkoztak a visszahívással, gondolom én. rákérdeztek hanyadik tulaj vagyok elmeséltem a sztorit és így adták az időpontot.

utána néztem egy pár árnak is

- üzemanyag nyomásszabályzó 33500

- üzemanyag nyomásérzékelő 38000

- nagynyomású üzemanyag pumpa 150000 körűl érdekes angliából csak 90000+ postaköltség.

- ja és a vezláncfeszítő patron 37000

Hát nagyon remélem hogy a csere megoldja a problémát.

Link to comment
Megosztás:

Szia, amit Te vettél az a belső keringetés állító motor? Mert a Vaterás képen nem teljesen azt a profilt látom, mint ami nekem kell.

Nekem ilyen van:

http://www.bildelsbasen.se/?index=default&...ost_id=20102906

nekem is pont olyanom van mint a képeden. Megnéztem a vaterás cuccot az kerekebb ház, de ha a felfogató fülek és a mozgató kar ugyanolyan pozicíóban van akkor jónak kellene lenni, elvileg.

Nem irtak a vaterán vissza semmit a tipusazonosságról?

Link to comment
Megosztás:

Kösz a tanácsokat de még egy kis megerősítést kérnék.

A rendszerben van egy üzemanyag nyomás érzékelő, ezt lehet látni szemből jobb oldalt a simtec 81 felett és külön van egy üzemanyag nyomásszabályzó szelep ez van bal kézre a nagynyomású benzínpumpa környékén.

nekem a diagnosztika a nyomásérzékelő hibát dobta ki. ti azt mondjátok a nyomásszabályozót kell cserélni.

Mivel a kettő függ egymástól melyik cseréjével érdemes akkor kezdeni?

Függetlenül a tanácsaitoktól holnap elindulok árak uitán érdeklődeni mire készüljek, ill beugrok egy márkaszervízbe kíváncsi vagyok mit reagálnak a visszahívásos sztorira.

Utánanézek az elm 327 esnek is.

Tara

Amit nekem cseréltek az szemben állva a blokkon balra látható alumíniumpatron. A motorfelirat OPEL jele es az ECOTEC felirat E betűje közötti sikban.

Link to comment
Megosztás:

nekem is pont olyanom van mint a képeden. Megnéztem a vaterás cuccot az kerekebb ház, de ha a felfogató fülek és a mozgató kar ugyanolyan pozicíóban van akkor jónak kellene lenni, elvileg.

Nem irtak a vaterán vissza semmit a tipusazonosságról?

Most néztem meg a tiédet meg az enyém az egyforma a vaterás nem ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Na futottam egy kört!

A sajo opleben voltam és igazatok van visszahívásban cserélik a nyomásszabályzót ill van még az ablakmosó fúvóka is. pénteken 13:00 ra kell vinnem a technikát, és díjmentesen cserélik (majd elhiszem ha túl vagyok rajta)

Mindíg szkeptikus vagyok egy kicsit, honnan tudják hogy az előző tulaj mivel 3 évesen vettem nem -e cseréltette már ki?

Hozzáteszem emennyire ki tudtam deríteni flottás autó volt nem magánszemélyé, így lehet hogy nem foglalkoztak a visszahívással, gondolom én. rákérdeztek hanyadik tulaj vagyok elmeséltem a sztorit és így adták az időpontot.

utána néztem egy pár árnak is

- üzemanyag nyomásszabályzó 33500

- üzemanyag nyomásérzékelő 38000

- nagynyomású üzemanyag pumpa 150000 körűl érdekes angliából csak 90000+ postaköltség.

- ja és a vezláncfeszítő patron 37000

Hát nagyon remélem hogy a csere megoldja a problémát.

Szép árak vannak magyarhonban, a feszitőpatron árán itt komplett vezérlés szettet vettem ebayről(120font).A pumpa úgy van ahogy irtad,300font körül körül mozog.Hogy volt e csrélve,azt cikkszám alapján tudják,mert az újfajta szabályzóé más.

Link to comment
Megosztás:

Ez

Na futottam egy kört!

A sajo opleben voltam és igazatok van visszahívásban cserélik a nyomásszabályzót ill van még az ablakmosó fúvóka is. pénteken 13:00 ra kell vinnem a technikát, és díjmentesen cserélik (majd elhiszem ha túl vagyok rajta)

Mindíg szkeptikus vagyok egy kicsit, honnan tudják hogy az előző tulaj mivel 3 évesen vettem nem -e cseréltette már ki?

Hozzáteszem emennyire ki tudtam deríteni flottás autó volt nem magánszemélyé, így lehet hogy nem foglalkoztak a visszahívással, gondolom én. rákérdeztek hanyadik tulaj vagyok elmeséltem a sztorit és így adták az időpontot.

utána néztem egy pár árnak is

- üzemanyag nyomásszabályzó 33500

- üzemanyag nyomásérzékelő 38000

- nagynyomású üzemanyag pumpa 150000 körűl érdekes angliából csak 90000+ postaköltség.

- ja és a vezláncfeszítő patron 37000

Hát nagyon remélem hogy a csere megoldja a problémát.

Ezeket az árakat Miskolcon kérdezted az Opel Sajóban?! És ott mondták, hogy, ha beviszed az autót, díjmentesen cserélik? Mert ha igen, akkor jó tudni, ugyanis én is borsod megyei vagyok és Miskolc nincs messze!

Link to comment
Megosztás:

Ez

Ezeket az árakat Miskolcon kérdezted az Opel Sajóban?! És ott mondták, hogy, ha beviszed az autót, díjmentesen cserélik? Mert ha igen, akkor jó tudni, ugyanis én is borsod megyei vagyok és Miskolc nincs messze!

ezt csak akkor cserélik dijmentesen, ha alvázszám szerint benne van az autód a visszahívásban.

ha dobsz egy alvázszámot, akkor megnézem neked hogy érintett vagye benne....

Link to comment
Megosztás:

Ez

Ezeket az árakat Miskolcon kérdezted az Opel Sajóban?! És ott mondták, hogy, ha beviszed az autót, díjmentesen cserélik? Mert ha igen, akkor jó tudni, ugyanis én is borsod megyei vagyok és Miskolc nincs messze!

Igen az OPEL Sajóba viszem.

Az árakat a UNIX-ban kérdeztem meg, nem az opelben. Baráti áron nekem még lejönn belőle 10%, de akkor is húzós.

Link to comment
Megosztás:

ezt csak akkor cserélik dijmentesen, ha alvázszám szerint benne van az autód a visszahívásban.

ha dobsz egy alvázszámot, akkor megnézem neked hogy érintett vagye benne....

Alvázszám:

Motorszám:

Forg.eng.éve: 2005

Előre is kösz

Módosítva : uhuhu
Link to comment
Megosztás:

neked 4 visszahivás van / volt az autódon:

élő visszhívás:

e. ablakmosó fúvóka , mert elolvadhat , itt a kiiktatják a fúvókát, széthúzzák a csatiját

és a nyomásszabályzó csere, azt kicserélnik.

ezen felül volt még kettő de azok lejárt kampányok, és már gariban nem elvégezhetőek:

Xenon lámpa elolvadhat, villoghat a xenon, kábel igazitás

és a kézifék kioldódhat, rugó beszerelés

Link to comment
Megosztás:

neked 4 visszahivás van / volt az autódon:

élő visszhívás:

e. ablakmosó fúvóka , mert elolvadhat , itt a kiiktatják a fúvókát, széthúzzák a csatiját

és a nyomásszabályzó csere, azt kicserélnik.

ezen felül volt még kettő de azok lejárt kampányok, és már gariban nem elvégezhetőek:

Xenon lámpa elolvadhat, villoghat a xenon, kábel igazitás

és a kézifék kioldódhat, rugó beszerelés

Nekem a többivel amit leírtál semmi bajom nincs. Ha jól veszem ki szavaidat ne aggódjak mert valóban cserés a nyomásszabályzó?

Gondolom azt fogod írni igen, de úgy is akkor derül ki ha betolom ész megbontják.

Bocs az értetlenségemért de a jelenlegi helyzetemben sajnos baromira nem mindegy hova megy el a pénzem, főleg ha elkezdhetem beszerezni hozzá a cuccokat.

Van egy rossz tulajdonságom hogy nagyon nem bízom senkiben. Többször átvágtak már az ember utána nagyon óvatos lesz.

Mi a garancia rá hogy nem mondják azt hogy az már volt cserélve és csak pénzért raknak be újat? Mivel én nem tudom megállapítani volt -e cserélve.

Szervízkönyvében nem szerepel míg vezetve volt (OPEL Vectorban, vagy onnan származik még a matrica mai napig a kocsin van) pont három évesen vettem 60654 km-el. hozzáteszem

Átnézve az autót kívűl-belül tökéletes állapotban volt. Leszámítva hogy a tulaj nem tudott parkolni vele egy erős karcból látni a lökhárítón.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.