Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

format c:-t láttam! Még a manta ajtó is nyitva maradt, de a veszkócsizmát még idejében kiraktad, de hogy dobodt e valaki valami sárgát is bele? :wub:

:P Úgy tűnik a legjobb részről lemaradtam... de így jár aki családos ember... B) Ha a gyerek már paaariipííípöööl kompatibilis lesz, nem maradunk ki mi sem, megígérem! :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mi is itthon vagyunk, nagyon jól éreztük magunkat és jókat beszélgettünk a sok fórumozó és nem fórumozó kedves ismerősökkel. :wub:

A hengerfejhajítástól még picit izomlázas a hasam....

Needforspeednek köszi a kabriózást, gyönyörű az autó és élmény benne utazni! :P

Köszönet Telónak és a kecskeméti fiúknak, akik szakértő szemmel megvizslatták az autómat. :P Sok új infót szereztem tőlük!

Link to comment
Megosztás:

Megszeretném köszönni:

-Macisajtnak: a vákuumcsövet remélem jó lesz

-Atomantinak:hogy vitt egy kört a szlalomon

-Futógabinak: a papírkutyás pólót és,hogy ő is vitt egy kört a szlalomon.

-Coupénak: a rongyot amivel a 3. helyre törölgettem be a kocsit a szépségversenyen

-Tomnak: a CIF-et

-Huginak és Gregnek: hogy nem sértődtek meg

-Rickynek: a dobozos ajándékot

-Boginak és megint Rickynek:hogy segítettek amikor segítettem.

-Hicnek: a speckó söröt

- a szüleimnek: hogy hisznek bennem

és végül de nem utolsósorban Boginak: hogy ott volt velem. :P

Blitz!! Egyszer énis egy ilyen remek családot szeretnék mint a tiétek. :P

Bocsi,ha kihagytam valakit. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Hát mi is hazaérkeztünk, már tisztába is tettem megam :P .

Mindenkinek köszönöm a segítséget, és azt, hogy jól érezte magát.

Hazafelé kicsit beállt a Senator bal h. fékje, de sikerült egy kútnál helyrehozni.

Képeket nem sokat csináltam, szerintem nem volt időm :wub:

Biztos mindannyian összefutottatok a két mozgássérülttel és a kisérőikkel. A fekvőágyon az az úr volt, aki miatt Darkkal együtt voltunk a TV-ben. Egyébként a hölgy és az úr is nagyon jó fejek. Ha jövőre lesz buli, akkor ismét jönnének. Gabi készülj! :P

Link to comment
Megosztás:

Némi írigykedéssel olvasom soraitokat!!! Sajnos én lemaradtam, mint a borravaló! De jövőre, ha Isten is úgy akarja, én is bevállalok 1 Format C-t veletek!! :P

I J

Egyébként a mostani ruhanélkül barátkozós táncoslányok sztem vérprofi cuccok voltak.

Racce meg kattya be! :wub:

Link to comment
Megosztás:

Királyságosság volt a buli! :lol:

Igaz, volt be nem tervezett dolog is(a hengerfejdobó verseny adminisztrációja, aztán mégsenem volt jó valami :P )

A Balcsiban idén nem fürdőztünk. :P

Köszönöm: Futó Gabinak a "bemelegítőkört", amit nagyon élveztem, B)

Redinek a fuvart, ami szintén sirály volt, :wub:

NeedForSpeednek a dobókockát,

és mindenkinek aki eljött, ottvolt és jót buliztunk!

Link to comment
Megosztás:

Én is hazaértem a versenygéppel, cseng a fülem az itthoni nagy csendben. :P

Az idei tali is fantasztikusan yo volt! Köszönet a szervezőknek, és akik besegítettek nekik.

A csütörtöki buli nagy volt, sajnálhatja aki lemaradt róla. :P Persze a többi sem volt kutya... :wub:

A szlalomverseny egyik köréről elvileg sikerült egy belső videó, ha meglesz gépen is, felteszem

ide fórumra a linket. Képet is csináltam párat, majd felteszem. :P

Ha már a köszöneteknél tartunk...

Köszönöm:

- Hogy mindenki jól viselt engem :P

- A sört Johnnynak

- A sört Macinak (ikertesóm B) )

- A sört Sanyinak

- A további söröket az ismeretlen tetteseknek (nem emléxem) :D

- Az Opeles naptárat, nagyon cool!

- Mackósajtnak a csajos hazafuvart

- meg még sokmindent, ami most nem jut eszembe a fáradtságtól :D

Blitz!

Jövőre betervezve a plusz program. :lol: A családodhoz én is csak gratulálni tudok, örülök hogy

megismertem őket. :D

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen hazaértem én is. Igaz, a végén már csak 50-60-nal jöttem, mert nagyon elfáradtam, de vessek agamra... senki se kérte, hogy ne aludjak sokat!

Nagyon nagyon köszönöm, hogy ott lehettem. Szeretnél csatlakozni az előttem szólókhoz a köszöneteket illetően a szervezőknek és a résztvevőknek.

Képek készültek... majd töltögetem őket felfelé.

Külön szeretném megköszönni Futó Gabinak a kütyüt, a beállítását valamint az itinert a pesti áthajtáshoz, ami végül enyhe eltévedéssé lett, de a térkép csodákra képes. (a "csajos" fuvart ne köszönd. )

Továbbá:

Atommanónak, hogy elvitt egy próbaútra.

Demónak úgyszint.

Sörös Sanyinak a lehetőséget, hogy vezethettem a Mantát.

Vasconának a sátorozást.

Jövőre veletek ugyanitt!

Link to comment
Megosztás:

Na gond nélkül megérkeztünk mi is...Végigkísértünk egy A8 4.2 -t a pályán, úgyhogy elég gyorsan hazaértünk... :wub:

Remélem nem volt trafi... :P én legalább is nem láttam... :P

Booooooginak és Tominak nagyon szépen köszönöm a polót, nagyon örültem neki, és igyekeztem rá is szolgálni a címre... :lol:

A szervezőknek a szervezést, szerintem jól sikerült, legalább is mi nagyon jól éreztük magunkat...

Demonak a segítséget..., Dininek a cumót...,Dettiknek meg a Coupenak, hogy elviselték a horkolásom...:-) Viktroéknak a folyadék folyamatos biztosítását... Blitz családját én is kiemelném...köszönet érte..., viszont sajnálom, hogy Coupe és Tom ennyit dolgozott, és nem lett jobban elosztva a sok tennivaló...:-(

Hiányoltam a megnyitót...bár az eredményhírdetés elejérőll meg én csúsztam le... B) De összességében nagyon jól sikerült... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.