Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nemááááááááá h nem lesz kipuffhangnyomás. Kivéve, ha a szombat délutáni az azt is takarja.

Valaki?? Lesz, vagy nem???? :unsure: :) :D :lol:

Az lesz a program, amit látsz a BW honlapon.

Ha valami mást is szeretnél, akkor itt a lehetőség, szervezd meg. Pénzt nem tudunk adni rá.

Link to comment
Megosztás:

Nemááááááááá h nem lesz kipuffhangnyomás. Kivéve, ha a szombat délutáni az azt is takarja.

Valaki?? Lesz, vagy nem???? :unsure: :) :D :lol:

Nem lesz hangnyomásmérés sem. Az okok több tényezőből állnak.

A weboldalon a program elég friss, csak pár gyerek program kerül majd még fel.

Link to comment
Megosztás:

közkinccsé tennéd, hogy mik az okok? tanuljunk belőle! (ha egyáltalán lehet)

Egyszerű, sok ígéret alapján felépül egy terv amit utána változik. Ennek több összetevője van mindig.

Egy tényező például, csak fizetős verzióban jöttek volna. Mivel minden sátorhely után fizetnünk kell (amit senki nem állt volna helyetünk) és a jelentkezők csak pénzért mértek volna. Nem szeretünk volna fizetni és kedvet elvenni senkitől. Inkább a szlalomverseny költségeire tettük félre. De ez csak a főérv volt...

Nem szeretnék itt ilyesmivel foglalkozni (programok, hasonlók elmaradása), mert most nem erre összpontosítunk, illetve nem is látom értelmét. A tali után lesz egy összegzés mint tavaly.

Annyit tanultunk belőle, hogy program tervezetett nem hozunk ilyen hamar nyilvánosságra.

Link to comment
Megosztás:

Az lesz a program, amit látsz a BW honlapon.

Ha valami mást is szeretnél, akkor itt a lehetőség, szervezd meg. Pénzt nem tudunk adni rá.

Igen. Pont azért kérdeztem, h lesz-e kipuff hangnyomás is, mert amikor néztem akkor szombat délutánra még ki volt írva, a hangnyomás mérés.

Most már oda sincs. Szóval most már nem kérdezném.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem érdemes lenne megpróbálni szerezni egy olyan készüléket. Jópofa. :) Ha valaki mozog hifis körökben, akkor megpróbálhatna kölcsönkérni egyet, ezzel is segítve a szervezőket. Szerintem biztos jól esne nekik. :unsure:

Rajta vagyok/voltam a témán...

Mint már említettem a Duett Kft. lejön(ne) kiállítani, viszont a góré épp most ment el nyaralni, így csak később tudunk egyeztetni.

Hiteles műszere a HUMMA bíróknak van - megígérte, hogy felveszi velük a kapcsolatot, el tudják-e vállalni valahogy fusiba...

de a jelenlegi programterv szerint ez az "igény" ugrott...

Link to comment
Megosztás:

Rajta vagyok/voltam a témán...

Mint már említettem a Duett Kft. lejön(ne) kiállítani, viszont a góré épp most ment el nyaralni, így csak később tudunk egyeztetni.

Hiteles műszere a HUMMA bíróknak van - megígérte, hogy felveszi velük a kapcsolatot, el tudják-e vállalni valahogy fusiba...

de a jelenlegi programterv szerint ez az "igény" ugrott...

lárifári.... :) :D :lol:

nehogy ezt is úgy szervezd, mint a Kadett Cabrió elszállítását :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Rajta vagyok/voltam a témán...

Mint már említettem a Duett Kft. lejön(ne) kiállítani, viszont a góré épp most ment el nyaralni, így csak később tudunk egyeztetni.

Hiteles műszere a HUMMA bíróknak van - megígérte, hogy felveszi velük a kapcsolatot, el tudják-e vállalni valahogy fusiba...

de a jelenlegi programterv szerint ez az "igény" ugrott...

"Mivel minden sátorhely után fizetnünk kell (amit senki nem állt volna helyetünk) és a jelentkezők csak pénzért mértek volna. Nem szeretünk volna fizetni és kedvet elvenni senkitől." (idézem magam)

Minden segítséget köszönünk, de a költségvetés határai megszabotak.

Amennyiben nem kérnek semiért pénzt és kifizetik a sátorhelyet (amit négyzetméterárban kell számolni) jöhetnek. Tudomásom szerint a te általad felvetet cég sem így jönne.

-----------------------------------------------------------------------------------

Sokan kérték rakjam be ide ez egyszerű szórólapunkat. Letölthető: -KLIKK-

Link to comment
Megosztás:

Számomra a legjobb rész az éjszakába nyúló beszélgetések meg pizzázások voltak - sok embert ismertem meg személyesen, akivel csak a fórumon beszélgettünk. remélem, idén fürödni is lehet, mert tavaly csak a bátrabbak csobbantak - de élmény volt a szép kilátású parton ücsörögni is.

Mi akkor is mennénk, ha nem lenne semmilyen program. Persze tudom, hogy kellenek :unsure:

a Ganxtáról tavaly pont lemaradtunk....

Link to comment
Megosztás:

Én viszont ma kezdek az új munkahelyen (éjszakás műszak, jaj de jó :unsure: ), így nem vagyok benne biztos, hogy jó pont lenne 2 nap szabival indítanom az első hónapban. Legrosszabb esetben éjszakás leszek pénteken, akkor csak szombaton megyünk. Még semmi sem biztos.

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük a nagyszámú regisztrációt! Jó érzés így neki menni a második rendezvénynek. Itt hívnám fel két dologra a figyelmet:

1. A faházak jól fogynak:)) (tessék iparkodni aki még nem regisztrált)

2. Egy faház 4 fős. Kérem akik 2 vagy 1 személyként jelentkezet azok rendeződjenek bandákba mint tavaly.

Link to comment
Megosztás:

Regisztrációkról el tudunk érni vmi listát?

Szerintem lehet, hogy így könnyebb lenne, mint végig kérdezni x embert, hogy ki-milyen szállásban gondolkozik, és kivel...

Klikk

Megszerkesztettük a moziműsort.

Csütörtök

kb20 óra Ámbár tanár úr

kb22 óra 6:3

Péntek

kb20 óra Le a fejjel

kb22 óra Tibor vagyok, de hódítani akarok

Szombat

kb21 óra Zimmer Feri

kb23 óra Csak szex és más semmi

nem feltétlenül kezdünk pontosan, az egyéb programok befejezéséhez igazodik majd a filmek kezdése.

Ne kell megijedni nem lesz gagyi. Akit érdekel, jelenleg a Sziget fesztiválon müködik ez a "kertmozi".

Link to comment
Megosztás:

Ezek az adatok a szállásfoglalást visszaigazoló mailban voltak:

Szállás típusa: Faház

Éjszakák száma: 3

Személyek száma: 2

Klubtagság: MOTE

Autó típusa: Calibra

Megjegyzés:

-----------------------------------------------

Szállás költésége: 25.800 Ft

Lehet benéztem valamit, de nekem az utolsó sor nem egyértelmű. Ha a faház 3300/fő/éj MOTE klubtagok részére, akkor hol rontottam el a számolást, ha nekem az összesen 6 vendégéjszakára 6x3300=19800Ft jött ki?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.