Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

Vszinü mi is (kori 2fő+ babu 2fő) mennénk, de csak szombaton, mert az asszonyok már nem bírják a több napos megpróbáltatásokat. Hogy mivel jövünk, még időfüggő, mert ha nem lesz gatyarohasztó meleg akkor két Rekord lesz az utitársunk. Amúgy örülök Commodore, hogy mégis jöttök, és lesz egy nagytestvére a sorban a kék sárkányunknak.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nekem sajna picinyke agyam miatt még nem világos h sátor esetén kell-e jelentkezni????

Nem muszáj, ha nem vagy biztos, mikor érsz oda, én is csak beesek majd valamikor :unsure:

Ez a fenti lista csak a faházakra vonatkozik.

Most úgy néz ki, talán már péntek délután tudok menni.

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj, ha nem vagy biztos, mikor érsz oda, én is csak beesek majd valamikor :)

Ez a fenti lista csak a faházakra vonatkozik.

Most úgy néz ki, talán már péntek délután tudok menni.

Én jelentkeztem sátorral is csüt-vasárnapig,de még nem kaptam visszajelzést mennyit is kell utalnom! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Vszinü mi is (kori 2fő+ babu 2fő) mennénk, de csak szombaton, mert az asszonyok már nem bírják a több napos megpróbáltatásokat. Hogy mivel jövünk, még időfüggő, mert ha nem lesz gatyarohasztó meleg akkor két Rekord lesz az utitársunk. Amúgy örülök Commodore, hogy mégis jöttök, és lesz egy nagytestvére a sorban a kék sárkányunknak.

éljen :) mi nem is találkoztunk még :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma le kellett vinnem Szemesre a vetítőket. Nem semmi darabok, a kettő együtt majdnem 2 tonna.

Kijelöltük a helyet, ahol a vetítés lesz. Először arra gondoltam hogy majd a teniszpálya kerítésére fogjuk kifeszíteni a vásznat, de idén egy "vállalkozó" kibérelte a pályákat, és az első kérdése az volt, hogy mennyit fizetünk neki, ha megengedi, hogy éjjel bemenjünk a pályára. Hát semennyit :unsure: .

Egy kis változás a tavalyihoz képest, hogy a kempingbe csak a Budapest felőli kapun lehet behajtani, tehát a körforgalom utáni első kihajtón kell jobbra fordulni !

Délután elmentem a Gyurcsó Lajoshoz - ő az a bizonyos mozgáskorlátozott úr, aki miatt a tv-ben voltunk az Attilával -, és megbeszéltük, hogy 8-10 társával együtt ők is lejönnek szombatra.

Link to comment
Megosztás:

Ma le kellett vinnem Szemesre a vetítőket. Nem semmi darabok, a kettő együtt majdnem 2 tonna.

Kijelöltük a helyet, ahol a vetítés lesz. Először arra gondoltam hogy majd a teniszpálya kerítésére fogjuk kifeszíteni a vásznat, de idén egy "vállalkozó" kibérelte a pályákat, és az első kérdése az volt, hogy mennyit fizetünk neki, ha megengedi, hogy éjjel bemenjünk a pályára. Hát semennyit :unsure: .

Na ez a nem semmi... Lehet jővőre helyszínt fogunk váltani, mert lassan itt már a levegő vételért is fizetnünk kell.

Egy kis változás a tavalyihoz képest, hogy a kempingbe csak a Budapest felőli kapun lehet behajtani, tehát a körforgalom utáni első kihajtón kell jobbra fordulni !

Igen, tessék ezt észben tartani:)

Délután elmentem a Gyurcsó Lajoshoz - ő az a bizonyos mozgáskorlátozott úr, aki miatt a tv-ben voltunk az Attilával -, és megbeszéltük, hogy 8-10 társával együtt ők is lejönnek szombatra.

A részleteket majd megbeszéljük.

Link to comment
Megosztás:

Leírom mert élmény volt.

Tegnap feleségem szülőfalujában voltunk falunapokon.

Amikor opelt láttam adtam a gazdinak egy szórólapot.

Az egyik srác furcsán nézett, de elvette. Elindult, majd 20 méter után kiüvöltött a kocsiból: OTT LESZÜNK!

Végén a fiam szólt már, hogy ott is egy opel meg amott is, és vitte nekik a szórólapot. Nagyon aktív volt egész délután.

Link to comment
Megosztás:

Én jelentkeztem sátorral is csüt-vasárnapig,de még nem kaptam visszajelzést mennyit is kell utalnom! :)

Tessék már türelmesebbnek lenni. :unsure:

hát ez az h nem tom hova mennyit kell utalni még a a bankszámlám sem aktív, nem elég ott fizetni?????

Nem kell ésőt, ha nem sikerül ON-LINE jelentkezned a helyszínen senki nem fog elzavarni.

Link to comment
Megosztás:

Mi kecskemétiek beszéltünk már a főzésről, de lebeszéltük magunkat mert állítólag nem lehet tüzet gyújtani.

Ha még is lehet akkor szeretnénk, és abból jutna sokaknak :unsure:

Johnny beválalja most beszéltem vele, mert szabin van.

Én meg jól tudok tüzet rakni :) Vinnénk tárcsát meg palackot és grilleznénk is!

Link to comment
Megosztás:

Mi kecskemétiek beszéltünk már a főzésről, de lebeszéltük magunkat mert állítólag nem lehet tüzet gyújtani.

Ha még is lehet akkor szeretnénk, és abból jutna sokaknak :unsure:

Johnny beválalja most beszéltem vele, mert szabin van.

Én meg jól tudok tüzet rakni :) Vinnénk tárcsát meg palackot és grilleznénk is!

Ezen még egyeztetünk. Írni fogok amint tudok érdemben a tűzgyújtásról nyilatkozni.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem a kemping vezetőjével, és azt mondta, hogy van egy hely a területen, ahol lehet nyílt lángon főzni, ######enes sütőt pedig bárhol fel lehet állítani ( mondjuk az ésszerűség határain belül :unsure: ) .

A terület méretétől függöen fogjuk engedélyezni akkor bográcsos főzést.

Eddig Blitz és a MOped91 szeretne bográcsozni, illetve a kecsóiak.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezem mégegyszer biztos majd lehurrogtok :P , hogy aki sátorral jön és még nem udja melyik napokra esik be annak kell előrejelentkezni? Havarom jönne úgynézki de nem tudja mikor pontosan és hány napra.

Ui: az utalást ami a mi sarunk azt csak 25.-én vagyis holnap toom utalni, remélem nem baj, ha baj akkor is csak akkor tudom sajna, bezárt előttem a bank :wub:

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezem mégegyszer biztos majd lehurrogtok :P , hogy aki sátorral jön és még nem udja melyik napokra esik be annak kell előrejelentkezni? Havarom jönne úgynézki de nem tudja mikor pontosan és hány napra.

Ui: az utalást ami a mi sarunk azt csak 25.-én vagyis holnap toom utalni, remélem nem baj, ha baj akkor is csak akkor tudom sajna, bezárt előttem a bank :wub:

Jelentkezni érdemes ,de már csak ma lehet.. Fizetni nem kell, lehet a helyszínen is. Picit ugyan lehet nekünk ezzel is segíteni. Holnap lezárom az ON-LINE jelentekzést.

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

Én jelentkeztem sátorral is csüt-vasárnapig,de még nem kaptam visszajelzést mennyit is kell utalnom! :wub:

3900-at,én is annyira jelentkeztem,és én is sátorral :P

Azt szeretném kérdezni, hogy volna-e egy önként jelentkező, aki szombaton vállalná egy bográcsgulyás vagy pörkölt elkészítését a mozgássérültek részére ? Az alapanyagot biztosítjuk.

Tas biztosan megcsinálja! Tavaly manta talin kinyaltuk még a bográcsot is! :P

Én azóta többször is ettem az ő bográcsából,és sosem csalódtam!

Ha nem ő csinálja nem is lesz jó! B)

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Szervezők!

Nem tudom ki töltötte ki a regisztrációt Kadettklubból és ki nem, de az alábbi tagjainkról tudok hogy jönnek:

MOTE tagok:

Racce (cs,p,sz,v) és segitőnek jelentkezik

Raccené

Rattesid Diny (p,sz,v)

SárgaGSi Zoli (p,sz.v)

Kojakarettenetes (cs,p,sz,v)

Joó Péter (p,sz,v)

Albert (csak délutánonként tud jönni)

nem MOTE tagok:

Pehi Csabi /KCC-973/ (sz,v)

Pehiné, Vanda

Opelosfater /CYB-128/ (sz,v)

B.I.G. /BLD-052/ (sz,v)

B.I.G.né

Karesz /EMT-215/ (p,sz)

És van két bizonytalan ember:

Atis + né /GKW-562/

Davey, aki ma Lurdynál mondta hogy szeretne jönni, sajna az ő rendszámát nem tudom.

Azt gondoltam hogy nagyobb lesz a lelkesedés a rendezvény iránt, de sajnos a Kadettosok - főleg vidéken - egész egyszerűen szörnyű anyagi körülmények között vannak, akinek családja van, annak gyakorlatilag nincs pénze 50 km-nél messzebb utazni, hiába dolgozik napi 8 órát. Elég sokan vannak akik sajnálják hogy otthon kell ülniük és remélik jövőre össze tudják szedni a pénzt a talira.

Magyarország, 2006.08.25.

Link to comment
Megosztás:

Re!

Részvételi díjat sajnos nem tudtam utalni - most még reménykedem, hogy jövő héten lesz fizu :wub:

Viszont szeretnék kérni egy kontaktot és elérhetőséget, amit kiállítóknak ki lehet adni...

(Dark szabadságon van, nem tudom kit lehet zaklatni ilyenekkel most...)

köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.