Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

Tartom akkor is,amit mondtam,szerintem randa! :lol:

Ez úgy kezdődött hogy vettem az ebay-n egy supersprint középrészt.60mm-es volt és olyan azonosítószám volt rajta hogy amikor felhívtam a képviseletet nem tudtak róla semmit.Aztán írtak a gyárba hogy ki fia borja.Ők azt felelték hogy a 90-es évek elején a Powersprint rendelésére lett gyártva 50db kipufogó c20xe kislökhárítós astrákra és van még 2db hátsódob ehez a középrészhez.Vettem 1et.Úgyhogy nagyon nem tudtam variálni ezzel kapcsolatban ez volt és kész! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez úgy kezdődött hogy vettem az ebay-n egy supersprint középrészt.60mm-es volt és olyan azonosítószám volt rajta hogy amikor felhívtam a képviseletet nem tudtak róla semmit.Aztán írtak a gyárba hogy ki fia borja.Ők azt felelték hogy a 90-es évek elején a Powersprint rendelésére lett gyártva 50db kipufogó c20xe kislökhárítós astrákra és van még 2db hátsódob ehez a középrészhez.Vettem 1et.Úgyhogy nagyon nem tudtam variálni ezzel kapcsolatban ez volt és kész! :huh:

Eszem ágában sem volt bántani téged,nem kell magyarázkodnod emiatt!

Ha neked tetszik sz@rd le ki-mit mond.

Link to comment
Megosztás:

Miből gondolod?Tudomásom szerint a Rieger továbbra sem gyárt toldatot.

Én is úgy tudom ahogy a Demo.

Ezen szerintem látszódik hogy toldat, ott a nagy rés a lökös és e között.

Nekem nem jönnek be a toldatok se az első, se a hátsó GSi lökhárítókon. Az úgy már túl sok.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem se lehet eredeti reiger toldatot venni :lol:

Most miért nem hiszitek el???

Ott a Rieger katalogus...elöbb linkeltem...és a 118 EUR az a lökhárító alá felillesztett toldat... CSak Pdf fájlban van a motyó...de gondolom megtaláljátok...szép piros GSI van a képen... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most miért nem hiszitek el???

Ott a Rieger katalogus...elöbb linkeltem...és a 118 EUR az a lökhárító alá felillesztett toldat... CSak Pdf fájlban van a motyó...de gondolom megtaláljátok...szép piros GSI van a képen... :lol:

Azért mert az nem a toldat,hanem az alatta levő lap amit koptatónak hívnak..... :huh: :D :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Most miért nem hiszitek el???

Ott a Rieger katalogus...elöbb linkeltem...és a 118 EUR az a lökhárító alá felillesztett toldat... CSak Pdf fájlban van a motyó...de gondolom megtaláljátok...szép piros GSI van a képen... :huh:

A piroson Rieger lökös van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.