Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát tényleg nem sokat emelkedtek az árak tavasz óta...

Gyönyörű spoiler és belső tér, húszezer ccm-es motor: GSI

Azután jön az ezerkettes GSI: GSI 1.2

"Papírjai _sokáig_ jók": GSI

elég elkeserítő a felhozatal...

egyébként akartam kérdezni hogy a szentendrei út mellett az egyik lakótelepen -fogalmam sincs melyik utca. majdnem Uhuhhuhu-val szemben ki lakik ? hétfőn hajnalban láttam ott parkolni egy fekete gsi-t opelclubbos kerettel és Gsiclubhungary matricákkal....talán Lacee ?

Link to comment
Megosztás:

ööö nájn nájn ich zuglói kutya vagyok meg setét kék nem fekete :( bár ezt én is mindig összekeverem :P

Sonique meg Albert fekete(szerű) de ha minden igaz egyikük sem budai, Mélykék Steve lakik a St.Andrew úton kifele vagy a Bécsi út ezt szintén mindig összekeverem :cry: de Píííísta meg nem GSI szal akkó én má nemtom mivan :D

Link to comment
Megosztás:

ööö nájn nájn ich zuglói kutya vagyok meg setét kék nem fekete :( bár ezt én is mindig összekeverem :P

Sonique meg Albert fekete(szerű) de ha minden igaz egyikük sem budai, Mélykék Steve lakik a St.Andrew úton kifele vagy a Bécsi út ezt szintén mindig összekeverem :cry: de Píííísta meg nem GSI szal akkó én má nemtom mivan :D

Písta és Sonique kilőve ;)

Link to comment
Megosztás:

találkoztam egy gsi-s sráccal a minap és mondta hogy MANZEL(vagymifene) tuningos a verdája és állítólag gyárilag jött így ki... nagy tengellyel,plusz pacikkal ... csodálkoztam ... van e ilyen...

jah igen tegnap jött bíróságról papírom ami többekközt azt írja hogy 140.000 Ft -nál jár eddig az orvosi,műszaki szakértő meg amugy a vizsgálódás díjja ... ez természetesen engem terhel ...

Link to comment
Megosztás:

Köszike :(

Nem még csak az sem ment el... pedig nem ártana... 2 srác is jelentkezett a múlt héten az egyikkel abban maradtunk hogy 7végén szeretné mégegyszer megnézni nappal is ... egyelőre semmi konkrét... pedig tetszett neki ...

pont most számolgattam hogy lassan el kell gondolkoznom komolyabban ezen a forgalomból való kivonatáson ...

Ez nem a te éved.....sajnállak Laci :P

Egyébként a kocsi elment? Nemrég írtad, hogy ment valaki megnézni....

Link to comment
Megosztás:

Van ügyvédem... elég jó híre van... és hasonló esetekre szakosodott többynire... egy első osztályú ügyvédet sosem tudnék kifizetni de a mostani sem épp olcsó ...

Ööö ha nem ragaszkodsz a jogtiszta focihoz akkor tudok segíteni :(

Laci!

Azon még nem gondolkoztál, hogy valami jó üdvégyet fogadj??? Azok még az anyagyilkosokat is megmentik a büntitől...

Ja azért 06, mert ez csak 6 ropi volt...a 08 valami 14..annyit meg nem játszok úgy sem...

Link to comment
Megosztás:

találkoztam egy gsi-s sráccal a minap és mondta hogy MANZEL(vagymifene) tuningos a verdája és állítólag gyárilag jött így ki... nagy tengellyel,plusz pacikkal ... csodálkoztam ... van e ilyen...

jah igen tegnap jött bíróságról papírom ami többekközt azt írja hogy 140.000 Ft -nál jár eddig az orvosi,műszaki szakértő meg amugy a vizsgálódás díjja ... ez természetesen engem terhel ...

nem ez az autó volt? http://kepfeltoltes.hu/071122/710788_1_www...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Van ügyvédem... elég jó híre van... és hasonló esetekre szakosodott többynire... egy első osztályú ügyvédet sosem tudnék kifizetni de a mostani sem épp olcsó ...

Ööö ha nem ragaszkodsz a jogtiszta focihoz akkor tudok segíteni :P

Hát nem igazán hiszem el, hogy egy ilyen pert mint a tied el lehet vesziíteni...mármint a te oldaladról...

...bár nem vagyok ügyvéd...de én biztos kicsontoznám a figurát...

Hú tényleg...most jut eszembe, hogy megvan valahol...csak nem készítettem róla biztonsági másolatot... :( ...szal jöhet...

Meg ha van valakinek valami egyszerübb mászkálós, nem lövoldözős, akkor azt meg a Detti nevében köszi... :cry:

Link to comment
Megosztás:

Hú tényleg...most jut eszembe, hogy megvan valahol...csak nem készítettem róla biztonsági másolatot... :( ...szal jöhet...

Meg ha van valakinek valami egyszerübb mászkálós, nem lövoldözős, akkor azt meg a Detti nevében köszi... :cry:

Hát ha átjössz válogathatsz, de ne most me nem vagyok otthon. :P

Link to comment
Megosztás:

egyébként akartam kérdezni hogy a szentendrei út mellett az egyik lakótelepen -fogalmam sincs melyik utca. majdnem Uhuhhuhu-val szemben ki lakik ? hétfőn hajnalban láttam ott parkolni egy fekete gsi-t opelclubbos kerettel és Gsiclubhungary matricákkal....talán Lacee ?

Igazából már ott lakom, enyémet láttad.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.