Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt mondd már meg honnan tudod ilyen 100% bizonyososságal ?

Nem azt mondta, hogy értékcsökkentő, de hogy magában nem értéknövelő, az biztos. És elsőre a rendőrből lett ügyvéd azt az érzetet kelti, hogy az egyenruhában rájött, hogy észt osztani ő is tud, miért ne kapjon teljesítménybért érte?

Link to comment
Megosztás:

Ez nem jogos... szerintem az ügyvéded etet, nem igaz hogy ezt nem bírja megfellebbezni?! :(

Legrosszabb esetben is az a helyzet, hogy te is hibás vagy, meg ő is (ő ráadásul jobban, ha azt nézzük...)!

Ha ő perel 50 millióra, akkor neked is ezt kell tenned vele! Ugyanannyi jogod van hozzá szerintem!

Ez a gyerek megérdemelne mégegy kéz- és lábtörést!

jogos ha az ítélet jogerős ilyenkor a vesztes felet terheli a szakértői meg egyéb költségek.

elég abszurd azért ez a helyzet, namegy az ügyvéd eddigi "teljesítménye"

Link to comment
Megosztás:

igaz rossz fényt vet ez igy hallás alapján itthon egy emberre h volt rendőr...de mégis azt mondom nem az a tipikus volt korrupt közúti rendőr akiről beszélünk, ez egy egyenes korrekt szigorú pasas.bár ettől még könnyen lehet hogy nem a legjobb ügyvéd

Amúgy ott van elásva a kutya hogy a rendőrség elismerte már hogy Ő véd hivatalosan engem, aztán az ügyészség majd most a bíróság már úgy írta nekem a vádiratot hogy ha kell kirendelnek mellém ügyvédet vagy fogadhatok magamnak, pedig az ügyvédi megbízásomat már lassan egy éve aláírtam és mint írtam a rendőrségi kihallgatáson az ügyésznő látta is beszélt is az ügyvédemmel.

A "sértett" meg ugye a volt munkahelyemet perli most polgári úton 50 -re Engem valószínű majd csak az ügy lezárta után kezd el külön perelni...

Inditványoztuk még nyáron hogy hiányzik a bűnösségem mert: a sértett talán nem szenvedett volna fele ennyi sérülést sem ha rajta van a sisak rendesen és ha mondjuk nem közlekedik egyántalán tilosban... erre hozta ki a "szakértő" a véleményét hogy 25-35 km/h val jött csak a motoros és a sisak talán nem volt rendesen a fején...

Link to comment
Megosztás:

Inditványoztuk még nyáron hogy hiányzik a bűnösségem mert: a sértett talán nem szenvedett volna fele ennyi sérülést sem ha rajta van a sisak rendesen és ha mondjuk nem közlekedik egyántalán tilosban... erre hozta ki a "szakértő" a véleményét hogy 25-35 km/h val jött csak a motoros és a sisak talán nem volt rendesen a fején...

De ez azért sántít, mert az egész követelésének az alapját ássa alá az, hogy szabálytalanul, tilosban

közlekedett, ha nem ment volna ott, nem is lett volna baleset... ha rólam lenne szó, nem fogadnék el

egy fillér kártérítési igényt sem részéről, inkább mennék felsőfokra, vagy európai bíróságra. Ott már

biztos kiröhögnék ilyen igénnyel. Addig meg nem érvényesítheti úgysem az igényét, még ha valamelyik

csökött bíró meg is ítéli neki.

Link to comment
Megosztás:

Péntek van ... képek? a többség látta már a sast de azé' muti!

őőőő... sorry :(

ma is addig szereltem, amíg teljesen rám nem sötétedett.

úgyhogy majd holnap készítek képeket, akkor úgyis nálam

lesz a gép, és vasárnap este felteszem, mert akkor jövök

vissza vidékről.

Valaki csinált a lurdynál képet amúgy... hátha ő felteszi :P

Link to comment
Megosztás:

Hát a mai állásinterjú kicsit jobb kedvre derített nem is a miatt hogy van e esélyem vagy sem hanem végre nem egy himi humi cégnél jártam hanem rendes profi interjú volt.

Jah meg a Fifában megnyertem a bajnokságot szóval szinte mintha szülinapom lenne olyan jó kedvem van :(

De majd Anti elveszi a jókedvem a szokásos tehénkedésével amit általában a lábamon visz végig meccseken.(és az a pláne ebben hogy mindegy hogy velem van vagy ellenem)

Látom jobban vagy :P
Link to comment
Megosztás:

Valaki csinált a lurdynál képet amúgy... hátha ő felteszi :cry:

Jaja... csak gyorsba kattintottam 4et.. semmi extra.. de azért bélinkelem..

Omega 1

Omega 2

Omega 3

Omega 4

Csak link, mert hagytam full felbontásban,és nem tom hogy viselné a fórum..(1.5 megás képek,sietek aludni, nem méretezgettem stb..meg hátha valaki nagyítgatni akar :( :P )

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok...tegnap módomban ált ülni egy c20xe Mantában...beszarás...be sem merek gondolni, hogy mi lesz ebből a c kadett dologból...de félek...

a Manta 1050kg, benne ültem én 86kg-val, meg Pali 115-tel (ő vezetett) gyári moci, sperr...3-ben 140-nél úgy ment keresztben az autó, mint a kisangyal...

Úgy szálltunk ki, hogy remegett kezünk lábunk...nagyon nagy feeling...ezek után azt mondom, hogy utcára biztos nem...az meghalós lenne...

Kiszálltunk, rámnéztek és kérdezték, hogy na milyen volt??? -Hát mondom most kicsit para van... :cry: A turbós sem volt nudli ami az adrenalint illeti, de ez valami überbrutálállat... :P ;) :(

Aztán jött az agyalás, hogy mi lesz itt...kb 30 pacival több, és az 1050kg helyett 700-750, na meg egy 115kg-s Palival is kevesebb...ergó 400kg-val könnyebben...hát elképzelésem sincs... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, hogy Coupe-nak sötétítve van. (de lehet tévedek)

Akkor nem eléggé :(

Gabi omegája meg, hát így első blikkre érdekes. Látszik, hogy még nincs 100%-on.

Tetőléc nem volt az omegán Gabi? vagy csak nekem hiányzik róla?

Jópár műanyag elem hiányzik még róla (oldaldíszléc, hátsó lökősből a betét, tetőléc?), gondolom még folyamatban van.

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok...tegnap módomban ált ülni egy c20xe Mantában...beszarás...be sem merek gondolni, hogy mi lesz ebből a c kadett dologból...de félek...

a Manta 1050kg, benne ültem én 86kg-val, meg Pali 115-tel (ő vezetett) gyári moci, sperr...3-ben 140-nél úgy ment keresztben az autó, mint a kisangyal...

Úgy szálltunk ki, hogy remegett kezünk lábunk...nagyon nagy feeling...ezek után azt mondom, hogy utcára biztos nem...az meghalós lenne...

Kiszálltunk, rámnéztek és kérdezték, hogy na milyen volt??? -Hát mondom most kicsit para van... :cry: A turbós sem volt nudli ami az adrenalint illeti, de ez valami überbrutálállat... :P :P :(

Aztán jött az agyalás, hogy mi lesz itt...kb 30 pacival több, és az 1050kg helyett 700-750, na meg egy 115kg-s Palival is kevesebb...ergó 400kg-val könnyebben...hát elképzelésem sincs... :P :P

ó nem kell megijedni, mielőtt nyomsz egy kövér fröcsit, átgondolod mivel eteted be Szt. Pétert, oszt visszaküld tücsök alakjában... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

ma reggel volt alkalmam ygalogszerrel megfigyelni Rend éber őreinek a atrafipaxxal való jáccadozását......

szerencsétlen szakadt calibrás srácot meg festékes létrás 20 éves lanceros emberkét úgy szedték ki a forgalomból h majdnem meg állították az egész pesti utat csak h jól lemeszeljék, de bezzeg a 3-as bmw-t meg kb 2-3 éves eclipset' véletlenül pont nem vették észre, 7-es bmw-ől meg audikról nem is beszélve......

Anti csak úgy mint a tubósnál, javasolnám itt is az 1eft/kör díj bevételét, persze nem a Lurdy parkolóban :( :P :cry:

de ha lesz hó azé látjuk majd, ott hátha megcsúszik egy csöppt?????? :D ;) :P

(jah elvileg vasárnap beindul a "tejeskávé"már ha érdekel vkit)

Link to comment
Megosztás:

Ha már beszólok a Gabinak, akkor coupe-t sem kímélem :D :P

Esetleg egy sötétített irányjelző? :(

Sötét az csak nem mindegy honnan nézed......Mert nem a foncsor fekete hanem a búra.Vagyis az se de feketének tűnik :P :cry: ;)

tel9.jpg

Ennél létezik sötetebb is,de az nekem már nem tetszik,mivel sötétebb mint a lámpa.

Link to comment
Megosztás:

Hát srácok...tegnap módomban ált ülni egy c20xe Mantában...beszarás...be sem merek gondolni, hogy mi lesz ebből a c kadett dologból...de félek...

a Manta 1050kg, benne ültem én 86kg-val, meg Pali 115-tel (ő vezetett) gyári moci, sperr...3-ben 140-nél úgy ment keresztben az autó, mint a kisangyal...

Úgy szálltunk ki, hogy remegett kezünk lábunk...nagyon nagy feeling...ezek után azt mondom, hogy utcára biztos nem...az meghalós lenne...

Kiszálltunk, rámnéztek és kérdezték, hogy na milyen volt??? -Hát mondom most kicsit para van... :cry: A turbós sem volt nudli ami az adrenalint illeti, de ez valami überbrutálállat... :P ;) :(

Aztán jött az agyalás, hogy mi lesz itt...kb 30 pacival több, és az 1050kg helyett 700-750, na meg egy 115kg-s Palival is kevesebb...ergó 400kg-val könnyebben...hát elképzelésem sincs... :D :P

izgalmas lesz...azért majd csak ésszel :P

István ! neked a fekete gyengébben világít ?

mert nekem elvileg a senator lámpája fekete - nem tudom gányolt-e vagy vmi extra cucc- de nem sokat látok vele...gondoltam h kicserélem gyárira de az nem olyan szép :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.