Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nekem is update a hónapban.... olajcsere, légszűrő,pollen szürő, hidrotőkecsere (new) , komplett alső felső tömítésgari csere mert pöppet szivárog (pl karternél), olajnyomásgomba csere, és termosztát csere is! asszem így már amiot gondolok meglessz az autón :P (asszem) :lol: Aztán petyától elhozoma téliguma garit, AZEV legumiz festő... Aztán egy kis kasztnimeló + alvázvédelem átnézem a szilenteket bár nemkotyog nemlötyög de azé mégis! Még idén ennyi a terv :lol:

most vagy nem mész már idén dolgozni, vagy annyit dolgozol hogy annyi mindent kicserélsz.....

Kadettban fele nincs is :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Azt ne hidd hogy mással,ez nem így van.Ennyi pénzért se vectra se G astra nem lesz jó.Mindegyikkel csak a gond lesz.A jó autók,vagy elkelnek hamar vagy sokkal drágábbak mint a többi......ez csak szerény véleményem :lol:

Hogy lásd,ma Én is szereltem egész délután,mert szar volt az alapjáratom...A fojtószelepház takarítás nem oldotta meg a problémát,így le kellett venni az alapjárati motort......Bassza meg az opel hogy oda rakta,nem értem miért kellett olyan eldugott helyre rakni,mikor a c18xe nél sikerült a fojtószelepház mellé tenni.Kb 5 perc lenne a csere,így meg egy nagy sz@pás az egész.....3tól este fél7ig ezt csináltam,nem volt mókás :P Lanti nélkül nem sikerült volna :P :lol:

Hát ez ismerős. Én tegnap estem át ezen a dolgon. A V2000 is kicsit szabálytalanul pörgöt, az a kis gumicsó volt elszakadva mert előző tulaja a vízcső fölé tette vissza és elég ferdén állt, míg meg nem unta és kilyukadt. Falsot szívott, ezért hidegen le-föl járt az alapjárat, vagy leállt. Aknáról orvosoltam, úgy fértem hozzá a visszarakásnál. Föntről egyedül sehogysem ment volna. Alulról sem egyszerű, de kis türelemmel meg egy pajszerrel ment simán :) tényleg kib...tt szar helyre tették :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát volt már ilyen is...de pikk pakk elment...anno Moréknál volt ilyesmi business...de eddig ez volt a legolcsóbb amit hallottam...a 150 váltó nélkül sokkal általánosabb...de persze xe-t is lehet venni 40ért... :lol: :lol:

én asszem 650 euroért adtam anno Tasnak, árfolyamot nem tudok, kb 160 ezer volt váltóval. Én ennyiért hoztam anno magamnak, tason meg nem akartam keresni, ő nagyon is tisztában van az árakkal :)

Link to comment
Megosztás:

BKV-val jöttem haza melóból ma.

...de kocsival mentem be.

kis fejszámolással kiderül hogy nem indult be mikor indultam volna haza...

és ne adjam el??? 2 éve csak szivat!!!

Egyszerűen nem értem.... :lol:

Nem gondoltad még meg magad, hogy lehozd pár napra?

Ennyit nem lehet szívni egy C20XE-vel!

A Tigra se indult, amikor lehoztam, max fél óra molyolás után megtaláltam a hibát és azóta hibátlan...

Link to comment
Megosztás:

Azt ne hidd hogy mással,ez nem így van.Ennyi pénzért se vectra se G astra nem lesz jó.Mindegyikkel csak a gond lesz.A jó autók,vagy elkelnek hamar vagy sokkal drágábbak mint a többi......ez csak szerény véleményem :o

Hogy lásd,ma Én is szereltem egész délután,mert szar volt az alapjáratom...A fojtószelepház takarítás nem oldotta meg a problémát,így le kellett venni az alapjárati motort......Bassza meg az opel hogy oda rakta,nem értem miért kellett olyan eldugott helyre rakni,mikor a c18xe nél sikerült a fojtószelepház mellé tenni.Kb 5 perc lenne a csere,így meg egy nagy sz@pás az egész.....3tól este fél7ig ezt csináltam,nem volt mókás :P Lanti nélkül nem sikerült volna :lol: :lol:

Hát ez ismerős. Én tegnap estem át ezen a dolgon. A V2000 is kicsit szabálytalanul pörgöt, az a kis gumicsó volt elszakadva mert előző tulaja a vízcső fölé tette vissza és elég ferdén állt, míg meg nem unta és kilyukadt. Falsot szívott, ezért hidegen le-föl járt az alapjárat, vagy leállt. Aknáról orvosoltam, úgy fértem hozzá a visszarakásnál. Föntről egyedül sehogysem ment volna. Alulról sem egyszerű, de kis türelemmel meg egy pajszerrel ment simán :P tényleg kib...tt szar helyre tették :)

Ajánlom az urak figyelmébe az X14XE B Corsát vagy Tigrát! :lol: Igazi nőgyógyász meló kivenni az alapjáratit,csupa karc lesz a kézfejed stb stb.

Ezek nem gondoltak arra,hogy azt valaha javítani is kell.

Link to comment
Megosztás:

kasztnizás in progress... próbálja Zsoltee helyre rakni a vas-oxid/vas arányt. :P

:lol:

Ja, azt hittem már lezúzta. Már kezdtem aggódni Zsótié' :lol:

Szar azért, amikor rosszabb alatta, mint aminek először látszik, sajnos ismerem az érzést :P Nekem is volt GSi-m :)

Amúgy meg, ha már így szét van kapva, akkor gondolom megy a kerékjárati ív szélesítés is nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helyi spermabankban kivágódik az ajtó, beront egy álarcos fegyveres és

ráüvölt a recepciós pult mögött ülo nore:

- Nyisd ki a kib***ott széfet, vagy kinyírlak!!!

- Na de... Ez egy spermabank... Itt nem pénzt orzünk...

- Kuss!!! Nyisd a széfet, vagy szétloccsantom az agyad!!!

Miután a no rémülten kinyitja, ismét rárivall az álarcos:- Vedd ki az

egyik lombikot!!!

A no kiveszi. A fegyveres erre:

- Idd ki az egészet!!!

- Na de ez... Na de ez sperma... - nyögi a no elhaló hangon.

- Pofa be, és le vele, vagy húzom a ravaszt!!!

A no legurítja a lombik tartalmát.

- Még egyet vegyél ki és idd ki azt is!!! - lengeti sörétes puskáját a

fazon. A no ijedten kikap még egy lombikot és azt is kihörpinti. A

rabló erre elkezdi lehúzni a fejérol a maszkot,és a no legnagyobb

döbbenetére a saját férje az, aki imigyen szól:

- Na ugye, ugye? Nem is olyan nehéz ez..

Link to comment
Megosztás:

Azt ne hidd hogy mással,ez nem így van.Ennyi pénzért se vectra se G astra nem lesz jó.Mindegyikkel csak a gond lesz.A jó autók,vagy elkelnek hamar vagy sokkal drágábbak mint a többi......ez csak szerény véleményem :P

Hogy lásd,ma Én is szereltem egész délután,mert szar volt az alapjáratom...A fojtószelepház takarítás nem oldotta meg a problémát,így le kellett venni az alapjárati motort......Bassza meg az opel hogy oda rakta,nem értem miért kellett olyan eldugott helyre rakni,mikor a c18xe nél sikerült a fojtószelepház mellé tenni.Kb 5 perc lenne a csere,így meg egy nagy sz@pás az egész.....3tól este fél7ig ezt csináltam,nem volt mókás :lol: Lanti nélkül nem sikerült volna :o :lol:

NEM SZERELSZ ELEGET,NEKEM EZ MÁR FÉL ÓRA ALATT MEGVAN,HA NEM SIETEK! :) :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Vinném Petya! De mikor? meg hogy?!

Ha a srác nem viszi el a héten akkor el viszem hozzád amint tudom, mert járt már BCsaba szerelőjénél, az enyémeknél, Patyinál és még sokaknál... de valami rejtett szarsága mindig előjön...

Amúgy tegnap este megint beindult... ma reggel is...ki tudja miért

Olyan hangja van mintha a vezérlésben valami nyikorogna, inditás után 1 percig kb. Lehet valamelyik görgő sikít...

elindult felfele a fogyasztása is a hónap végére...

az első tornyok megint nyekeregnek ( hiába az egy éves csapágyak )

stb stb.

Nem azt mondom Coupe hogy nektek nincs gondotok az autóitokkal de az enyémmel miért van MINDIG? folyamatosan...megállás nélkül?!

Egyszerűen nem értem.... :lol:

Nem gondoltad még meg magad, hogy lehozd pár napra?

Ennyit nem lehet szívni egy C20XE-vel!

A Tigra se indult, amikor lehoztam, max fél óra molyolás után megtaláltam a hibát és azóta hibátlan...

Link to comment
Megosztás:

Helyi spermabankban kivágódik az ajtó, beront egy álarcos fegyveres és

ráüvölt a recepciós pult mögött ülo nore:

- Nyisd ki a kib***ott széfet, vagy kinyírlak!!!

- Na de... Ez egy spermabank... Itt nem pénzt orzünk...

- Kuss!!! Nyisd a széfet, vagy szétloccsantom az agyad!!!

Miután a no rémülten kinyitja, ismét rárivall az álarcos:- Vedd ki az

egyik lombikot!!!

A no kiveszi. A fegyveres erre:

- Idd ki az egészet!!!

- Na de ez... Na de ez sperma... - nyögi a no elhaló hangon.

- Pofa be, és le vele, vagy húzom a ravaszt!!!

A no legurítja a lombik tartalmát.

- Még egyet vegyél ki és idd ki azt is!!! - lengeti sörétes puskáját a

fazon. A no ijedten kikap még egy lombikot és azt is kihörpinti. A

rabló erre elkezdi lehúzni a fejérol a maszkot,és a no legnagyobb

döbbenetére a saját férje az, aki imigyen szól:

- Na ugye, ugye? Nem is olyan nehéz ez..

:lol: :) :P b.meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem két sztorim van tegnapról. Patyiéknak nem sikerült túl jól a kifújás megszűntetése, mert most már nem fúj ki meg nem csörög, de úgy belever a kaszniba hogy agyf@szt lehet tőle kapni. Szóval megálltam a ház előtt, nem akartam beállni mert mentem még kosarazni, erre jön egy bazinagy macska, benéz, majd bemászik a kocsiba. Mondom mivan cica sicc :lol: nem ment, max át az anyósülés lábterébe és ott flesselt. Jóvan mondom teakartad, akkor beállok :lol: Beálltam, ajtó nyitvahagy, macsek kimász (de csak utánam) mert elege volt a verődő kipuffból, a rükiből meg a döcögésből. Kutyák meg lecsaptak rá :) (Persze el nem kapták de jól megkergették háhá)

Másik meg póker után mögém állt egy ilyen és nem tudtam kiállni tőle. De pont jött a gazdája. Mondom miez? Mazda RX3? Aszondja nem ez Nissan 100-as. Jól megy. Mondom mekkora moci. 1.6. Há akkor nem mehet túl jól :P Aszondja ja de legalább sokat eszik. 12. Mondom azt meg hogy? Ez kétezres és 8.8. Aszondja jó de az Opel :P :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

Ja, azt hittem már lezúzta. Már kezdtem aggódni Zsótié' :lol:

Szar azért, amikor rosszabb alatta, mint aminek először látszik, sajnos ismerem az érzést :P Nekem is volt GSi-m :)

Amúgy meg, ha már így szét van kapva, akkor gondolom megy a kerékjárati ív szélesítés is nem? :lol:

Igazság szerint le is zúztam, de az az elejét érintette. Az már elméletileg készen van. De ha már így alakult akkor megcsináltatok rajta mindent amit cserélni kell.

Két küszöb, két hátsó ív, bal hátsó nyúlvány.

Igen, szélesítve lesz. Mivel a mocitetőmet is rendesen elintéztem, így kap egy új morcosítást is, meg egy két apróbb karosszéria módosítást. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.