Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nah jah..

Egyébként voltunk tegnap lent a balcsinál.

Háát el vok keseredve :lol:

Mint írtam, fogtam egy kátyút. utána berezonált, csörgött vmi jobb elöl.

Megnézték, le volt szkadva a motortartó bak.

Kicserélték a jobb és bal oldalit is. Utángyártottra.

Már nem csörög zörög, mert feljebb került a moci, és nem ér a klíma kompresször a bölcsőhöz, de sajna baromira rezeg az egész kasztni.

És nem tom mitől.

Azt mondták, hogy valószínűleg azért, mert a kipuff a leömlő után sima csavarral van öszehúzva, vmi rugós, csavaros kombó helyett.

Én vhogy ebben nem bízok,mert ugyan nemrég lett csinálva, de még a kátyú elött, és akkor nem volt ilyen hangja. illetve rezgése.

Lehet látni a motor részein h mozog.. pl. szervótartály, klimacsövek..

nem tom mi a csöcs lehet, de rohadtúl idegesít.

lehet olyan h esetleg utángyártott miatt ratyi a bak? gyenge vagy erős.. vagy .. ehh.. tanácstalan vok.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondták, hogy valószínűleg azért, mert a kipuff a leömlő után sima csavarral van öszehúzva, vmi rugós, csavaros kombó helyett.

Ez nem hinném, hog rázná az egész kocsit.

Az egyik csavar nekem sem rugós (láttam hétfőn a kipufogósnál az aknából) mégsincs semmi hasonló tünet.

Link to comment
Megosztás:

Már nem csörög zörög, mert feljebb került a moci, és nem ér a klíma kompresször a bölcsőhöz, de sajna baromira rezeg az egész kasztni.

És nem tom mitől.

Én arra tippelek, hogy még kemény a motortartó gumibak, és nem csillapít eléggé. Majd "bekopik". Nálam legalábbis segített néhány ezer km :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én arra tippelek, hogy még kemény a motortartó gumibak, és nem csillapít eléggé. Majd "bekopik". Nálam legalábbis segített néhány ezer km :lol:

Néhány ezer? nem viccelsz? ez igy nagyon gáz.. mire leértem a balcsira, már bedugúlt a fülem, kiszálva meg még én is rezegtem.

Bár megnézem a számlát, nem építettek-e véletlen masszírózós háttámlát, mert akkor már ok :twisted:

Egyébként olyannyira erős, h ahogy belenézek a belső tükörbe, akkor látom hogy rezeg a mögöttem jövő képe de frankón...

Mókás lesz így levezetni pár ezer km-ert :?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehetetlen a kipuff miatt a ótó rezgése, nekem is rezeg, igaz, csak 120-160 között, és tuti a outpuff miatt, me egy kicsit tunying. :twisted:

Csak egy helyen van csavarozva, a leömlő végén, a többi mind varrva van. Ja meg persze a hátsó dob van még a bilincses felfogatással felrakva.

Nekem biztos a cső rázza az autót, lehet neked is :?:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.