Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...Lereseteltem, remélem most fogja mutatni a fogyiátlagot...

Igen Redi, kinulláztam :blink:

De mér utálsz? Neked is simán tudna ennyit fogyasztani nem? Egyébként nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez egyezni fog a kmórával mért értékkel. És arról sem hogy bármelyik megközelítené a valóságot 1%-os pontossággal. Franc tudja mekkora kerékhez van belőve az óra. De azért annyiban hiszek neki, hogy nem pl 10 a fogyim :D

Sajna a külső hőfokmérő megint szarozik, pedig tegnap egyszer jó volt :)

És a vízhőfokmérő sem jó, épphogy csak egy picit indul el fölfelé. Hekkelős a gép :)

Szóval elugrottál erre+arra! :o

Pesten tényleg ez van. Voltam Budán, Kistarcsán, meg ma dolgozni. Közben meg erre-arra, például otthon. Összejön :lol:

Az hagyján de ma is meg holnap is kell menjek vele Q sokat. Ahelyett hogy mókolhatnám.

Link to comment
Megosztás:

De mér utálsz? Neked is simán tudna ennyit fogyasztani nem? Egyébként nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez egyezni fog a kmórával mért értékkel. És arról sem hogy bármelyik megközelítené a valóságot 1%-os pontossággal. Franc tudja mekkora kerékhez van belőve az óra. De azért annyiban hiszek neki, hogy nem pl 10 a fogyim :)

persze 60-70 km-en :blink: :)

amugy képletesen értettem

Link to comment
Megosztás:

Az hagyján de ma is meg holnap is kell menjek vele Q sokat. Ahelyett hogy mókolhatnám.

Mire való a hétvége, ha nem ilyen manőverek végrehajtására? :blink:

De ezt a hőfokmérőt én sem értem.Mint ahogy a km órát sem, mert ugye az cserés volt, de u.a. a gyártó, u.a a calibráltság, u.a. a W szám, szal én sem értettem, hogy mitől volt a BCszerint nekem magasabb fogyim.Vagy lehet, hogy ez a tényleges?Mert Hemi mondta korábban, hogy normál használat mellett neki a C20NE városban olyan 8.5L körül városon kívül 100km/h-ig pedig 6-6.5L-t eszik.Ha városban van egy-két lámpás őrület, akkor tudja felhúzni a városi fogyit 9L fölé.

Link to comment
Megosztás:

tüntessétek ez a zárakat a 'csába és nem lesz velük gond...a csomagtartóból is be lehet jutni vész esetén...hatchback rulez :) :)

igen és utána egy falazás...

és ha nem nyit a központi akkor jár úgy mint én h telefonálhatok körbe melyik üveg a legolcsóbb bontóban :lol:

esk kihúzom az ABS biztijét :blink:

ESK jól teszed

nagyfék helyett jó alaptuningnak :D

komolyan nekem mióta lenn van köbö kéccerese a fékerő, az okát nem tudom de mikor első tesztköröket mentem fejeltem a szélvédőt - Irisz meg mögöttem jött és nem tudta mi bajom van....

Link to comment
Megosztás:

persze 60-70 km-en :blink: :)

amugy képletesen értettem

Azt vágtam hogy képletesen érted, csak aszittem Te is ki tudsz belőle hozni ilyen fogyit. Most hazaértem, odakattintottam: 7,1L/100km :)

Ez városon kivüli fogyi főleg, csak kis tökölés szok lenni benne Pólus mellett.

És nem is tudnám sokkal följebb küldeni, mert az út nagy része gurulás a másik mögött 60-nal, szemben egyfolytában jönnek, és gödrök kerülgetése ezerrel. Azért M3-ason lebüntettem egy-két arcot :lol:

Gergő! Azt vágom hogy nem megy a vasad perpillanat, de miért? Csak nem akarsz vele menni, vagy vmi baja is van?

Link to comment
Megosztás:

igen és utána egy falazás...

és ha nem nyit a központi akkor jár úgy mint én h telefonálhatok körbe melyik üveg a legolcsóbb bontóban :blink:

ezért kell megtartani egy mechanikus zárat a verdán ami le van választva a központiról

hűűű de jól is jött amikor a balcsi mellett éjfélkor nem nyilt ki a zár....sok(k) lett volna akkora még ez is...igy meg bemásztam a csomagtartón keresztül :)

Link to comment
Megosztás:

Gergő! Azt vágom hogy nem megy a vasad perpillanat, de miért? Csak nem akarsz vele menni, vagy vmi baja is van?

Pedig m1 :)

csak most szervezem életét kipuffos megint, fényelő, meg zárakkal is lesz hekkelés csak se ídőm se kedvem nem volt eddig foglalkozni véle :blink:

Link to comment
Megosztás:

Majd adok neked egy újat. :)

Ha ugyanojan kell bele mint a G Astrába akkor van még kettő is ha akarom. B)

Köszi a felajánlást - foggalmam sincs hogy ugyanaz kell-e bele.

Voltam hajnalban Sülysápon mire beértem melózni lement 7.0-ra a fogyim! (BC szerint természetesen) :D

Pedig előztem ám mindent ami molyolt előttem (kivéve a rendőrt :o )

Csak az eső ne esett volna, esőben nem élmény a vezetés, nekem napsütés kell!

És most is kint áll az esőben szegényke :)

Megint egy darabig 9 fok volt, utána meg 44 :blink:

Mindettől függetlenül qrva jó az autó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Photoshoppal ki lehetne próbálni. Nem olyan bonyolult minta...

persze ki lesz....nem vagyok olyan, hogy nekiesek eszetlenül mint nimfomán a vibrátornak

majd jól meg lesz fótósoppolva (vagy gimp-elve)....ööö...bazs ittvagy? :blink: :D :o

Mindettől függetlenül qrva jó az autó :lol:

tele van a topik széthullott, kehes rozsdaboglyákkal te meg itt fényezed a vasad....ne offojjá B) B) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.