Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lemostam szépen a GSit, remélem holnapra felszárad ez a takony és ragyogó napsütésben fog csillogni a verdám.

Azt csinálta mostanában, hogy mintha fogott volna a fék kicsit balelöl. Na itthon leszedtem a kereket rakpart után, és megnézegettem a dolgot öcsivel, és hálistennek csak az a porvédő lemez ért bele a féktárcsába, annak volt kretén hangja. Visszahajlitgattam, remélem tényleg csak ennyi volt a baj. Viszont ami gatter, hogy bele van szakadva a féktárcsa tartó csavarka a lukába, és el tud forogni a tárcsa a féltengelyen ha nincsenek benne a kerékcsavarok.

Az elsölökösömbe meg bele van irva hogy GM, nem értem miért áll el kétoldalt :)

Reggel ujra work suxx ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell máskik gumit venni.Elöl a 7.5 széles felnin 205/45R16 van hátul ami még lehet egy nyarat elmegy a 9 széles felnin 215/40R16 van.Tehát azok a gumik vannak fent amit sonique mondott,elöl a abszolut nem ért bele eddig.

Na most megnéztem okával a képeket!

És nem is tudom mit néztem korábban mert tényleg frankón állnak a gumik az autón! :)

Akkor nem is szélesítesz?

Link to comment
Megosztás:

Na most megnéztem okával a képeket!

És nem is tudom mit néztem korábban mert tényleg frankón állnak a gumik az autón! ;)

Akkor nem is szélesítesz?

Köszönöm :) Mivel marad a hátulja ilyen magas ezért 1cm-t elég szélesíteni,mivel csak a perem ér bele a gumiba.Holnap ha lesz időm elmegyek beszélni a lakatosommmal.Kiváncsi vagyok mit mond rá ;) Jó lenne ha ő is megtudná csinálni akkor olcsó lenne,csak sajnos ilyen tuningolásokban nincs otthon.

Talán elöl jobban mutatna a 195 ös gumi az jobban feszülne a felnin,de azt már nem a pesti utakra találták ki.

Link to comment
Megosztás:

Lemostam szépen a GSit, remélem holnapra felszárad ez a takony és ragyogó napsütésben fog csillogni a verdám.

Azt csinálta mostanában, hogy mintha fogott volna a fék kicsit balelöl. Na itthon leszedtem a kereket rakpart után, és megnézegettem a dolgot öcsivel, és hálistennek csak az a porvédő lemez ért bele a féktárcsába, annak volt kretén hangja. Visszahajlitgattam, remélem tényleg csak ennyi volt a baj. Viszont ami gatter, hogy bele van szakadva a féktárcsa tartó csavarka a lukába, és el tud forogni a tárcsa a féltengelyen ha nincsenek benne a kerékcsavarok.

Az elsölökösömbe meg bele van irva hogy GM, nem értem miért áll el kétoldalt :)

Reggel ujra work suxx ;)

Lökhárítód szétállhat, mert a) trehányul javították a lökhárítót b ) trehányul javították a karosszériát c) mindkettő.

Fékporvédő lemezzel nekem is volt problémám, ha fékeztem egy-két nagyobbat, utána egy darabig beleért, és vicces hangja volt.

Gumit kéne vennem........

Reggelé újra egyetem, suxxxx.......

Link to comment
Megosztás:

Na bázzz! :) S, mi lett a GSi-vel???? Meg miért, meg ilyenek..................

Rattesid Dénes nevű szellem fórumozó klubtag vette meg. Eladtam mert nem szerettem volna még 4-5 kilót rákölteni a további tuningra, hogy tetszen (lámpa + xenon, kárpit, 16-os felni + guma, + más fényezés).

Másrészről öreg a mostani munkámhoz, hogy ennyi km-et tegyek bele. Áprilisban csak 3 kiállításra megyek dojcslandba (Car&Sound,Cult Society, Tuning World Bodensee). Ilyen utaknál számít a kényelem amit a sárga KONI-k nem igazán adnak meg. Persze a fogyasztás sem mindeggy. Meg hát lassan családalapítás is lesz és nem lehet a kölök mózeskosarát betuszkolni 3 ajtós autóba. Szóval ezek játszottak közre. A GSI remélem jó kezekben lesz biztos bizonyos helyzetben visszasírom bár a bimmer eddig nagyon tetszik. Viszont ha lenne saját garage + lett volna külön befizető a lízingre megtartom akár hobbinak akár az Évinek.

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a kerékőrt.Köszi Tom.Áprilisban veszek egyett és akkor visszaadom.

Nincsmit. Bőven ráér, nekem igen csak odébb van a felni projekt... :)

Egyébként a betétlap szeritnem jobb, ha tudod ismerőshöz vinni, akkor még szeritnem a hátsó ajtót is megcsinálja és annyit ír rá, hogy lökös javítás és fényezés.

Árban ugyan ott van, mintha betolnád egy opel márkaszervízbe.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell máskik gumit venni.Elöl a 7.5 széles felnin 205/45R16 van hátul ami még lehet egy nyarat elmegy a 9 széles felnin 215/40R16 van.Tehát azok a gumik vannak fent amit sonique mondott,elöl a abszolut nem ért bele eddig.

jol megnezted latom az elsö gumit ugyanis az 205/50 es és az nem jo

antinak azért is volt az jo mert az a vectra mérete és a digit orához pont jo

de az astrára egyébként nagy

Link to comment
Megosztás:

jol megnezted latom az elsö gumit ugyanis az 205/50 es és az nem jo

antinak azért is volt az jo mert az a vectra mérete és a digit orához pont jo

de az astrára egyébként nagy

Miútán írtad hogy nagyobb a gumi elöl,lementem a parkóloba és megnéztem.Tényleg 205/45ös.Ráadásul lejebb van az eleje mert sokkal többször leér.

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a kerékőrt.Köszi Tom.Áprilisban veszek egyett és akkor visszaadom.Most ment el a csaj aki nekem jött,meggondolta magát és inkább lapot adott.Erőssen gondolkodom hogy be se vigyen,egy lökhárító fényezésre nem kapnék semmit se.Pláne hogy az elöző sérülés ami még a bazsnál történt se volt vissza javítva.Jobban örültem volna ha inkább add egy húszast.

hat te teljesen hülye vagy ingyen pénz nem kell :)

akármennyi is adjak csak azért mert neked jöttek

Link to comment
Megosztás:

Nem fényképeztem le,de holnap megteszem :) Szerintem te arra emlékszel hogy Anti azzal vette a felnit.

nem az anti 194/45R16 al vette

és a hernadtol hoztuk el a mostani falkent

ami 205/50

és a régiböl ami megmaradt 1 db 194/45R16 Conti pedig most az én potkerekem

szerintem jo a memoriám ;)

ha megsem akkor el kell kezdenem gyogyszert szednem ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.