Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez igaz, de amikor valaki vesz egy autót akkor nem a teljesítmény az egyetlen mérce amit figyelembe vesz....ennyi erővel jobb autóm van mint az uton levők 75%-a mert jobban megy....

pedig a valóságban mindenkiénél jobb az én autóm csak ezt mások iriségből és sértődöttségből nem hajlandóak tudomásul venni :huh: :unsure:

váááááá :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne tessék bántani....anno a kedvenc GSI-volt,ha nem is 180le de nagyon-nagyon ment,váltásoknál lángcsóva pl-- :unsure: Már jópáréve nyomonkövetem az átalakulását.még mindíg kevés GSI van ami ennyire tetszene.

Nem bántom, de odaírhatná, hogy mitől 180 lóerő... Azért a 20% teljesítménynövekedés az nem kis dolog. És nem olcsó elérni +20%-ot...

Link to comment
Megosztás:

aarrgggh.....de ne hasonlítsd össze a kettőt, nem ugyanarra a célra vannak

az uj astra ennyi pénzért elvisz A pontbol B-be megbizhatóan, kényelmesen, esetleg klimázva és elég megbizhatóan

az Antié ilyeneket csak mérsékelten tud nyujtani, cserébe megy mint a disznó kanyarodik mint egy gokart és megbámulják mindenhol

az egyik a feleség a msáik a szerető...mindkettőnek van előnye és hátránya :lol:

...Redi most megfogalmaztad a cabriom lényegét :unsure: mármint a gondolatmenetet ...(persze nem megy annyira, a kanyart is csak óvatosan mert átalakul szendviccsé :huh: )

Tom min gondolkozol ?

Link to comment
Megosztás:

ez igaz, de amikor valaki vesz egy autót akkor nem a teljesítmény az egyetlen mérce amit figyelembe vesz....ennyi erővel jobb autóm van mint az uton levők 75%-a mert jobban megy....

pedig a valóságban mindenkiénél jobb az én autóm csak ezt mások iriségből és sértődöttségből nem hajlandóak tudomásul venni :lol: :huh:

A kis szerényke :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tom min gondolkozol ?

A Gabi a lényegi részét már felvázolta. :huh:

Egyébként meg kicsit több pacin, kicsit több keréken történő hajtáson és elektromosan és egyéb téren kicsit jobban rendben lévőbb autón. Ami esteleg még kívülről is átlagos és nem a rendőrök kedvenc céltábálja. :unsure:

(((Cali turbo 4x4, phase 3, 0.9bar)))

Link to comment
Megosztás:

A Gabi a lényegi részét már felvázolta. :lol:

Egyébként meg kicsit több pacin, kicsit több keréken történő hajtáson és elektromosan és egyéb téren kicsit jobban rendben lévőbb autón. Ami esteleg még kívülről is átlagos és nem a rendőrök kedvenc céltábálja. :unsure:

(((Cali turbo 4x4, phase 3, 0.9bar)))

tiszta sor :huh: - de ez a jel mit akar jelenteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti bontva sztem nagyot bukna rajta :huh:

igen.... ő nem tudom mekkorát bukott rajta...

sajnos nem értékelik nagyon sokan azt ha valami össze van rakva, hanem csak a kékledre meg a matricákra tudnak költeni....

az elején én is meglepődtem az áron, remélem ha elviszik "jó kezekbe" kerül majd :unsure:

Link to comment
Megosztás:

remélem ha elviszik "jó kezekbe" kerül majd :lol:

Az ilyen autók mindíg az építő/tulaj kezében vannak jó helyen.

Aki az építést alakulást nem éli át az nem is tudja ezt értékelni megfelelő képpen. :huh:

A veteránozásnál is sokkal kényelmesebb kész jó állapotú autót venni de ezerszer jobban dobog a szíved,ha abba ülsz bele amit te támasztottál fel. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

sajnos nem értékelik nagyon sokan azt ha valami össze van rakva, hanem csak a kékledre meg a matricákra tudnak költeni....

az elején én is meglepődtem az áron, remélem ha elviszik "jó kezekbe" kerül majd :unsure:

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Az, hogy 6 millióban van az nem azt jelenti, hogy 6 milliót ér. Ennek az autónak kib. nehéz meghatározni a piaci értékét. Az átlag gsi árak 550-900 körül vannak. Bár szerintem ezek nemkicsit tul vannak árazva (most jol magam ellen beszélek de ez van). A kék-fekete a legkevésbé sem fér bele az "átlag gsi" kategóriába. Sem megjelenésben, sem teljesítményben, sem fenntartásban-odafigyelésben, sem beleölt pénzben, időben, és idegeskedésben. Igy mihez viszonyítasz? Nehéz ez. 3 milliót nem lehet érte elkérni, mert senki nem adna érte annyit.

Arra vagyok kíváncsi, hogy Wolfi mit tartana reális árnak az autóért? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Arra vagyok kíváncsi, hogy Wolfi mit tartana reális árnak az autóért? :huh:

Őszinte leszek.Anno Anti említett egy 3-3.5M-es árat.Ha v.ki ezt megadja érte, viheti.Ha nem..............akkor vegyen mást.

Ez nem egy átlag GSi és nem egy hétköznapi jasszolós autó, ez sokkal több annál.........Ez egy egyedi darab.S, mint minden egyedi autó, így ez is sokat ér.Az ÉN szememben legalább is biztosan. :lol:

Uff.Én beszéltem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Az, hogy 6 millióban van az nem azt jelenti, hogy 6 milliót ér. Ennek az autónak kib. nehéz meghatározni a piaci értékét. Az átlag gsi árak 550-900 körül vannak. Bár szerintem ezek nemkicsit tul vannak árazva (most jol magam ellen beszélek de ez van). A kék-fekete a legkevésbé sem fér bele az "átlag gsi" kategóriába. Sem megjelenésben, sem teljesítményben, sem fenntartásban-odafigyelésben, sem beleölt pénzben, időben, és idegeskedésben. Igy mihez viszonyítasz? Nehéz ez. 3 milliót nem lehet érte elkérni, mert senki nem adna érte annyit.

Arra vagyok kíváncsi, hogy Wolfi mit tartana reális árnak az autóért? :huh:

Másfél hete néztünk egy ismerősömmel neki 150 lovas gsit. Kettőt néztünk meg, olyan jók voltak, hogy elment az ember kedve az egésztől. Egyik került volna 850-be, a másik 900-ba. Halott motorok, szétrohadt karosszériák, összebarmolt belső terek, és vicces magyarázatok. Kábé ez volt a benyomásom két autó megnézése után. A sz.r vezetőülésem kábé újnak tűnt utánuk.

Kár, hogy az enyém nem kell neki, mert fekete, :unsure: ......

A turbósított gsihez kell találni egy olyan vevőt, aki ilyet akar, de nem akar építkezni, ugyanakkor azt is tudja, hogy mibe kerül ilyet építkezni. Ha nekem lenne mániám, hogy legyen turbós gsim, meg pénzem rá, valszeg megvenném.

Link to comment
Megosztás:

Őszinte leszek.Anno Anti említett egy 3-3.5M-es árat.Ha v.ki ezt megadja érte, viheti.Ha nem..............akkor vegyen mást.

Ez nem egy átlag GSi és nem egy hétköznapi jasszolós autó, ez sokkal több annál.........Ez egy egyedi darab.S, mint minden egyedi autó, így ez is sokat ér.Az ÉN szememben legalább is biztosan. :D

Uff.Én beszéltem. :huh:

3.5 azaz három és félmillió forint? :unsure: :lol:

A legkevésbé sem akarom lenézni vagy valami mert nagyon tetszik de ez egy kicsit vad lenne, nem? :lol: Tudom, hogy rengeted munka és szop van benne de ez akkor is sok lenne. Wolfi azért azt tartsd szem előtt, hogy aki 3.5 millió huf-ot ki tud (és ki akar) adni egy játszósautóra az ennyi pénzért ennél SOKKAL komolyabb cuccot kap.

Viszont a meghirdetett ár az más tészta. Az már valamivel reálisabb :lol: Ezt jol mondja az iqbéla, hogy akinek kulcsrakészen kell egy ilyen annak tessék ittvan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.