Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

minek a hó? :lol: nem azért adok ki 15K-t, hogy összevissza csúszkáljak olyan autókkal amikkel menni szeretnék :lol: Csúszkálni a sajátommal is tudok......még száraz betonon is :lol: :huh:

még anno a duenen volt 1 hirdetés ennek a lehúzására, nem dícsérték agyon és még nem is hajthatod ugy a kocsit ahogy szertnéd mert belenyúl "idézem: a melletted ülő nyakkendős uriember" :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, szerintem igen bátrak a szervezők, hogy ezt bevállalják.

Szinte biztos, hogy 50. alkalomra felborítja valaki az autót.... de lehet, hogy erre játszanak. Becascozták, még jó új korában fejreállítják, a biztosító kifizet nekik 100%-ot és viszi a roncsot, + elteszik az 50x15eft-t, úgy, hogy autókáztak egy kicsit pár hónapig egy ilyen autóval.

Az biztos, hogy én az astrámat nem adnám öt körre kezébe senkinek se 15ezerért, főleg nem úgy, hogy bárkinek, aki odajön. Pedig értékben van kis különbség a két autó közt.

Link to comment
Megosztás:

még anno a duenen volt 1 hirdetés ennek a lehúzására, nem dícsérték agyon és még nem is hajthatod ugy a kocsit ahogy szertnéd mert belenyúl "idézem: a melletted ülő nyakkendős uriember" :unsure:

olvasgatam a kommenteket is, és mindenki csak azt mondja, hogy ezt meg azt hallotta :lol:

Én kipróbálnám milyen a saját bőrömön :lol:

Iqbéla: ez tuti nem a saját autójuk legalábbis nem hinném, hogy igy kezelnék a dolgot. Ez egy üzlet, csak ők nem 1.4es Polo-t kölcsönöznek hanem Evo-t :huh:

(legalábbis remélem tévedek és nem olyan hülyék, hogy a saját kocsijukat odaadják másoknak ötezeré', hogy szétbarmolják)

Link to comment
Megosztás:

Én egyik riportban sem láttam, hogy korlátoznák a pilótát. Sőt, az egyik riportban pont az egyik

delikvens éppen pusztát járt az evoval. :unsure:

Szerintem ezeket az autókat külföldön halászták össze olcsón (esetleg kis sérüléssel), regadó stb

nélkül, és így azért viszonylag olcsón meg lehet úszni. És azért 15000/negyed óra bérleti díjért

szerintem megéri... :lol: (a rentcar-oknál sem hajtják kevésbé az autókat, ezek ráadásul elég jó

felépítésű sportkocsit, nehéz őket szétgyepálni :huh: )

Link to comment
Megosztás:

...nehéz őket szétgyepálni :huh: )

Hát hogy nehéz e???

Én mostanában elég jól utánanéztem ennek a Subaru dolognak...

Nehéznek nem nevezném...és viszont ha sikerül valamit szétqrni benne, akkor az elég zsebbenyúlós...elég ha egy kicsit a futómű száll el, aztán a kulplung, fék...ilyenek... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát hogy nehéz e???

Én mostanában elég jól utánanéztem ennek a Subaru dolognak...

Nehéznek nem nevezném...és viszont ha sikerül valamit szétqrni benne, akkor az elég zsebbenyúlós...elég ha egy kicsit a futómű száll el, aztán a kulplung, fék...ilyenek... :huh:

Ezt már én is hallottam........meg hogy annyira azért nem bírják a keresztbeautózásosságot........hiába a 4X4 :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Persze, egy 5-6 éves 100000km feletti subarut már könnyen szét lehet gyepálni. De azért az újnál

nem olyan könnyű ez sem. És az a pálya teljesen sík, futómű nincs gyepálva, az egyetlen fogyóeszköz

csak a difi és a féltengely lehet. :huh: Az autók egy év alatt behozzák az árukat szerencsés esetben, aztán

még el is tudják őket adni megkímélt első tulajtól. :unsure:

Szerintem ez az üzleti alapja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom...szerintem inkább csak egy bátor próbálkozás... :lol: :unsure:

Az azt jelenti nagoyn durván, hogy 1 nap mondjuk jön 10 figura...

az 150.000 HUf/ versenynap...és kb 100 kilóméter...

Ebből jön még le az üzemanyag, ami ilyen körülmények között biztos 25 l körül alakul...az minusz 6200 HUF

Tehát 144.000 marad kb...

heti 5 nappal és napi 10 userrel számolva, ez 720.000 HUF /hét...és ez jelent 500 km-t hetente...

Havi szinten, (20 nappal számolva) 2.880.000 HUF bevétel, és kb 2000 kilóméter...

Na kb ilyen időközönként már illik olajat csserélni meg ilyen apróságok...már ami az igénybevételt illeti...

Legyen átlagosan 500.000 HUF számolva a havi karbantartásra...ez szerintem amúgy sok, de inkább többel mint kevesebbel...

marad havi 2.3 milcsi a pályabérletre, és a személyzetre...

Ez így tök jól hangzik...de szerintem Ti is tudjátok, hogy az még odébb van, mire napi 10 user kimegy oda csapatni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

És az érintett hol van?Csapat épp az hungárián ezerrel? :unsure:

Reggel azért odamegyek a lakása elé, hátha ott szundikál édesen a kocsiban miközben a nyála folyik a kárpitra :lol:

Demo, ebből a verdából már tényleg csak 2 dolog hiányzik: én a bal1-ből és egy pár kib nagy szőrös dobókocka a visszapillantórol :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

izé talán annyi, hogy a csövezés lehet nem kellett volna, és rá kellett volna rakni egy szögletes lotus omega lököst!

Inkább az Irmscher lököst, de az állítólag már túl mély lett volna. Írták is a Flaschben.

A csövezés nekem kifejezetten tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.