Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szia!

Szerintem csere, kb. 2000 forintos tétel.

Viszont ha már hibakódot is dob, akkor azért érdemes lenne átfutni a vezeték részét, mert lehet szakadás is.

Jeladó: elösször nézd meg a vezetékét!Nekem is el volt szakadva.. hogy.hogy sikerült,már nem is tom.. ;)

28721665.jpg 28721664.jpg

Ha jól rémlik nekem is a 15-ös volt bent. Mondjuk logikus is, mert ez tulajdonképpen egy ellenállás, ami az ECU lábát "testeli" a hőmérséklet függvényében. Ha meg elszakad a vezeték, akkor nincs testelés, fesz max... persze csak az én elgondolásom szerint. :blush:

Szerk. ahogy belekukkantottam a kapcsi rajzba,mert elfiloztam h akkor mért van két lába, nem teljesen biztos hogy testel, de a többi ettől még így van.. meg kell nézni,lehet el van szakadva :lol:

Szal nézd meg a vezetékét. Árban meg nekem 1 395 Ft volt anno. szal nem összeg. Már ha ki kell cserélni.

Ha el van szakadva, akkor valszeg indúlni is elég nehezen fog! Nekem allig akart anno :D

Malacfarok: nekem is kunkor, és eddig a legtöbb Gsi-ben ilyesmit láttam. nekem annó a gyári bilincs "füle" dörzsölte ki. Nem ez van nálad is?

Nekem is forrósodik, de még nincs baja.. pedig 2004.11.04.-én cseréltem(4200ft)

Próbáld meg esetleg úgy forgatni, hogy a legtávolabb legyen..de ugyanakkor a mociháztető ne dörzsölje! (szvsz)

26865366.jpg

Köszönöm Srácok!

Laci4!

Nekem indul pöcre,a mocijelző lámpa is elalszik,de mikor megindul az autó rögtön kigyullad.

Ma azért megnézem okával nincs e tényleg elszakadva vhol.

A vízcsőre meg visszatérve vmi megoldást kikell majd találni mert nem állapot hogy félévente cserélni kell.

Nézegettem Flash magazinban,és 1ik astrán sem ilyen malackfarok van,vagy ha igen akkor megvan fordítva.

És ez az ami nekem nem sikerült.Nem tudtam úgy rátenni hogy a visszaforulós része ne a leömlő felé essen.

A Coupe féle bandázs megoldás is jó ötletnek tűnik de ku...a drága az a szalag.

Link to comment
Megosztás:

Stock!

Ha leveszed a csatit a szondáról, akkor egyik lábán (barna-kék vezeték) voltmérővel valamekkora pozitív feszültséget,

míg a másikon (barna-zöld vezeték) szakadásmérővel testet kell mérni. Ha ezek megvannak, akkor szondacsere.

Köszi Gabi megnézem ahogy írtad! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma volt Kiskasza a C20XE A Corsájával fékpadon. :lol:

4-ben 208, 5-ben 254 volt a vége a 3,42-es váltóval. :D

Fötengelyen meg ha jól emlékszem 114kW-t mértek, de szerintem ma még be lesz linkelve a diagramm is a Corsa tuning topicba.

Nagyon jónak tünik, ha készen lesz az enyém, remélem nekem is le fogják mérni ott... :blush:

Mindenki teljesen meg volt lepödve a jelenlévök közül, föleg, mert a legtöbben azt se tudták, hogy mit rejt a motortér. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma volt Kiskasza a C20XE A Corsájával fékpadon. :P

4-ben 208, 5-ben 254 volt a vége a 3,42-es váltóval. :lol:

Fötengelyen meg ha jól emlékszem 114kW-t mértek, de szerintem ma még be lesz linkelve a diagramm is a Corsa tuning topicba.

Nagyon jónak tünik, ha készen lesz az enyém, remélem nekem is le fogják mérni ott... :blush:

Mindenki teljesen meg volt lepödve a jelenlévök közül, föleg, mert a legtöbben azt se tudták, hogy mit rejt a motortér. :lol:

Jól hangzik az biztos...zsebrakett... :P

Viszont végsebességnél azért rá kell számolni, hogy a légellenállás elég csúnyán rontja a km/h adatokat...de gondolom ha ez csak 240, akkor sem fog sírva fakadni... :P ;) meg remélem nem is akar vele így száguldozni... :lol: :D

Demo4

Két slicket a sokból át tudol passzintani? Lehet, hogy egyenlőre ezt a megoldást választanám, amíg no zseton to buy a new one... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos, félévre több mint NYÓCEZER magyar forint...

üsse kavics be fizetem , de örültem volna ha inkább eltankolhatom :blush:

Tudtommal az önkormányzat be tudja hajtatni apehon keresztül... szal nem érdemes kötözködni.

De tudtommal neked most sem lett sokkal több, mint eddig volt a súlyadó. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma volt Kiskasza a C20XE A Corsájával fékpadon. :lol:

4-ben 208, 5-ben 254 volt a vége a 3,42-es váltóval. :D

Fötengelyen meg ha jól emlékszem 114kW-t mértek, de szerintem ma még be lesz linkelve a diagramm is a Corsa tuning topicba.

Nagyon jónak tünik, ha készen lesz az enyém, remélem nekem is le fogják mérni ott... :blush:

Mindenki teljesen meg volt lepödve a jelenlévök közül, föleg, mert a legtöbben azt se tudták, hogy mit rejt a motortér. ;)

Azaz a főtengelyre számított adat annyi, és keréken mértek. Gondolom nem szedték ki a motort. Lehet egy kis eltérés a kettő közt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fent van az irmscher lökös.Megszenvedtem vele mert egyedül raktam fel,és lusta voltam leszedni a másikat.Fel lett töltve a fekete rész is így már az is egyenes :blush: .Sajnos a csomi ajtón lévő műanyag nemtudom mi.Olyan anyagból van mint a gsi küszöb spoiler így azt nem lehetett hegeszteni ;).Valami más megoldást kell keresni,remélem csoki vesz olyan ragasztót és akkor megcsinálom.Holnap kipushoz is el kell mennem mert eléggé elveszik a vég.

Kp0044.jpg

Kp005.jpg

Kp007.jpg

Kp006.jpg

A heverom gyorsan felrakta,mert különben a fönöke szerszámot csinált volna róla,hogy neki is legyen,de én mondtam neki hogy az nem lesz olcsó :D

Link to comment
Megosztás:

István!

Sárgázd már be az a toldatod ha tod...mert így nem látom át...nekem nagyon kiugrik így szürkén...már ha van időd...

Ja nyomtávszélesítőt meg FK-t tom ajánlani...szép kidolgozás, és jó anyagminőség...kérdezd meg a frigétes srácot... :D

Én azt az életbe nem tudom besárgázni.Ha tudnámmár megcsináltam volna :blush:

Hirdet egy fickó a duenen nyomtávszélesítőket,ők gyártják.Megkérdezem mennyi lenne 2 db,mert elöre nem kell.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.